CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MRO

Ibu Anjur Parti, Raikan Anak Transgender Usia Enam Tahun

Edited by capiloton at 16-7-2020 09:22 AM
dani-rox replied at 15-7-2020 10:37 PM
Sekarang nih perlu ke pakai gaun, tukar nama kpd feminin dan panjangkan rambut menyerupai perempuan? ...

feck me.
gambar ni buat iols terasa murung pagi ni  

kat europe sana feminist kuat sis, they are very powerful in government.
mereka ni ada di mana2 top position which make a decision and policy.

feminist ni juga la yang kuat support hak trangender dan LGBT ni semua.
di mana ada kempen propaganda feminist, di situ mesti ada LGBT join sekaki.

ada jugak presiden lelaki yang terang2 support LGBT macam obama,
tapi ini special case sebab dia , "bini" dia pun transgender.

jika korang stop feminazi macam siti kassim dari merebak banyak dalam msia,
insya Allah selamat negara ni.

dan jangan glamourize pondan2 ni semua dalam media.
macam sajat, nisha ayub, safiey ilias
ini semua attention whores.

cmne la budak tu kang membesar pastu jadi perempuan berbulu.. nak bagi awal2 makan pil hormon kang ade effect pulak.

biasa budak2 tak beza sangat laki perempuan dari segi rupa tapi yg ni nampak nau jantan nye, ke mak yg start cross dress kan budak ni sbb expect anak perempuan kan dah terbeli baju ke apa, pastu anak pon suka je ye lah budak kot ingat pakai mcm tu sesuatu yg normal utk dia

laaaa boleh control kot

Merapu la makpak budak ni
Sendiri teringin anak ppuan pastu guide anak tu ke arah girl girl
Boleh plak kata anak tu sendri nk jd ppuan

Hish

Iye ke?ke korg yg layan dia sbgai baby girl sbb mmg expect dpt baby girl??
Kecik sgt lg.mne tau beza girl ke boy.tah2 dia suka sbb pkai dress mak bpk puji cntik comel semua tu

Follow Us
uori replied at 15-7-2020 12:30 PM
pakcik aku dulu nenek aku cite suka curi2 makan rumput dan tanah. pantang leka, dia curi2 makan tana ...

Hahahah sengal

gideoncross replied at 15-7-2020 09:52 PM
Klau u bca psl pnyanyi tranny, Kim Petras pun sma. Dri kecil2 lgi dh rsa diri tu sbnrnya prmpuan p ...

Kena tau jugak circles kwn2 anak dia....kalau x,hanyut jugak tu...

nur123 replied at 15-7-2020 10:29 PM
sepupu sy pun sama tp dari segi pakaian je la. Masa 4 tahun siap ikut ayahnya ke surau. pakai kopi ...

Ok lagi sepupu ko,at least mak bapak pentingkan agama bawak anak g masjid.. yg budak pompuan ni selamba je kuar main x pakai baju,pakai seluar pendek je yg mmg betul2 budak laki elok je pakai baju seluar corak power rangers...dalam hal ni mmg aq salahkn mak bapaknya

rosli_nurizzati replied at 16-7-2020 06:55 AM
euwww nya mamat ni.. berbulu bulu cmtu... leluhur kari ka? tapi pro trans mmg sengaja nk dibawa ma ...

Ha'ah dia bangsa chola. Tengok je lah komen supporter dlm IG dia, puji gojes bagai. Kaki dan peha mamat tu dikata cantek dan perfect hokeh. Kalau kat sini byk jah kaki maskulin dan berbulu lebat mcm tu, tp kena rajin melepak kat kedai mamak lah Gitu sekali penangan ultra liberal, sah2 rupa jantan dipuja puji bagai bidadari turun dari kayangan ya. hahaha Kalau bg tahu fakta dia ropa 100% jantan nanti dicop transfobia pulak kan. Tingin nak tengok celeb2 jantan yg konon menyokong kuat trans ppl, ambik sorg transwoman rupa cenggini buat jd gf/bini.

Exactly sis. Memang sekarang nih agenda trans ppl cuba nak hijack isu2 sosial lain yg lebih penting. Transgender Male-to-Female (MTF) terutamanya, mungkin kromosom XY yg menyebabkan dia org begitu agresif. Kat Barat siap marah2 kat pompuan asli lg sbb takmo terima dan normalize kan dia org, aka menipu diri sendiri dan tolong set2 MTF nih perangkap dan tido dgn lelaki straight.

Rasanya kat Malaysia, rakyat masih boleh hidup co-exist dgn dia org. Kalau tidak masakan boleh jd celebrity wpun takda bakat sebesar kuman pun, boleh berniaga dgn aman etc. Cuma org meluat bila set2 nih cari psl dan play victim, saja jah mengundang cercaan org ramai. Alaa... straight and normal ppl pun tak lari drpd mata masyarakat, kalau kau problematic.

cemane kalau dah besar tiba-tiba rasa dia jantan? tapi alat sulit dah tak ada ni.. kemurungan ke tak?

Tapi aku rasa normal la tu kalau budak2 kecik mcm ni berperangai mcm ni. Kazen aku dulu kecik2 nk kawen kawen ngan kawan die yg sejantina la, ade yg nk kawen ngan bapak sendiri sebab mak garang sgt la, ade kawan lelaki aku yg suka pakai skirt sbb senang nak lari dan senang nak kencing. Tp tu masa umur belum masuk sekolah la. Tapi ms tu parents pun taknak melayan sgt budak2 mcm ni. Yg melayan tu yg bile beso jadi kecelaruan jantina

capiloton replied at 16-7-2020 09:14 AM
feck me.

