CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Boomibulat

Nabila-Sharnaaz tak usaha selamatkan perkahwinan

Megahertz replied at 16-1-2020 07:06 PM
Itu hari minah ni gi kedai kawan aku kat Bangsar. Masa tu orang ramai dan semua beratur nak ambik na ...

omg ..sampai mcm tu sekali dia menilai orang..bila dah terjatuh nanti..baru la tau kn...

dan...teruk nya muka dia..lupa pakai y&g ke tu..

aisyah16 replied at 16-1-2020 10:10 PM
Memang takkan ada usaha untuk pertahankan perkahwinan tu..sebab si wanita dah ada bf baru..ahli pern ...

betul ke bell dh ada bf baru? sbb pmpuan ni bila dia btul2 xnk,xda usaha nk brbaik, sbb dia mngkin dh ada org lain.munasabah jgk. sama mcm kes ex tunang aku. beria2 aku pertahankan tp dia tetap xnak.rupa2nya dh sangkut sama mamat nigga. palui..

kaklimahcomot replied at 17-1-2020 09:34 AM
se samseng2 nanaih, nmpk dia lembut jgk.tp kak nab yg btoi2 kapla batu bnyk besar atas. nanaih bg  ...

Nie iols sokong hahah.. Gantung twk bertali jer senang citer. Meme la kejam tp dah mcm tue gaya so bg pengajaran jer la

aisyah16 replied at 16-1-2020 10:10 PM
Memang takkan ada usaha untuk pertahankan perkahwinan tu..sebab si wanita dah ada bf baru..ahli pern ...

Mak aiiii patuttt la dah tak nak pertahankan.. Ahli perniagaan tue bersiap sedia la ek ko akan kena duda jugak.. Sampai ke abang jamil mampus la astik cerai

KiahRonggeng88 replied at 17-1-2020 01:48 AM
Senang cerita ..ni perkahwinan pertama Shahnaz so dia memang takde experience dalam berumahtangga la ...

*ketiga ya

Kes Nanas Nabila ni patut dijadikan pengajaran dgn budak2 muda. Masa bercinta jgn terover show off kebahagiaan berpeluk bergesel sana sini. Tup2 tak sampai 3 tahun nikah dah nak cerai. Lepas tu repeat lagi sampai abang jamil mampus

Follow Us
KiahRonggeng88 replied at 17-1-2020 01:48 AM
Senang cerita ..ni perkahwinan pertama Shahnaz so dia memang takde experience dalam berumahtangga la ...

Kalau uol kt tmpt sanaz and as a hubby pn xsemudah tu uol nak lepaskan right?. Masa hang suka kat aku, dok kejar2 aku, dok gentel2 uli2 segala ceruk badan aku, tp bila aku xikut kata hang nak stay together ngn family toksik hang, terus mengamuk mintak cerai. Like byk cantik muka hang?? Like aku dan hang dua2 ada salah silap, dan aku nk cuba perbetulkan dan langkah pertama kita kena bina hidup baru bertiga dgn anak ja. Tp hang yg xmau bg kerjasama. Hang nk srh aku cerai bodoh n jd mcm pak hang pakcik mat noor ja. Mmg xlah, hang xkenai lg aku sapa no?

Kata nanas pada kak nab. Hahahaa

ni dirog kalau masih dok serumah atau rumah asing2 (x tinggal dgn family)
mau beranak sorang lg ni
tp sbb bella tinggal dgn family kan, payah lah
kalau x, time dtg pujuk tu bleh je ON

kaklimahcomot replied at 17-1-2020 09:34 AM
se samseng2 nanaih, nmpk dia lembut jgk.tp kak nab yg btoi2 kapla batu bnyk besar atas. nanaih bg  ...

Ironinya seseorg tu pn sskjp jgk? Mcm mana tu?

