CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: GRINDSAKHTANIC

SUNSHINE OF LOVE ~ Song Hye Gyo

Originally posted by captain_f4 at 9-5-2006 11:44 AM
a'ah bab gi tabur abu mayat tu..  dorang ke org kaya nape x buat kubur..   pastu aku tgk mcm yg dia tabur tu melayang2 kat udara je...  dia tabur kat mana sbnrnya atas bukit tu ke.. dlm laut...??

atas bukit ler ... yg saya tau, org cina percaya lagi tinggi tempat tu lagi bawa ' ong ' ... tahap tinggi sikit kut ... yg tabur kat laut tu lak bagi org biasa jer ...

semalam dah habis ke belum yer? confuse ler ending dia ....

Reply #382 im_comey's post

belum abis gi..mlm ni betul2 last episode..

gazatte yg last tunjuk smlm kat tepi pantai tu tu ler ending dia...

suka gezet kat tepi pantai tu...hmm..habis gak kp tgk citer yg mulanya kp rase tak best langsung....tapi biler dh tgk, sedeh pulak biler dah nak habis citer ni...
kp rase yan yu tu kejam arr masa ckp kat min hao yg die nak putuskan hubungan...ye la...paham naper die buat cenggitu...tapi kesian la kat min hao...

billy lak mmg dah matang mlm td, kalau dulu min hao yg selalu mengalah, tapi nampak mlm td billy mengalah n serahkan yan yu kat min hao...he learn a lot nampaknya dengan min hao n yan yu....

tula kan..mmg betul org2 ckp, cinta tak semestinyer bersatu...ye dak???aiseh..emo la pulak kp nih...:pmuka:

Apa pu Limau rasa pusa hati dengan ending dia tu..

Akhirnya dua dua jadi best friends ya..oklah tu.tapi masih tak tahan dengan perangai min ho tu, perasaan sangat lah..

mlm nie habis doh citer nie.billy dah matang suke tengok.tapi cinta dorang nie tak bersatu.kesian dgn min hao dah lah sakit2 nak pi tahan yan yu..last2 yan yu cakap hubungan dorang dah tamat.sadis sungguh...tapi tengok sedutan mlm nie dorang semua happy.okey lah tu.mak min hao pun dah nak kahwin dgn Lan.

Follow Us

Reply #381 im_comey's post

ohhh  gitu.....

Reign This user has been deleted
Dah abis..:cry:

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr   aku x dpt tgk ending smlm...  NTV7 kat umah aku naper ntah tetiba x clear......   masa tgh tgk Jang Nara lagi tetiba sumer stesen tv padam...  pastu dlm 5-6 minit rasanya dia nyala balik, sumer tv dpt kecuali ntv7, ingatkan kol 9.30 lambat lagi.. boleh tv tu baik semula.. tapi sampai ke sudah x ok2 gak...  

pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...  sesape yg tgk...  camne jadi episod smlm....  leceh betul le..  eps lain sumer dpt tgk.. ending x leh tgk lak...

habis dah citer nie.ermmm okey lah tu..lawak tul mase min hao nak terjun dari tebing tu.kelakor je...bapak tiri yan yu tu pun kelakor betul.mase nak ambik gambo ramai2 tu dia punye baju colourful betuilol xgf billy pun okey tulong yan yu jugak.peknen pun dia.cinta tak semesti ye bersatu.bagus yan yu tak guna pun duit yg ayah billy bagi kat dia tu.dia usaha dgn titik peluh dia sendiri.

ye ke best....??  ala.............  geramnyer aku x dpt tgk eps last................   :geram:

Originally posted by ayie77 at 11-5-2006 07:57 AM
lawak tul mase min hao nak terjun dari tebing tu.kelakor je...bapak tiri yan yu tu pun kelakor betul.mase nak ambik gambo ramai2 tu dia punye baju colourful b ...

lol:lol

habis dah cerita ni :cry:
tapi best ... hahaha akhirnya Yan Yu with Min Hao gak ... :love:
puas hati aku ... pada sesapa yg minat billy tu .. jgn mare yer ... dah matang dah akhirnyer .. sweetnyer bila Min Hao pegang tangan Yan Yu lepas mereka berbaik semula ... :clap:

Originally posted by captain_f4 at 11-5-2006 07:54 AM
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr   aku x dpt tgk ending smlm...  NTV7 kat umah aku naper ntah tetiba x clear......   masa tgh tgk Jang Nara lagi tetiba sume ...