Pondan ni dr dulu lg dh ade tp bezanye pondan zaman dulu diorg sedar diri, mcm mama juwie tu.

Pondan zaman skrang ni gigih nak buktikan die perempuan. Cth sajat

Ala adik aku dl pun suka pakai baju mak aku.. Mak aku p keje.. Dia masuk bilik mak aku.. Pakai lipstick mak aku, pakai hight heels, lilit2 tudung.. Jalan ketik2 mcm perempuan.. Kelako je aku intai2.. Tp dah beso ni elok je jd jantan nye.. Bl citer ke dia perangai dia ms kecik gitu dia senyum je.. Dia ckp budak2 kan..

capiloton replied at 16-7-2020 09:14 AM
feck me.

Bukan feminazi saja, yg berkuasa sekarang ultra liberal dan SJW. Dia org lah yg control media sekarang, bukan pihak konservatif lg.  Itu lah yg melahirkan konsep woke, cancel culture, virtue signaling etc Org yg fikir guna otak dan bg pandangan rasional yg tak selari dgn ideologi mereka akan dihentam abis2an. Entah mana perjuangan free speech dia org dulu Ai tak kesah gaya hidup dan orientasi seksual dia org, tp bila part nak kacau dan rampas hak biological women, haruslah ai bangkang. Lagipun, dah ramai org pompuan mula membalacikan diri mereka dgn trans ppl ni, so tak salah ai defend hak jantina asli sisterhood ai. Memandangkan pihak ultra liberal pandai buat nama panggilan dan label, sbb tak cukup dgn 'transphobia' saja - pompuan normal yg tak termakan dakyah mereka dipanggil cis scum, TERF, vagina owners dsb. Sedar atau tidak ini yg dikatakan taktik Orwellian silencing, hentam dan label kau dgn mcm2 nama sampai kau takda hak bercakap lg. Transwomen nak jd pompuan asli tp dlm masa yg sama masih terbawa2 dgn male entitlement, yg konon dibenci sgt tuh
Bbrp negara mula recognize third gender dlm urusan rasmi, tp tidaaakk... transwomen nak lebih lg drpd itu. Kalau boleh taknak lg pakai "trans", nak dipanggil wanita asli. Kat negara Barat mana entah, bbrp women shelter terpaksa ditutup sbb dituduh transphobic takmo terima mangsa transwomen. Masalahnya wanita2 dlm women shelter tu mangsa keganasan lelaki, sesetengahnya sgt traumatized sampai takboleh jumpa dan dok berdekatan dgn org jantan. Transwomen nih tak boleh terima, dia org pun complaint. Dan spt org lain yg takmo cari gaduh dgn set liberal, maka kerajaan mereka pun mengalah dan pandering dgn permintaan transwomen ini. Katanya, pakar psikologi transwomen diambik utk handle mangsa kes jenayah seks. Takmo sisihkan trans ppl punya psl, lantaklah dgn hak dan keselesaan wanita asli.

Sexual predator pun tumpang sekaki dgn isu trans nih

Aktivist trans, Jonathan Yaniv nih asalnya jantan pedo tp tetiba mengaku transwoman. Dia nak pakai tandas pompuan, fasiliti khas utk pompuan sahaja termasuklah yg ada kanak2 pompuan sbb dia tak 'selesa' dlm kumpulan lelaki. Tak lama dulu dia pernah buat human rights complaint psl keengganan bbrp beauty salon melakukan Brazilian wax ke atasnya. Beauty salon nih kebanyakannya pekerja wanita, single mothers yg datang drpd keluarga berpendapatan rendah, terpaksa defend diri mereka di mahkamah. Mujur kes si mangkuk nih kalah dlm court.

Mcm ni ke nak dptkan sokongan ramai? Ai memang tak lah, dah paham permainan dia org.

My female ancestors would nevaaahhh

pakcik aku dulu nenek aku cite suka curi2 makan rumput dan tanah. pantang leka, dia curi2 makan tana ...

ini kelakar hahaha

gideoncross replied at 15-7-2020 09:36 PM
Dlu ada exclassmate iol bgithu yg kkak bliau expect nak anak llki, bngga dh, beli toys utk llki, b ...

Family belah abah aku pun mcm tu suka kutuk abah aku takde anak lelaki. Tak manly la ape la.ngan mak aku amek pil perancang sbb tak mampu nk beranak ramai.

Ujung2 anak lelaki yg dibanggakan sgt tu sorg pun tak reti baca quran sembahyang lg la. Siap ngan pakej membuta tau bangun nak makan je

kahkahkahhhh.....

lasagnaklcc: Umur2 mcm ni tak nmpk lagi features jantan tu. Nampak comel je. Berkenan plak baju anak dia.

Meols pn berkenan baju tu comel jekk {:run

dani-rox replied at 16-7-2020 04:29 PM
Ha'ah dia bangsa chola. Tengok je lah komen supporter dlm IG dia, puji gojes bagai. Kaki dan peha  ...

sengaja suka create drama geng2 ni... acah2 victim, bipolar, depress, semua penyakit mental ada.. hahahaha... kalau ikutkan meleis lama dah terima geng2 trans/drag ni.. tgk la business wedding, makeup, buat baju, semua dapat kat depa.. ada ja buyer... takdak nak boikot depa pun.. tapi perangai acah2 victim tu yg meluat sgt.. kalau meleis tak accept depa ni, masakan dalam upin and ipin ada watak lelaki lembut tu.. sally ka apa nama dia.. but to be honest, depa ni banyak tipu diri sendiri... sbb yg tak lawa kata lawa semata mata nak diterima.. kalau jujur mau kena cancel and dipulaukan..