CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: eva

saka... sapa ada experience?

Originally posted by eva at 20-8-2004 07:54 PM:

dia peluk sbb dia rasa okid nie bantal peluk kot:lol
jangan marah okid.. kang kena jual

sbnrnyer..kat dorm aku tuh takleh nak rapatkan katil atau satu katil tido berdua..ntah camner mlm tuh kwn aku takut nak balik dorm dia...tidola dlm 2 katil 3 org...aku tido kat tepi sklai...

sebelah aku tuh mmg jenis suka tido peluk org..masa aku kena peluk tuh, aku ingat kwn aku tuh...yg pelik..tgn yg peluk tuh sasa sgt...masa tuh aku mmg tak caya sgt menda

kuku nk dgr lagi... :tq:

takutnyerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....seram plak aku dgr;);)

Originally posted by J_Sky at 20-8-2004 14:19:
.........wahhhhhhh hebatnya cerita kawan Tok Pin kita ni..tok bomoh boleh main lompat2.....ntah2 tok bomoh tu ada prektis lompat pagar or lompat tinggi utk olympic Athens 2004 kot.........kuakuakua ...

argh bomoh dah berlatih hurdles and pole vault banyak kali.. :lol tu jadik expert tu

Originally posted by purple_orchid at 23-8-2004 03:08:

sbnrnyer..kat dorm aku tuh takleh nak rapatkan katil atau satu katil tido berdua..ntah camner mlm tuh kwn aku takut nak balik dorm dia...tidola dlm 2 katil 3 org...aku tido kat tepi sklai...

s ...

nasib baik la dia peluk je... kalau dia buat benda2 tak senonoh lagi bahaya

Originally posted by kukukupanjang at 23-8-2004 03:36:
kuku nk dgr lagi... :tq:

dah takder citer dah... eva punya story dah abiss..

Follow Us
Originally posted by eva at 23-8-2004 09:35 PM:

nasib baik la dia peluk je... kalau dia buat benda2 tak senonoh lagi bahaya

:lol itu la pasal..kalo tak...haru plak....bukan aper..dorm aku tuh paling keras kat asrama aku...dah ler hujung..dekat ngan toilet..aku nih plak jenis pi toilet sorang

cepat laa citer purple..

yg nih bkn psl cermin..nak citer psl saka...kang marah kak eva kita....

masa aku kat opis lamer dulu...toilet jauh skit dr opis aku....entah camner...biler aku nak ke toilet jer....jari manis dan jari kelinking tgn kiri mesti terasa berat....mcm ader org pegang....mcm nak senget bahu aku....

memula aku diam ajer....makin didiamkan..makin berat plak....pastu..berpindah ke tgn kanan...pastu..bukan kat toilet jer...kat area opis aku pun aku rasa gitu....

pastu adelah sorang staff aku..tegur aku....(masa kat opis lamer dulu aku sorang jer pompuan & slalu tido kat opis)...masa tuh dah nak masuk maghrib...dia tanya aku..apsal aku smcm jer ruper? masa tuh jari aku dah rasa berat giler dah...

last

laaa sampai cam tuh skali yer purple.... cian ko.... kena kat cat kalu... mau nangeh...

itu baru sikit jer cat..takde aper

saya tak tahu sangat pasal saka2 nie. tapi ada pengalaman pasal kisah2 seram ni.

masa tu tingkat 1, tinggal kat asrama, lepas je sembahyng ishak, kitorg akan pergi prep malam dalam pukul 9.00 - 10.30 (tak ingat..lebih kurang la..). so ada satu hari tu, mm....senior saya kata malam tu adalah malam keliwon (dalam bulan rezab ) di mana masa utk hantu2 akan turun dan berpesta....yang nie tak tahulah betul ker tak...?? malam tu..lepas je sembahyang ishak kat surau, saya balik dgn kawan jalan kaki ....surau tu dekat je...tapi kena lalu pokok ru...toilet dan satu bilik sakit..sampai kat dorm, member yang tak sembahyang dah siap la....so ada sorang member nie tegurlah saya...lepas tu, dia menjerit2 tengok saya....menangis2...ramai kerumun saya...senior tanya kat member saya, kenapa dia menangis....dia kata...dia nampak muka saya lain.....kosong...tak ada kening langsung.... lepas tu, senior saya marah saya....dia tanya...kenapa saya cukur kening sampai botak...??saya kata mana ada...?? saya tak cukur pun.....sebenarnya kening saya memang skit.... lepas tu... dah lama tu....baru reda.....member saya cerita...muka saya lain sangat kosong dan pucat.....saya dengar pun saya takut nak tengok muka.

