CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: GuaAnakMelaka

[Jenayah] Kanak2 tiga tahun mati ditikam

Mesti dari Ganu......apa nak jadi. ..

Innnalillah adik.

la aa kalu dah mendadih bukan di kira budak 3 tahun ke 13 tahun.. ngok betui la....

ni kes x tahan stress budak merengak ke.. atau ape ni... iols x tgk berita sejak2 cuti2 ni.. manjang kebusian... ari ni baru sempat baca forem

tgh org sibuk dgn kes coronavirus.. ni kes bunuh pulak...

Yela. Penagih ni hidup dalam halusinasi. Dok main dengan perasaan sendiri dan hasutan syaitan. Tak pukul orang,bunuh orang. Elok lah di panggil penjenayah. Sebab kalau dia x buat hal kat family sendiri dia menyusahkan masyarakat je. Done bebel.
Semoga tenang roh adik comel dapat jumpa ibu disana..

sedihnya dah la anak yatim ye ibu dah takde kecik2 lg, ayah pula jauh keje tak jaga, mati kena bunuh dgn pak cik sendiri pulak. innalillah syurga utk adik

kesiannya budak tu. tak psl2. dadah n kaki mabuk kt malaysia ni mmg takde jalan penyelesaian kan? kerajaan mampu tgk je

sebab tu hakak cakap banyak kali....kalo ade penagih dalam family, yg sebumbung atau tinggal berdekatan, or neighbour penagih siler halau atau berpindah...masalah takkan hilang selagi wujud dlm persekitaran kita...mencuri tu benda biasa...tapi kalau dia naik antu...camni la jadiknyaaa....

Follow Us

aku dah kabor da sila tembak mati terus pendadih ni..dah brape banyak kes bunuh melibatkan pendadih kat malaysia ni??aku n member2 aku slalu educate orang rmai utk stand up serahkan ahli keluarga deyollss yg pendadih tegar utk ke rehab tapi pada masa sama aku kalu boleh aku nk deyolls ditembak mati bcause hidup pun menyusahkan org lagi2 pendadih tegar..they don't deserve to live tau..ni geng2 siti kasim la sibuk memperjuangkan human right my arsseeenal knon nak kasi peluang kat pendadih2 ni..jangan sampai pendadih2 ni bunuh ahli keluarga loyar2 liberal baru depa tau..bulls**t!!

kesian budak tu tak bersalah

fliphair8 replied at 28-1-2020 09:35 AM
sebab tu hakak cakap banyak kali....kalo ade penagih dalam family, yg sebumbung atau tinggal berdeka ...

dah halau dia pgi buat hal kat kejiranan org lain pulak..

Boomibulat replied at 28-1-2020 10:09 AM
dah halau dia pgi buat hal kat kejiranan org lain pulak..

tul gak tu...tembak mati je le...or rendam dalam sungai kim kim yg tercemar tu...kut ilang sume drugs addiction

chicozinn replied at 28-1-2020 10:07 AM
aku dah kabor da sila tembak mati terus pendadih ni..dah brape banyak kes bunuh melibatkan pendadi ...

Geng liberal sibuk nk mansuh hukuman mati, tokan dadah, tauke dadah dah tak takut.. Awal2 tu sibuk dlm media tnjuk anak tokan dadah sepet dok meratap kat pak dia kena gantung.. Mcm nk kata tak dak kemanusiaan.. La ni, innocent yg jadi mangsa.. Geram aku ngan geng liberal ni..

penagih dan jenayah berpisah tiada

Dadah, mabuk, rogol. 3 benda ni mmg takde penyelesaian...

Kesian dahla kehilangan ibu pastu menumpang kasih atuk nenek dan sedara mara yg mana akhirnya mati ditangan pak sedara.
Ayah plak kije jauh kat Johor.

bulan_gerhana replied at 28-1-2020 08:40 AM
la aa kalu dah mendadih bukan di kira budak 3 tahun ke 13 tahun.. ngok betui la....

ni kes x taha ...

Budak 3 tahun jarang dah merengek2 nak plak duk menumpang kasih sayang orang ni biasanya kadar diri takat suka main sepah2 tu biasalah.

Pak sedara berhalusinasi lah tu takde sebab lain.

mizruncing replied at 28-1-2020 09:32 AM
kesiannya budak tu. tak psl2. dadah n kaki mabuk kt malaysia ni mmg takde jalan penyelesaian kan? ke ...

kalo iols jadi menteri nanti i cadangkan hukuman mati dgn semua yang terlibat dgn dadah

kang xkena pape hukuman la tu
alasan pesakit mental
phuiii

sarah82 replied at 28-1-2020 06:27 AM
Dadah lagi.. Ni pun satu masalah.. Yg patut diselesaikan pada akar.. Selagi punca dadah tak kasi hap ...

dadah kan.. ada family yg sanggup bela.. aku malas nak cerita dah.. buat sakit hati aku je.. baru nak tenang tenang.. tapi... entah laaa

Kurex replied at 28-1-2020 04:16 PM
dadah kan.. ada family yg sanggup bela.. aku malas nak cerita dah.. buat sakit hati aku je.. baru  ...

Aku tau.. Aku mmg geram betul.. Kat rumah arwah tok aku tu brp byk.. Ada yg dari awal arwah tok aku dah ckp kat mak bapa.. Jaga elok2 anak.. Tapi kata arwah penyibuk.. Skrg... Rasain bela anak penagih.

Qisaskan jah pembunuh tu. Jangan bagi alasan tengah weng, mental bagai.