CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Dicota8

POLL : Konspirasi Menjatuhkan Elyana, siapa patut dipersalahkan?

Close [Copy link]
melodi ni x abis2 porak peranda kan artis..
bila part ending mesti wahid ngan fara tu ckp..
"kurangkan kontroversi, tingkatkan prestasi"
x kena langsung ngan tema dia..
kurangkan kontroversi ape kejadahnye...diorang ni la yg tambahkan kontroversi..
pigi dahhhhhhhhh...

Elyana lenkali kene blaja keep her mouth shut kalo x mo nanti penyampai menyampai dalam bidang seni ni sapa yg leh dipercayai pon, pandai2 ler nak kutuk org lain mah... simple thing camni pon nak kene ajar ke? ;) budusss nya artis... ni lah susah kalo dah no brainer, ada je yg akan amik kesempatannya....

funny lah baca korang nya posting bukan main marah lagi kat Melodi, tu kan keje depa cari scoop murahan camni, kalau bukan org cam mnekap artis ni bagi depa info, mana nak tau citer yg si Elyana ni leh cakapkan ek x sangka minah ni pon pandai komen pasal org lain   lesson of d day untuk Elyana....

aku inGat gosip elYana wat shOw x pakai kasut ke apa

Originally posted by yipun78 at 29-1-2007 01:19 PM
funny lah baca korang nya posting bukan main marah lagi kat Melodi, tu kan keje depa cari scoop murahan camni, kalau bukan org cam mnekap artis ni bagi depa info, mana nak tau citer yg si Elyana  ...

Lesson jugak tuk bapuk dalam gelap dengan pondan belakang stage tuh.

Reply #65 kekekek's post

wartawan bapuk gemuk tu ker?hahaha kalau bergambar ala-ala senget   ingat stylo ler anting kat eyebrow tu :no:

Follow Us
elyana aka opie, im with you, eventho ko salah pun im with you, sebab sekali sekala kenakan kawan2 joe lee pun best gak biasa sangat mulut kutuk orang, cam dia bagus sangat

senang citer, semua pihak salah..boleh?

entah2 Elyana cakap lain ..... si penyampai ni buat nasi tambah .... bila dah sampai ke pihak ke 3 ..... jadi lain citernya ...... :@

aku harap mod tak buh RA dalam thread ni, biar joe klubkidd, nikki, dan wartawan makan gaji buta baca. Aku vote semua di atas kecuali Elyana

Originally posted by amira_safia at 29/1/07 01:32 PM
entah2 Elyana cakap lain ..... si penyampai ni buat nasi tambah .... bila dah sampai ke pihak ke 3 ..... jadi lain citernya ...... :@

Nasi tambah kita pon perangai camtu gak kan?

klu xda angin xkan pokok nak bergoyang...

Originally posted by artgeex at 29/1/07 01:32 PM
aku harap mod tak buh RA dalam thread ni, biar joe klubkidd, nikki, dan wartawan makan gaji buta baca. Aku vote semua di atas kecuali Elyana

Ok, i heard ya

Wa petang nanti vote Elyana je

yang tukang sampaikan citer/pengadu domba/pembawa mulut tu yang patut dipersalahkan.. entah2 hape2 perangai.. elyana patut berhati2 lepas ni.. kalau nak menutuk pun kutuk le depan orang2 yang boleh dipercayai...

Reply #39 jlo's post

aku pon suke die. dahla pandai berlakon.. menyanyi pon pandai gak. cume baju die mase AJL tu gothic sgt la. tak padan lak dgn lagu tuh. huhu.

Originally posted by mesmerize at 29-1-2007 01:45 PM
yang tukang sampaikan citer/pengadu domba/pembawa mulut tu yang patut dipersalahkan.. entah2 hape2 perangai.. elyana patut berhati2 lepas ni.. kalau nak menutuk pun kutuk le depan orang2 yang bol ...

masih bahaya gak, kalau aku jadi elyana, aku kutuk je depan2 terus camni kat nikki "lagu kau urban la sesangat tapi apsal tak masuk ajl?"

mint_mean This user has been deleted
mak cik mekap tu jahat!

nampak sesangat yg bapok tu over terlebih.. yg wartawan melodi tu plak sibuk tak tentu pasal... jeles sangat kat Elyana tu ke...apesal ntah... kesian Elyana mcm kena hentam.. elok cilikan aje mulut si bapok tu... :@

Originally posted by yipun78 at 29-1-2007 01:16 PM
Elyana lenkali kene blaja keep her mouth shut kalo x mo nanti penyampai menyampai dalam bidang seni ni sapa yg leh dipercayai pon, pandai2 ler nak kutuk org lain mah... simple thing camni pon  ...

:setuju:  betul ckp ko tu.... elyana patutnya lebih berhati2 ataupun dia pun saja nak undang kontroversi...
she should know better about pondan2 nie...

aku minat jugak nikki.elyana pun minat.
si bapok2 ni pun satu.kalo time melaser,ngutuk2 artist lain kat blog die bukan main lagie..
kalo kena kutuk tak puas hati plak? tak reti2 nak merasa ke? dah lagu tak layak. terima jekla.elyana tu bukan tade org kutuk die masuk final. si bapok2 tu jugak kutuk kan? :@