CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 11996|Reply: 90

"Ada Rezeki Nak Jamu Rendang" - Diva AA Mohon Maaf Perlekeh Paramedik

Baru-baru ini, pengacara sensasi Azwan Ali atau lebih dikenali sebagai Diva AA membuat satu lagi kontroversi di mana dia telah memperlekeh tugas paramedik Hospital Putrajaya.

Berikutan itu, Hospital Putrajaya bertindak membuat laporan polis terhadap Diva AA yang kemudian dibalas dengan makian menerusi laman Twitter.

Namun semalam, Diva AA tampil membuat permohonan maaf secara terbuka berhubung kenyataannnya yang dianggap telah memandang rendah serta memperlekehkan tugas paramedik hospital tersebut.

Dalam permohonan maafnya itu, Diva AA sama sekali tidak menyangka kata-katanya tempoh hari boleh mengguris hati segelintir pihak hingga menyebabkannya tular.

Azwan Ali kemudiannya berhasrat untuk menebus kesilapannya dengan menjamu rendang hasil air tangannya kepada petugas hospital berkenaan.

"Mohon maaf terbuka kepada pihak Hospital Putrajay khasnya doktor dan pengurusannya kerana kandungan perutusan khas saya telah menjadi begitu panas dan mencetuskan kontroversi hingga ada pihak terganggu emosi dan sebagainya, mohon maaf," ujarnya dalam video berkenaan.

Kredit foto: Berita Harian

"Kalau ada rezekiku masak rendang cef Diva AA dan sedekahkan kepada pengurusan yang tersinggung dengan kata-kata saya, mohon maaf kita hidup ni tak lama," katanya lagi menerusi video yang dimuat naik di akaun Twitternya pada rabu.

Dalam pada itu, Diva AA berharap dan berbesar hati sekiranya Hospital Putrajaya menerima permohonan maafnya dan berjanji tidak akan mengulanginya lagi.

"Semoga maaf saya diterima Hospita Putrajaya.
"Kita percaya kes ini boleh diselesaikan dan sekarang terpulang pada pihak Hospital Putrajaya pula," ujarnya dalam video tersebut.

Terlajak perahu boleh diundur, terlajak kata binasa. Harap Diva AA belajar dari kesilapan ya! - CARI

Rate

1

Dasar pondan bodoh sial

Taknak ler rendang kau... ntah apa disumpah maki kat rendang tu.. sambil terpercik air liur...

Dah terkne br nak mintak maap..

pandai lak kakta 'mohon maaf kita hidup ni tak lama'

baik2 la bahasa tu mulut tu....

Tapi kan...
Aku ada je kawan yg mulut suka maki tapi selalu tolong aku bila aku susah tanpa aku mintak tolong. Berbanding ada yg sorang ni mulut manis... Belajar dekat Scotland sampai ramai yg idolat kan dia. Tapi kemain manis, takde nak maki, tapi suka menghasut, perlekehkan, pandang rendah, pergunakan orang, laga2 kan orang...

Follow Us
Tak sangka ade yg terguris? Peliknya statement. Cakap kau tu penuh makian la pakcik. Tak payah la nak sedekah makanan dkt orang. Orang lain masak sambil berzikir. Kau sambil memaki. Makan je la sendiri rendang kau tu pakcik.

Bak kata heshe, kita hidup ni tak lama. Patut la heshe memaki hamun bagai tiada hari esok. Habis dihembusnya semua dalam satu nafas.

Asal kena Saman je, minta maaf.... Tak ada duit sangat la kan nak balas Saman tu....

rendang heshe x sodap yachhh

Kurex replied at 26-3-2020 10:22 AM
Tapi kan...
Aku ada je kawan yg mulut suka maki tapi selalu tolong aku bila aku susah tanpa aku min ...

Tp dgn org yg mulut mcm AA ni, sape je yg mampu bertahan n bersabar nokk wlp hati baik kononnye..sumpah seranah dia dh tahap infinity dh..seolah2 xde hari esok lg dh bg dia

Kurex: Tapi kan...Aku ada je kawan yg mulut suka maki tapi selalu tolong aku bila aku susah tanpa aku mintak tolong. Berbanding ada yg sorang ni mulut manis. ...

Perangai mcm kak ipar aku.. Bljr overseas jgk... Mulut tak celupar tapi sbijik r mcm kurex cakap tuh.. Idolat sgt..

seram sejuk kalau diva aa masak..dgn caci maki..tentu dgn air liur skali termasok dlm tu..

Kalu kaka bagi free pun tak mau. Bagi upah seutas gelang utk makan rendang heols pun kaka tak mau. Geliiiiii

Edited by tagas at 26-3-2020 11:36 AM

eh suka2 pulak si lempok nih berjimba depan sunway

tu hari bkn main pokemakk kan netizen yg menggeluporrr

kluar umah not walk the talk la ko nyahh

ko bg free seperiuk kuali pun org tak hadapla

rendang mandrem ko tu dgn hati kotor suka

nyumpah nya tu rendang berulattt ko tu

wekkkkkkkkkkk

Beni dah agak dah....
x lama ni terus buat permohonan mahap sbb takut kena saman

takpelah Diva, makilah banyak2, gurislah hati manusia seramai yg boleh. Ko juga yg menjawab depan tuhan nanti hohoho

Kepada TRULY DIVA AA ko sekolah tak? SRP lepas tak? Duduk rumah la pohkeeemakkk

menggeluporrrr depan sunway

pokemakkkkkkk punye pondan

Tak selera nk makn rendang diva aa..risau terpeecik2 air liur sambil mengacau rendang pakej maki hamun pokeymark pokeymark... Eurghhh