CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Nash^Roy

gossip2 tahun 80an and awal 90an

Close [Copy link]
Originally posted by icelemontea at 21-2-2005 04:34 PM:

Kisah DJdave gak...turun naik court pasai belasah bini no 2 dier yang ex-stewardess tu sampai lebam2...nengok gambaq dari my friend yang handle case tu...kesiannnn...dasar singh suka pukoi b ...

posting camni yg aku paling benci.. asalkan bangsa lain wat apa2 yg negatif.. terus satu bangsa tu kena cop.. weh aku nak tanya.. org melayu tak penah pukul bini ke? rasanya smpi bunuh bini pun ada.. aper barang lu..

coba ko baca balik stat. aku...jangan trus jump into conclusion...'dasar singh suka pukoi bini' aku refer kat djdave singh, bukan singh-singh seantero malaya...allo kichi, ada faham?;)

Originally posted by Lady39 at 21-2-2005 04:39 PM:
Ahkak nak tumpang sekaki

Kisah Mazuin dipinang Pengiran Brunei. Masa tu berdusyum sana sini dengan keta sport merah pemberian tunang dia.
Kisah Mazlan ditahan di Imigresen Brunei selepas adikny ...

Penyanyi yang panjang tangan tu last-last kawen jugak ngan orang brunei kan........... walaupun lepas tu cerai gak........... lening tak tahu apa kisah dia...... dah lama tak dengar

Originally posted by cranko21 at 22-2-2005 08:21 AM:

hahhh.. citer yg ni ler... u story me sket O2...
:ah:

Kisahnya lepas kemangkatan Almarhum Tengku Ampuan nie beberapa hari, ramai org esp. yg kerja kat istana la jumpa arwah nie, merayau2 dan ada pulak yg kata arwah ni minta tolong. Yg aku ingat, salah satu tempat yg org jumpa dia kat Politeknik Sul Hj Ahmad Shah tu(dekat area tempat tinggal aku). Seram ooo..budak2 nak kluar malam pun takut. Dengarnya roh arwah nie dikatakan tak diterima bumi sbb ada pakai susuk dan tak dilkeluarkan sebelum dikebumikan. So pihak istana minta la pihak masjid membuat tahlil selama 40 hari. Lepas tu tak dengar dah pasal org jumpa roh nie lagi..wallahualam.

Originally posted by Risma at 2005-2-22 10:09 AM:

Penyanyi yang panjang tangan tu last-last kawen jugak ngan orang brunei kan........... walaupun lepas tu cerai gak........... lening tak tahu apa kisah dia...... dah lama tak dengar

Dia tu jenis pencurik ghopernya... tak sangka lak! Skang ni dia dah senyap terus, kan! Dah expired gituuuu........

Follow Us
Lagi..........

Kisah kontroversi perkahwinan komposer A Ali dengan pelakon Rashidah jaafar (gee).......... marah giler isteri no 1 A Ali sehingga tuduh gee guna ubat guna-guna untuk dapatkan laki dia.......... perang besar time tu.......... last-last dia orang pun bercerai juga selepas dapat anak dua rasanya............. apa-apapun kesian kat gee tu.......... tak pernah kekal perkahwinannya.........

Originally posted by golok mail at 21-2-2005 04:40 PM:

syyyyy...........

naper yer kes ni sume org takut nak sebut.. even pembangkang pun jarang buka kes ni.. nak tau tak naper..

Originally posted by Nash^Roy at 22-2-2005 11:20 AM:

naper yer kes ni sume org takut nak sebut.. even pembangkang pun jarang buka kes ni.. nak tau tak naper..

Ntahlah.... nash..... aku rasa mende ni sensitip untuk disembangkan secara terbuka cengginih..... dan aku pun risau nak sesebut pasal hal ni....... terlalu p n c!!!!

Originally posted by Risma at 22-2-2005 10:09 AM:

ntah aku kat planet mana masa tu....camana aku leh tak tau pasal penyanyi tangan panjang. siapa tu?? :hmm:

Originally posted by icelemontea at 22-2-2005 11:46 AM:

ntah aku kat planet mana masa tu....camana aku leh tak tau pasal penyanyi tangan panjang. siapa tu?? :hmm:

Alaaa yang buat ke atau arahkah filem Panggilan Pulau versi moden.... dua hari je tayangkan kat panggung.......... ada orang cakap anak P Ramlee marah...

anak p ramlee??..sapa ??..nasir ke??.. ..

Originally posted by Risma at 22-2-2005 11:49 AM:

Alaaa yang buat ke atau arahkah filem Panggilan Pulau versi moden.... dua hari je tayangkan kat panggung.......... ada orang cakap anak P Ramlee marah...

Aku pun blur sotong jugak nie sape ye? Ahmad Fauzee ke?:hmm:

Originally posted by Risma at 22-2-2005 11:49 AM:

:hmm:
Ahmad Fauzee ek'? dia pelakon dan pengarah cite nie...

Originally posted by mieraedoera at 18-2-2005 04:48 PM:

ye ke? ada pic tak? :bgrin:

ff: sat.... pic anak mama ke? comel betul.. eeeii geram...

ff: gak ..
bukanlah ... tu hanya avatar sahaja:cak:

Originally posted by O2 at 22-2-2005 11:54 AM:

Aku pun blur sotong jugak nie sape ye? Ahmad Fauzee ke?:hmm:

Yup........... dah dimentionkan sebelum ni yang isterinya (isteri pertama) ditebus talak untuk berkawen dgn kuarga serombong kapal............... he he....

Originally posted by Risma at 22-2-2005 12:05 PM:

Yup........... dah dimentionkan sebelum ni yang isterinya (isteri pertama) ditebus talak untuk berkawen dgn kuarga serombong kapal............... he he....

keluarga serombong kapal??
sapa tu??

Originally posted by mamasaffiya at 22-2-2005 12:09 PM:

keluarga serombong kapal??
sapa tu??

Kerabat yang selalu kawen or ada skandal ngan artis tu.......

Dia panjang tangan kat mana? kat istana ke? menda apa yang dia capai ngan tangan panjang tu?   garpu salut emas ke mangkuk jamban? kerabat serombong kapai tu kerabat mana? heran lak aku tak tau...aku lost in space ke masa kejadian tu?:stp:

Originally posted by lemak_masin at 21-2-2005 04:45 PM:
aku ada dengar member aku cite..yang kru ni pernah langgar mati seorang orang india (kalu x silap).....dikatakan diorang ni memandu dalam keadaan mabuk...
pastu kes tu settle sebab diorang bayar p ...

tak silap haz citer ni mmg betul...
accident tu berlaku kat depan skolah haz..kalau tak silap laa...
dah lama...masa tu still skolah lagik...