CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 15036|Reply: 50

ADA TAK STOKIST GAMAT HEALIN KAT SINI?

Nak tanya ni.. ada tak stokist Gamat Healin yg rajin lepak kat sini..

saya ni memang byk sgt customer.. kat website saya macam-macam ada..Gamat Healin ni antara yg paling byk customer cari.. skrg dah ada lestokist yg supply brg kat saya.. tapi % dia teramatle ciput.. tapisebab benda ni memang tersohor, mahal camana pun org beli..

saya ni sekali amik brg, selalunya above 1k, dan at least seminggu sekali amik stok..

jadi kalau ada Stokist atau dealer yg boleh offer saya % yg bagus, saya akan berterusan ambil dgn anda..

Lokasi saya di Ampang..

Okey.. TQ...

bola pon dok cari gak
bleh tak sapa2 p.m kat bola
tmkacehhhh

syikin, ayah aku pun dapat diskaun 5% jek. aku rasa margin dia pun kecik jugak. seab barang ni memang mahal & berkualiti. aku rasa habis kuat pun dia dapat 20%.

Rezza beli dapat less 10%. Ok ke?

Dulu ada org offer less abt 25% tapi dia kata kena tgu sampai stok tak senggugut baru leh dapat. Sampai laaaaaa ni tgu tak ok2.

[ Last edited by  hrezza at 14-3-2007 02:20 PM ]

haritue try call customer service center dia..
la nie tengah beku segala dealer seme..
stok tengah tak stabil...

Follow Us
kalau takat offer, 35% pun ada yg bagi kat kita.. tapi masalahnya stok memang takde..  yg ada stok, ada yg eksyen.. bila kita nak deal, dorang tak layan.. last sekali dapat gak dari salah satu Konsortium.. itu pun puas nak convience... tapi % dia ciput ya amat..

mana tau kut kut ada kat sini yg boleh pertimbangkan utk bg lebih %.. bgtau kita ek...

Originally posted by shidaaziz at 14-3-2007 01:05 PM
syikin, ayah aku pun dapat diskaun 5% jek. aku rasa margin dia pun kecik jugak. seab barang ni memang mahal & berkualiti. aku rasa habis kuat pun dia dapat 20%.

lebih dari tu shida.. aku rasa dorang dapat dalam 30-40%...

aku pernah try call utk jadi dealer atau stokist.. dorang nak kita ada kedai, pas tu kena amik stok dalam 40k..

kalau ada duit myk tu pun, takde le aku nak labur ke situ je. lagipun aku jual sambil-sambil je..

suhaila1974 This user has been deleted
Dengarnya stokis dapat 50%.

Reply #9 suhaila1974's post

saya dah lama gak join jual gamat healin...dah tiga tahun jadi outlet dia...dulu nak jual sebotol pun susah. tapi lani takyah nak cari cus..dia orang lak yang cari kita...tapi la ni company dia strick sikit...tak boleh jual sebarang, banyak la dia punya songeh, mentang2 la produk dia dah maju...la ni dah keluar arahan tak bleh bagi diskaun kat customer la plk..kesian cus yang dah lama guna..Marketing dia tak berapa bagus, kejap2 tukar...pening nak ikut...

kat rumah aku ada gak kedai gamat healin nin,..tapi tak pernah masuk pun..lalu je..

Reply #10 teena's post

salAm teena..u dok mane ? i nak beli laa gamat healin ni utk my dad..pls sms me 012-2501314..tq

salam..
saya pon dok tgh carik produk gamat healin nih..
iklan bukan main lagi kat tv, tapi pegi 3-4 buah kedai termasuk guardian, semua xder stok..knapa susah sgt ek?

Reply #13 ladyMqnetic's post

Kepada yang ingin mendapatkan produk healin bleh menghubungi saya 0126641552. saya berada di melaka, kepada yang berada diluar kawasan melaka saya akan menggunakan perkhidamatan pos laju utk penghantaran tiada caj dikenakan. buat masa ni produk yang saya ada gamalin plus, gamat emulsion dan gamogen sahaja.

farmasi kat rumah saya ada produk healin ni. rasanya, dia stokis kot.

Reply #15 harleena's post

Ha aa. Semalam nampak jugak kat farmasi anis di serdang ni. Dah tak ada masalah stok macam sebelum ni kot??

cam susah tak banyak jual je..bagus sangat ke?kalo betul2 kualiti bagus and company pun bagus mesti tak de masalah nak distribute stock...

hati-hati

Hati-hati takut yang tiruan. kalau nak makan mesti dapatkan khidmat nasihat dulu..jgn makan sebarangan...tiap-tiap penyakit tu tak sama produknya...setahu saya farmasi yang dibenarkan menjual produk ni hanya giant je..itu mengikut apa yang dr. hassan bgitau masa meeting bulan lepas la...farmasi lain tak tau la saya..sbb dah ada kes tiruan...makan gamogen 4 botol tak jadi apa...bila bawa pegi hq, tanya beli kat mana...baru dapat tau ada tiruan...

Rasanya benda ni tak ada tiruan punya lah... Kalau ada, mesti masa company tak ada stok tu, stok tiruan melambak..

Saya ada juga call stokis Healin ni. Dia orang cakap memang dia orang pun ada juga supply kat farmasi untuk jual benda tu..

ape kasiat gamat healin nin,,malatop malatop korang sume.