CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: inazlina

Orang Baca Air Muka Tahu Baik Buruk

Originally posted by putratropika at 23-8-2007 02:56 PM
err..nih makcik kantin kat tempat i tu ker..?

ni makcik tak dok kantin... tapi makcik dok opis. sambil2 tu jenguk2 porem...hehhehe

Reply #641 makcikku's post

erk!!!warghkekekek... sila..sila...

Reply #641 makcikku's post

kuikuikui

ok...
aku dah penat baca laaa perbincangan korang around 26 pagess...fuyooo penaaat....

oklaaa.....

aku nh sebenarnye bukan nak berlagak ke riak jauh sekali...cuma nak kongsi laaa sedikit ape y tuhan telah anugerahkan kat aku...cuma sekadar berkongsi perasaan ape y sebnarnye y dialami oleh aku...

aku memang boley baca muka orang , dari raut orang tuh, boleh tengok life orang tuh....n not imposible aku boleh tgk future seseorang....

dun freak out....aku bukan seorang y alim atau warak....jauh sekali baca yasin tiap2 malam....

tapi aku dapat anugerah nih bile tahun 2000 , umur aku masa tuh 18 tahun....yap memang mimpi...aku ingat normal mimpi.....

then aku jalani kehidupan macam biasa......but makn lama aku perasan aku nih cepat tafsir perangai seseorang...dalam hati nih macam tergerak dan tanpa kawalan die akan bagi information tentang orang y aku perhatikan....

so biler aku jejakkan kaki kat U, makin byk perubahan especially bile aku mula paham sikit2 kelebihan diri aku.....aku dah boleh nampak aura hitam atau gelap....kalau aku konsentret pandangan aku...aku boleh tengok garisan yang melindungi badan dier....kira macam shield yang lutsinar...dan dari situ aku boleh mengkaji orang nyer perangai berdasarkan gerak hati....

biler kat u aku jalani kehidupan macam biasa....aku jumpa kawan dan aku pun cuba lah borak2 sampai aku menceritakan diorang punya rahsia....OF COURSE depa semua freak out n aku pun terkejut....sebab diorang kate 90% accurate....tapi bile guna psikik ni....aku akan jadi penat dan aku akan mula nampak bende2 yang x sepatutnya aku nampak....so aku kurangkan laaa....sejak aku bac pemikiran diorang , aku kekurangan kawan...dan semua kurang nak bergaul ngan aku.....

kesan tuh sgt teruk...ditambah lagi gangguan makhluk lain....aku jadi bingung....aku selalu doa kat ALLAH spaya aku tak dapat kuasa nih...sebab badan aku akan jadi letih2 dan selalu mntah2....hmm...

selama 2 tahun aku pencilkan diri  dan cuba untuk tidak guna power tuh....dan alhamdulillah  aku berjaya dan dalam tempoh 2 tahun ade jugak member2 aku yang dok suruh aku scan...aku layan jerlaaa.... tapi 4 sure memang penat dan menjengkelkan....lesson learnt n setelah aku dah kurangkan penggunaan kuasa psikik tuh, everything went back to normal..kadang2 kalau kawan tuh diorang dah paham dah saper aku...dan aku sering cakap kat diorang aku malas nak baca lagi....sebab aku tau dan taknak dorang khurafat....so aku jus diam je kalau aku dapat khilaf pasal kawan2 aku....

kawan2 aku cakap ini kelebihan tuhan bagi....dan aku pun pernah dapat gerak hati dari ustaz supaya kene belajar sebab kelebihan nih boleh ade 2 caban...satu baik n satu jahat....so kene berhati2...ape jalan y aku pilih ialah tengah2...aku x nak jadi ape2...dukun ke tukang tilik ke or ustaz ke ...aku x nk jadi ape2...aku jus angap nh satu kelebihan untuk disimpan....

aku cuma nak bagi nasihat laaa kepada y ade bende camni dn tak tau samada mereka nih dt khiaf ke x...ade beberapa petanda ...