kesian kat kau yer captain ... mesti geram :geram:
mereka semua berpisah 7 bulan (nasib baik tak sampai setahun atau lebih cam cerita2 lain tuh) ... mereka jumpa balik pun sebab majlis kawin mak Min Hao dgn Tn Lan (akhirnye jadi bapa tiri dia gak :lol ) ....billy dan Tn Lan buat rancangan nak satukan mereka, siap bagi kereta kawin kat min hao dan yan yu lak tu :lol
kesian mak dia, dah lah tak dapt naik kereta org kawin, tak dapat honey moon  lak tu sebab Tn Lan gayat , tak leh naik kapal terbang

Reply #391 captain_f4's post

kesian captain..mehla kiter citer sket...
cenggini citernyer...
selepas bbrp bulan...billy balik ke korea sbb nak continue usaha bpk die psl protecting the alam semulajadi n mungkin ader sbb lain kut...billy pi la jenguk2 si yan yu...yanyu dh bukak kedai roti sendri dah. kebetulan mak si min hao ni nak kawen, tapi depa dua dpt tahu dr tuan lan yg min hao tak leh/takmo balik...so, depa dua ni pi la ke majlis kawen mak min hao n tn. lan tu...ntah bile, kp pun tak baper ingat sebenarnya, tn. lan n billy dah merancang nak ketemukan yan yu n min hao...hehehe...si billy suh yan yu tunggu dlm keta pengantin yg nak ke airpot,kunun2nya suh pass tiket kpl terbang untuk pengantin berbulan madu, in the meantime tn. lan suh min hao tunggu ke keta sbb kunun2nya depa ni tak de drebar yg nak anto pasangan pengantin ke airport. maka, bertemulah si min hao n yanyu dlm keta...apalagi terkejut la depa 2...then yan yu tgk isi tiket tu, rupa2nyer ader note yg suh min hao n yan yu ni jalan2...
min hao pun ajakla si yan yu ni pi tmpt tinggal die kat pulau tuh...tapi yan yu time ni mmg cold kat min hao...apa lagi min hao geram..die paksa yan yu ckp hal sebenarnya, kalau tak die terjun..bab ni yg kesian kat yan yu...mana taknyer...dhla tgh sedeh2 ditipu lak ngan si minhao tu..ingatkan min hao tu terjun betullah dlm laut...rope2nyer..ceh!!!!kuang asamm...tebing jer...takde air laut pun...lawak tol masa nih...
then depa dua balik ke umah yan yu, billy n yi kang tunggu depa balik n yan yyu n min hao pegang tangan, ye lah..depa dh berbaik semula...pastu yg gezte kat tepi pantai tu la...ahh..penat menaip...wassalam...semuga memuaskan ati captain...

makna ye min hao jadik jugak dgn yan yu.kesian billy...tak pe billy sy ado...wakakaka

Pendapat Limau Yan Yu hanya berbaik semula dengan Min Ho.. bukan nya berkasih atau cinta. Sebab berdasarkan kata kata Yan yu..

' Akhirnya saya faham apa itu cahaya kebahagian, Iaitu mendapat nya dari orang yang saya hargai (Min Ho) dan orang yang saya cintai (Billy) '

Billy hanya dan Tuan Lan hanya cuba nak buat mereka berbaik semula seperti dahulu je.

tak sangka  ..ada gak org minat kat min ho yg perasan tu ....

ending dia either min ho ngan yan yu atau tiga2 tu kekal bestfriend je ......

Originally posted by limau at 11-5-2006 10:59 AM
Pendapat Limau Yan Yu hanya berbaik semula dengan Min Ho.. bukan nya berkasih atau cinta. Sebab berdasarkan kata kata Yan yu..

' Akhirnya saya faham apa itu cahaya kebahagian, Iaitu mendapat nya ...

aku setuju ngan pendapat limau ........

ending aku sendiri : lama2 nanti min ho akan sedar gak yg cinta tak leh paksa2 n merestui yan yu n billy ..... n they live happily ever after .....hehehehehe ...... THE END ...:clap: :clap: :clap:

Originally posted by kayla at 11-5-2006 10:59 AM
tak sangka  ..ada gak org minat kat min ho yg perasan tu ....

ending dia either min ho ngan yan yu atau tiga2 tu kekal bestfriend je ......

Betul tu Limau memang tak boleh tahan dengan perangai perasaan Min Ho tu.. memaksa je kerjanya.. bagus akhirnya kekal jadi bestfriends je.:setuju: