CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MAL

Kasi Up Lagi! Nana Tuntut 5 Sekawan Bayar RM2.5 Juta, Mohon Maaf Di Media

aqua_marine replied at 4-8-2021 10:49 AM
Perli sana perli sini..

Patutnya saman sekali si Jimmy tuh.

Alvida replied at 4-8-2021 11:16 AM
mcm aku dah kena dulu la  dgn kawan sekolah menengah mentang2 kita kerja kerajaan asyik kita jer y ...

Aku pun ada kawan mcm tu. Tiap kali kluar asik org lain je bayar. Yg dia buat2 bodoh. Ada sekali tu aku mintak dia bayar portiom dia. Dia bayar tapi siap broadcast dlm gruo WA acah2 nak malukan aku for being so petty. Aku unfren kan je dia lepas tu.

Tambah sorang lagi jadikan 6jahanam.
Dah amik lawyer still bodoh mencapup juga di socmed.

Perli sana perli sini..

Bleh saman sekali… ni blm lagi masuk status fb yang berbaur sindiran dan fitnah dan article2 lain yg dia mencapub.

ramai naw yg nak acah2 baling batu gak kan pasal ni.

Edited by freesia71 at 4-8-2021 12:14 PM
Anariz replied at 4-8-2021 11:45 AM
Kat part mana aku cakap 5 geng tu ada hak nak mengumpat live?  Aku cakap ramai yg komen nape tak ...

Eh eleehhhhh.. aku jawb tu in general la. Rilek la. Ada ke aku refer kat ko spefically. Jgn la mengelabah beb. Ni kes artis je bukan national issue pun yg aku kena follow citer beria.

Follow Us
twins replied at 4-8-2021 09:33 AM
yer...aku pun berpendapat yang sama.... ni saman kerana memalukan & menjatuhkan maruah di khalayak ...

yup...  aku pun harap nana menang sebab dah makin menjadi2 pulak kutuk mengutuk, hina menghina, fitnah sana sini masa buat live beramai2...

Perli sana perli sini..

Geng2 xle move on. Terkesan betul agknya hidup deols bila nana dah xnak kawan. Dah tau nana tu jahat pun sibuk gak nak berkawan dah kenapa. Biar je la nnt lambat laun org tau gak perangai hauk nana spt diperkatakan.

Patot saman bini lan tu lbh sket sbb dia yg jd pemulanye.hahaa. bongok je mengata org tp bertelekung bagai.

missmeornot replied at 4-8-2021 09:22 AM
Meols pun nak nana menang. Bkn sebab ngefan sgt kat nana tapi nak jadikan pengajaran kat org lain  ...

Yess..even x ngefan si nana ni..hrp die menang..regardless la amount die dpt brape..
Tp permohonan maaf tu penting..itu je da tnjuk nana menang..mcm kes FS n ND..
sape x marah weh diumpat terang2 an secara live oleh kawan rapat plak tu..(i guess used to be rapat la kann)..sumer org ade side buruk masing2 yachh..tp dorang ni ckp mcm la masing2 suci murni..

Baguslah. Benda buat kat umum...nak tarik balik biar kat umum jugak...mcm yg Ust dr kamilin sound ust don. Buat live fatwa confiuskan org, ust kamilin tegur secara umum. Ust don mintak pm tepi...ustaz kamilin ckp benda dah tersebar, tak boleh dibiarkan....terbaik lah nana

woven11 replied at 4-8-2021 12:05 PM
Bleh saman sekali… ni blm lagi masuk status fb yang berbaur sindiran dan fitnah dan article2 lain ...

Apa dia komen kat artukel artukel lain. Rajin eh. Dia kan dah lama tak baik dengan nana. Jadi siapa yang jadi tukang penyampai cerita kat dia. Adakah kawan yang berkongsi khidmat designer yang sama. Jeng Jeng

Edited by Anggur_pisang at 4-8-2021 01:08 PM
juboqlembu replied at 4-8-2021 12:29 PM
Apa dia komen kat artukel artukel lain. Rajin eh. Dia kan dah lama tak baik dengan nana. Jadi siap ...

Iye geng2 tu la yg kongsi pastu tgk kat fb + ig Jimmy..ada la 2 3 org Mua dgn designer lain turut mencapub "wah spill the tea" "berita panas" and kawan2 si Jimmy tu kalau komen selalu letak nama nana "cantik macam nana" "baik macam nana" pastu panjang lagi la dorang dok perli memerli..

Setiap kali aku bukak artikel mesti ada komen dia..ada satu artikel tu dia kena ceramah sebab sibuk duk sokong geng igl tu sebab dia ckp mesti nana ada buat camtu kalau x masakan terjadinya igl itu..last2 dia delete komen sendiri

Sudahlah sendu, tak bijak pulak ngumpat org secara live. Memang patut disaman sampai tinggal spenda

Anggur_pisang replied at 4-8-2021 01:04 PM
Iye geng2 tu la yg kongsi pastu tgk kat fb + ig Jimmy..ada la 2 3 org Mua dgn designer lain turu ...

Kalau comment dia kena kecaman netizen tau pulak dia delete. Sama dengan zoey. Bila ada yang bekap, sebut2 nama nana pandai dia biarkan sajork comment tu. Mentality low class, budak kelas belakang. Jijik

Perk77 replied at 4-8-2021 12:36 AM
Moralnya kat sini...kalau nk membawang sila bergossip sesama sendiri ...ni adalah akibat tk menghorm ...

Kan..tak pun mai la berkongsi kegeraman tu kat cari ni. Pastikan guna nama samaran..kalau tak, mau kena saman jugak...ha..ha...

Hadap je la nana kan, dulu masa sendu sendayan, siapalah peduli. Dalam masa yg sama boleh lah jadikan pengajaran dan perbaiki sikap yg mana perlu diperbaiki.

Tak setuju kalau ada yg kata buat apa nak saman, tah tah mmg apa yg 5 ketul tu ckp terbukti nana jahat. Nana jahat tu 1 hal. Yg 5 ketul tu ngumpat live 1 hal lain.

Tp ada retis lain yg back up nana. Ke jenis xde kawan retis lain nana tu.

Rasa dorang ni memang dengki kat nana, tengok live tu siap cakap kereta besar lah apelah
Kesian korang ek

Amboi nana.. Up 2.5 juta terus

Anggur_pisang replied at 4-8-2021 01:04 PM
Iye geng2 tu la yg kongsi pastu tgk kat fb + ig Jimmy..ada la 2 3 org Mua dgn designer lain turu ...

Hahha tau pulak delete. Koyak tak tahan kena bahan netizen.