1- biasanya gerak hati tuh x terkawal....
2- skrin kisah org y kite scan tuh akan terpapar...imej mata ketiga
3- petanda petanda tuh akan terbayang2 dalam paparan mata ketiga kita (bagi y mengalami je tau..
4- boleh ade statik kat kepala
5- lepas scan biasanya akan migrain dan berdenyt...bagi y x biase
6- jangan dipaksa scan,
7- kalau perasan samthing wrong dekat seseorang y kite scan n anda lemah semangat, anda tak leh masuk pikiran diorang tuh.....*ada samthing protect them cth saka
8- mata kita akan scan dari atas ke bawah...

so basically tu je apa y aku ingin share....sebab korang anggapp nihmisteri tapi bagi aku ini satu kebetulan dan anugerah nih x kire sape2 , y baik ke jahat ke memang ade y dapat...secara jujur aku x nk bende nih...tp aku kene hargai...dan aku simpan....

terpulanglah anda semua mahu percaya atau tidak...tapi itulah realitinya....

resepi supaya orang tak leh scan kita ialah simpan benang tujuh warna kat poket ke dompet ke.

Originally posted by nakama at 26-11-2007 07:49 PM
ok...
aku dah penat baca laaa perbincangan korang around 26 pagess...fuyooo penaaat....

oklaaa.....

aku nh sebenarnye bukan nak berlagak ke riak jauh sekali...cuma nak kongsi laaa sedik ...

wooo..

use your abilities wisely.. tiru cam jedi la plak.. may the force be with you..

sekarang amacam? dah ilang? so far hidup ko camner? bertambah baik??

Follow Us
Originally posted by nakama at 26-11-2007 19:49
ok...

oklaaa.....

aku nh sebenarnye bukan nak berlagak ke riak jauh sekali...cuma nak kongsi laaa sedik ...

aisemennn...so skrg ko dah serenderlah erk....baru jer nak suh ko scan tadi...

Reply #647 raiqah's post

ishhhh dia scan gune ape ekkk apesal rase macam seram jekkk

sapa2 yang teror sangat boleh scan lah apalah mai sini bagi keputusan nombor ekor sabtu ngan ahad ni.

poshbabe08 This user has been deleted

Reply #1 inazlina's post

ada tak nombor talipon dia?

Reply #14 niki_iyda's post

wow apa nombor u pls

Reply #79 eiyoei's post

boleh tolong saya?saya perlu pertolongan,macam mana boleh cari makcik ini

Reply #644 nakama's post

i need your help pls

utk pengetahuan beb makcik ni x sihat laa.. aku dgr cite dia kene strok

Originally posted by bhc_keorange at 28-11-2007 06:56 PM
sapa2 yang teror sangat boleh scan lah apalah mai sini bagi keputusan nombor ekor sabtu ngan ahad ni.

aku pon nak jugak weyy... hahahah

tlg scan aku..aku tensen nih...

cfu boleh tolong scankan tapi mahaguru cfu yang cfu ragukan pesan nak scan orangtu kena tengah relaxs kalau tengah tensen.....gambar scan tak clear....macam berjerubu

Originally posted by kroit92 at 27-11-2007 09:21 AM

wooo..

use your abilities wisely.. tiru cam jedi la plak.. may the force be with you..

sekarang amacam? dah ilang? so far hidup ko camner? bertambah ba ...

ohh skang okie...makin ringan...tp kadang2 dtg gak bro.....belajar lagik ek kroit92.....hahahhaha

Originally posted by nakama at 31-12-2007 12:04 AM

ohh skang okie...makin ringan...tp kadang2 dtg gak bro.....belajar lagik ek kroit92.....hahahhaha

alhamdulillah, benda2 camni dia bukan nya datang dengan kehendak kita.. ia datang dan pergi.. cam lagu pulak.. ingatkan dah pergi, tapi ada jugak kadang2 sisa dia kan??

ahaks, terima kasih..

baca japs..blum penah jumpa ngan org
tp certain2 org..dia blajao kots..
sbb membe aku kata ada buku
tp ni bab tarikh lahir la..then dia leh agak org ni lahir thn brp..pastuh dia bitau la apa sifat org yg lahir pd tahun tuh...
betul ke tak..maybe gak la..