CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: lis_ariana

pernah x kena flasher(gangguan seksual)

so far tak penah kene...

Originally posted by pitt at 22-8-2007 02:41 PM
pernah~!!  byk kali...

1) kena time jln kaki nak ke sekolah..ternampak satu bangla ni dlm lori kontena tgh berehat tepi jln...sambil tunjuk2 anu dia....eiiiiiiiiii..

2) time form 6 kt ...

apsal kalau ko kena ganggu, orang tu asyik nak tunjuk anu dia kat ko ?

Reply #22 lebai_WOLRD's post

ada sesuatu tarikan spesel kat dia tuh.........

Reply #14 dinserian78's post

cara berpakaian seksi dan menampakkan bentuk badan yang  menonjol terutama buah dada dan b***t*t  menyebabkan semangat nafsu lelaki membara ...   lagi solid badan perempuan lagi naik nafsu lelaki

Originally posted by shaipul at 23-8-2007 02:40 PM
cara berpakaian seksi dan menampakkan bentuk badan yang  menonjol terutama buah dada dan b***t*t  menyebabkan semangat nafsu lelaki membara ...   lagi solid badan perempuan lagi naik nafsu lelaki

mmg betul.. penonjolan bhg2 tersebut mmg akan mnaikkan nafsu lelaki. x kisah samada pakaian die mmg sexy. atau pakai baju kebarung wpun betudung sbb bonjolan2 tu nampak..

mmg laki akan trtarik n trdetik nafsunye.. tp yg bangangnye sbhgian laki ni xleh ctrl.. tu yg jd kes2 yg x spatutnya..
laki yg flasher neh sbnrnye xleh pk waras.. x pk kesan akan dtg..

p/s : sib baik aku leh ctrl..

Originally posted by lis_ariana at 23-8-2007 07:42

betul 2..

agreed... pernah gak kena........ apek tua kat ss2 p.jaya, vodoss la apek tu, dia ingat lips ngan kawan
ni takut la, lips ngan kawan buat2 nak kejar dia .... aha, terkial2 dia nak lari ngan suar londeh tuh....

kat area pj ni mmg ramai la org peel gini,  ada 2,3 kali gak kawan2 pun kena...

Follow Us
Originally posted by kazaraf at 23-8-2007 03:02 PM

mmg betul.. penonjolan bhg2 tersebut mmg akan mnaikkan nafsu lelaki. x kisah samada pakaian die mmg sexy. atau pakai baju kebarung wpun betudung sbb bonjolan2 tu nampak..

mmg laki akan trt ...

jgn sampai hilang pedoman..

aku rase mane  lelaki yg xthn sgt 2...terus sumbat dlm penjara...:@ :@ :@

Reply #27 lis_ariana's post

Pagi ni..ada satu akak ni datang membebel pasal ternampak "flasher tak tersengaja" kat aprtment...tapi bukan sengaja....pagi pagi buta "mel*nc*p"...memula akak ni nak pakai selipar kat luar and then nak pergi kerja...terdengarlah bunyi pelik pelik...tingkap rumah jiran seblah trbuka...abih tue...sifat ingin tahu dia terlalu kuat...dia tengoklah....terbeliak mata dia....aku dengar je dia bebel " pahal dia buat tue mesti tingkap terbuka....dahlah panjang....tapi kesian jugak...bujang tua...mesti desperate..."...aku senyum je dengar dia orang gelak sinis...

kite pun pnah..
dlm tren..
mentang2 la tgh himpit2..
nk amek kesempatan rabaa2 lak..
menci tul org cm tuh..:@

nak citer sket aku dan husband. kalau kat rumah.. kalau dia balik awal, dia diam2 je pakai tuala, suka ati je flash kat orang. aritu nasib baik tak flash depan mak.. hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Reply #28 dinserian78's post

mesti dia baru lepas ngendap akak tuh............

Reply #30 XoXo's post

mak ko open jer, cuba soh dia try...........

Reply #32 jofizo's post

aku rasa mesti suami aku tak balik umah dah

Reply #31 jofizo's post

itulah pasal nya...aku tanya akak tue tadi...apahal dia sibuk nak tengok tingkap yg terbuka tue? mengendap kah? "dia cakap mana lah tau dia sakit kah apakah....boleh kita tolong...ini tak...tengah sibuk mendayung atas dan bawah...aduh...malu + lawak pun ada...terkejut dia tengok akak...".aku tengok akak ni pun memang jenis yg menggatal sikit...belum kahwin lagi...nadartu tua (45 year old) tapi gebu kulit dia...jaga badan tue...2 kali je aku ajak dia pergi makan walaupun aku ni late 20's....

pernah la..

Originally posted by dinserian78 at 24-8-2007 03:34 PM
itulah pasal nya...aku tanya akak tue tadi...apahal dia sibuk nak tengok tingkap yg terbuka tue? mengendap kah? "dia cakap mana lah tau dia sakit kah apakah....boleh kita tolong...ini tak...tenga ...

aku rasa la, meang og tuh saja nak tunjuk kat akak tuh........ sebab kalau dah tau pompuan tuh jenis gatal sikit, mana la tau kot2 dia naik stim boleh la ngap..........

Reply #36 jofizo's post

entahlah...tapi akak ni straight forward juga...biasa nya yg jenis ckp banayk ni tak buat benda tak baik....aku rasa lah...yg pendiam tue yg bahaya....

aku penah kena jugak....

time bulan posa...masa nak pi sekolah tghari......aku n kwn aku sorg, jalan bwh pokok sbb teduh skit... sungguh xsangka ada pakcik tua yg aku tatau bangsa apa tunjuk anu dia kat kami....siap goyang2 lagik...aku terkejut aku lari dulu tinggal kawan aku....kesian kawan aku, balik rumah terus xpi sekolah...semejak itu aku n kawan pi sekolah bawak payung....selain melindungi dari ultra UV...ia juga melindungi daripd org gila seks

aku pun pernah terkena jugak. Masa tu org ramai, tgh kenduri org kahwin. tengah2 aku tgk pengantin di depan, tiba2 ntah mana cahaya flash datang betul2 depan mata aku, berpinar2 mata aku kena cahaya flash tu, cis!!!! tak guna punya flasher.!!!!!!!!!!!!!

Reply #39 sedondon's post

adakah ianya satu benda yg datang dari langit???? mungkin.........
                                                                                                                    TIDAK.....