Cian anak...

kalo jahlop kawen, kira jebat dapat housemate baru la cenggitu. ke dan2 nk pindah keluar nk privasi ke mcmana? sian jebat, dh hilang housemate

Incanto replied at 16-1-2020 09:46 PM
ai setuju

wpun tak suka kak nab dan family, tapi aku lagi  tak suka dabel stended mahkamah syar ...

mahkahmah syariah kita mmg suke biased kat kaum isteri..yg lg terseksa drpd ni lg byk  bertahun2 gantung x bertali..suami bole joli2 ke mana perfi kawen berkali2..bini terpaksa tggung dosa xpsl2..gentle la canas...org dh tanak

scrocth replied at 17-1-2020 12:04 PM
Ironinya seseorg tu pn sskjp jgk? Mcm mana tu?

mmg ler. tp dia melayu urban.lain sikit pembawakannya wlpun jenis angkut adik bradik jgk. kalau kakak dia tu bukan main batu, suruh je nanaih tekel kan.   adik trlepas, kakak ok jgk kan..

adeqbun replied at 17-1-2020 01:29 PM
mahkahmah syariah kita mmg suke biased kat kaum isteri..yg lg terseksa drpd ni lg byk  bertahun2 g ...

iya btul iols pun setuju, ptt nanas pun dh bleh pikir, org dh xnak kan gentleman lah sikit.
kot rse tak bleh go on, apa lg nk di lenggah kan. lepas kan lah, lg lama lg seksa n brdosa jer.

lasagna replied at 17-1-2020 02:13 PM
iya btul iols pun setuju, ptt nanas pun dh bleh pikir, org dh xnak kan gentleman lah sikit.
kot r ...

slama ni tak bekap mane2..dh la meluat tgk diorg time kapel dlu..sudahnya mcm ni jdnye...
tp bile canas duk prolong kes, nmpk la ego jantan yg x bertepi...kot sbb nak jaminan hak penjagaan bkn gini caranye,,lepas cerai leh kan masuk mahkamah balik utk hak penjagaan pulak..cer la bg ke suami jaga baby gini..smggu pon belom tentu leh tahan..cayalah

adeqbun replied at 17-1-2020 02:17 PM
slama ni tak bekap mane2..dh la meluat tgk diorg time kapel dlu..sudahnya mcm ni jdnye...
tp bile ...

sama, iols pun tak bekap mana2 ye laa.. mebi 2-2 ada buat silap. ikot kan 2-2 pun berduit n bekerjaya. tp tu lahh bila dh brnikoh plak trus jd lain. anggap lah ni satu contoh jgn beriya sgt msa brcintun. tak gittew!

lasagna replied at 17-1-2020 02:21 PM
sama, iols pun tak bekap mana2 ye laa.. mebi 2-2 ada buat silap. ikot kan 2-2 pun berduit n bekerj ...

nak tag ruhainies dan kakak die boleh x..kekekekekeke..

Edited by munchkin at 17-1-2020 02:33 PM

Hmmm kalau betullah forumer tu kata macam sanaz masih syok dekat seseorang yg dah jadi hakmilik orang lain. Kenapa at the same time tak nak lepas isteri. Lagi disuruh gantung dia tak bertali. Kejam kot? Tell me which part of the holy verse yg membenarkan you boleh buat mcm tu.

Kalau betul mcm tu, nampak betul niat tu dah tak betul. Kalau adik beradik aku kena dengan laki mcm tu, dah lama dah aku ambil tindakan.

Kalau tak betul, then dah bawak cerita membawa sangka buruk.

Tak payahlah netizen mengapi apikan. Tengok je dulu artis dah bercerai berai sebab netizen mengapi apikan masuk ig semua ahli keluarga provok just nak puaskan hati netizen.

Dapatlah saham masing2 ya. Astaga

adeqbun replied at 17-1-2020 02:22 PM
nak tag ruhainies dan kakak die boleh x..kekekekekeke..

choiiiii.. dia org itu dah kena banned kt forum cari ni ya.
jangan macam macam ya.

dua_chzy replied at 16-1-2020 07:14 AM
Tu ke muka kak Nab without filter? Ooooo....

hey, tak baikkkk