lepas tu, kat asrama, UITM saya tengah study dengan sorang member,,,,dalam bilik tu....ada kami berdua je....tapi ada tiga katil....single + double , me baring kat katil bawah (double) dan member baring kat katil single tu...kitorg bertentangan...saya nampak dia dan dia nampak saya....masa tengah study nie, member saya kata" wey...aku takut la....aku nampak satu benda kat katil ko"  saya masa tu takut sangat.....tak bergerak ..saya kata "lepak....kita baca apa2 yang patut...dia kata" aku tak boleh baca la.." saya pun baca lah kuat....lepas tu..member saya kata "dia dah ilang.....keluar kat tingkap....jadi asap.." ...seramnyalah .....lepas tu...lari terus kat bilik sebelah...diaorang kata tak dengar pun kitorg bising2..... tapi yang kelakar tu....member saya speaking lagi....saya  tanya jugak.."apasal ko speaking dgn aku tadi, hantu tu tak faham BI ker...??" dia gelak je...

kes lain2, ada dua kali...saya nampak benda serupa member saya...tapi rupa2nya bukan member saya.

tapi yang saya takut sekali, bilik saya kat kampung tu....sebelum saya kawin, saya selalu tidur sesorang kat bilik tu....saya selalu sedar, macam ada orang tidur kat sebelah saya...nie bukan mimpi....bila saya sedar je, benda tu pelan2 turun katil...kita boleh rasa lah katil tu bergerak macam ada orang...saya tgk arah pintu tak ada pun yang keluar.. family saya tak percaya... saya tak tidur bilik tu...sampailah saya kawin. hubby saya pun takut ....mula2 dia tak takut....tapi ada satu peristiwa , bila duit saya hilang....saya pasti sangat saya dah masukkan dalam beg saya...tengok2 duit tu tak ada...hubby saya marah jugak....dia kata saya pelupa...saya kata betul saya letak kat tempat tu....saya punggah beg saya depan hubby saya ...memang tak ada....adik2 tak mungkin ambil, sebab diorg tak berani nak masuk bilik org lain...dan masa tu...diaorg pun tak ada...lepas tu, saya + hubby macam dah malas nak cari...anggap aje lah duit tu memang dah ilang...lepas tu...tak lama lepas tu, hubby saya check balik beg tu... duit tu ada balik....kat tempat + lipatan yang saya cakap. dia terkejut sangat....sebenarnya benda nie, selalu jadi kat saya. tapi macam2 tu ajer la....agaknya nak main2 kot...

[quote]Originally posted by purple_orchid at 24-8-2004 03:09 PM:
itu baru sikit jer cat..takde aper

ala kuku..kalo citer..nih dah masuk citer sihir....bukan saka dah.....

[quote]Originally posted by purple_orchid at 24-8-2004 01:32:

:lol itu la pasal..kalo tak...haru plak....bukan aper..dorm aku tuh paling keras kat asrama aku...dah ler hujung..dekat ngan toilet..aku nih plak jenis pi toilet sorang

Originally posted by eva at 27-8-2004 04:07 PM:

:kerek: bahaya tu okid..
citer member eva kat hostel dulu.. hostel dia LAGI seram..
lepas isyak... kalau dorang nak ambik wudu' kat toilet... erk.. cik kak pon tu bertenggek kat tepi  pagar de ...

hehee...seram tu eva...

kalau me tak leh nak bayangkan..:malu:

alamak dah la ku sorang jer nih..:jeling:

Originally posted by purple_orchid at 24-8-2004 04:02 AM:
pastu adelah sorang staff aku..tegur aku....(masa kat opis lamer dulu aku sorang jer pompuan & slalu tido kat opis)...masa tuh dah nak masuk maghrib...dia tanya aku..apsal aku smcm jer ruper? m ...

okid tah2 tu mmg saka tak?:hmm:

Originally posted by keraklak at 25-8-2004 04:47 AM:
saya tak tahu sangat pasal saka2 nie. tapi ada pengalaman pasal kisah2 seram ni.

masa tu tingkat 1, tinggal kat asrama, lepas je sembahyng ishak, kitorg akan pergi prep malam dalam pukul 9.00 - ...

kerak...seramnyer...

abess bilik tu cemana skg???

Originally posted by hanna1905 at 28-8-2004 05:23 AM:

okid tah2 tu mmg saka tak?:hmm:

haah..saka..but till now..aku baut derk ajer..tak try nak ubatkan ke aper..sbb sakit sihir tak hilang lagik..nnt lagi aku pening..lagipun..biler amalkan baca ayat2 manzil..baca yassin...oklah..as pendinding diri....dgn syarat...jgn terlalu pk sgt pasal saka/sihir and tensen2..nnt muncul plak....haru nnt....