CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Ariys21

Apa yg buat lelaki gila sgt kat satu-satu perempuan

Originally posted by Hanafie at 28-8-2007 10:49 PM
mungkin gf tu tu pakai seluar dlm kulit harimau kot..asyik mengaum jer...

hahaha Hanafie hang buat lawak tullah..

Originally posted by ajinomotonosuga at 29-8-2007 01:53 PM

kalo itu ler yang ko gilakan, baik ko gilakan lembu susu tu truih, tetek depa lai ler besor..dah tu nipple banyokkkkk haa

tweetty This user has been deleted
Originally posted by ajinomotonosuga at 29-8-2007 01:53 PM

kalo itu ler yang ko gilakan, baik ko gilakan lembu susu tu truih, tetek depa lai ler besor..dah tu nipple banyokkkkk haa

i termengilai cam kuntilanak baca posting you nih

tweetty This user has been deleted
Originally posted by chiquititamichi at 29-8-2007 12:52 PM
pd pengalamn aku..suami aku ni ade bekenalan dgn sowang pompuan yg pangkat akak n x kawin g..satu induksi...satu grup..

pas blek induksi tu suami aku cam perasan x bis sbb akak tu kononya tau  ...

of course lelaki pun nak dipuji - sape taknak? semua orang nak....so kita orang pompuan, sekali sekala tu puji-puji le suami masing-masing...jangan asyik kita je nak dipuji.....

make them feel special bukan setakat jalankan tanggungjawab masak, beranak, melawa, etc-etc...sometimes pujian2 yang kecil dan perbuatan2 kita macam cedokkan kuah dalam pinggan nasi dia pun boleh buat dia kembang hati kat kita...(aku ni pun fail gak bab puji memuji ni asek dia je puji aku , peringatan untuk kita sama-sama...)

Originally posted by Ariys21 at 27-8-2007 03:37 PM
Citer dia camni. My boss is about 51 YO. Anak plg kecil is std 3..body smart, maintain la..he has 3 or 4 GFs.
Tp ada sorang yg dia favor sgt..so I wonder la, apa yg buat dia tergila2 sgt kat min ...

Perempuan ni kan, susah le nak explain dlm bahasa sastera. Aku ringkaskan as yg selalu buat lelaki gila ialah bahasa badan perempuan itu. It says all  .... tak tau lah if it's besar punya syialll atau pun best !!! ikut mata yg memandang la ...

hmmm...i seriously believe it's the happenings in the bedroom. (yg haram kan sedap??? pulak bila mende yg haram tu dibuat dgn begitu skillful! ).

Follow Us

Reply #106 yela's post

Oh yes! Definitely...Agree with u!

setuju...........

Originally posted by my-alja at 28-8-2007 11:33 PM
do i need to know?..why and why

ada satu pengalaman, satu kawan risau suami dia suka kat sorang wanita nie...dia citer kat kami,kerisauan dia tu...sorang kawan jawab, do u need to know why?... ...

well, i don't want to know about the other woman specifically
what i want to know is apa yg ada kat perempuan2 yg digilakan oleh suami2 org ni
untuk jd panduan kita bersama la..
takde la sampai kita kena downgrade ourselves kan
jokingly said to my hubby, do u expect me to be manja2 cam setengah perempuan ke? i bet u geli...dia gelak je..

well, it is not about poligamy either..it is about the quality that men like..
tp tu la, like some people said, bukannya quality seorang isteri yg these men cari..
ni semua dia nak buat stok geli2 je..

boss aku yg parah tu siap arrange outstation where the favored GF ada meeting
ada one day tu siap bagi bertenggek kt his office....

Originally posted by putratropika at 29-8-2007 01:55 PM
uiii..best la tajuk thread nih..aku baca pun aku teruja..hmm...

sesetangah lelaki mungkin akan membuat perbandingan dengan isteri dia..walaupun secara tak sengaja (sorry walaupun ko kt tak nak ...

aduh..ni satu lagi..dulu ada sorang pompuan gedik kat kt ofis aku..
semua laki layan dia, sebab manja kan..aku ok ngan minah ni sebab dia baik ngan aku..
ntah camne, one of the guys ter cc mail yg dok circulate among the guys psl minah ni.
lelaki2 yg selalu melayan minah ni, rupa2nya mengutuk dia..
then siap komen psl physical dia..kata dia cheap la..
aku baca cam sian gak la minah ni..
tp bottom line, laki suka melayan je, tp taknak buat bini..

Originally posted by yela at 29-8-2007 07:02 PM
hmmm...i seriously believe it's the happenings in the bedroom. (yg haram kan sedap??? pulak bila mende yg haram tu dibuat dgn begitu skillful! ).

hmmmm..ni yg org kata, lagi best bila benda yg org kata takleh buat, ktia berani buat..
nak tunjuk power...

bagi temanlah semua alasan tu tak boleh pakai wife tak layan ke , aper ke tapi yg sebenornya lelaki ni bila nampak bunga yang datang tersengih2 depa dah mula perasan yg depa ni hensom bebeno. walaupon dah tua bangka tapi lupa diri rumah kata pergi kubur kata mari.

Sebenornya lelaki dah kahwin ni terlalu mudah untuk jatuh cinta kecuali mereka yg kuat imannya dan berfikiran waras. Persekitaran ini sebenarnya dah lama teman perhatikan mudah betul kaum suami ni jatuh cinta kekadang sanggup tinggalkan anak bini semata2 dok giler si pempuan tu. Kekadang tu pempuan tu leh jadikan sisuami tu sebagai kuli je tapi depa sanggup kalau dengan wife bukan main lagi, tu yg dinamakan bodoh. tapi cinta punya pasal bodoh pon bodohlah janji ikut kehendak buah hati dan buah hati yg muda tak lari bebanding mereka yg tua tu.

Ada gak dah tahu si wife ni rajin bukan main kerja rumah siap segala tapi pempuan yg pemalas tu juga yg depa hendak, rumah berterabur tak reti nak kemas tapi kalau di giler gitu le rupanya. Lelaki mcm ni sebenornya sususah nak ubat kecuali tuhan beri ujian yg paing berat kat depa barulah depa boleh sedar. kalau tidak dok nagis guling2 ke, aper ke tetap gitulah rupanya. paling berkesan berdoalah tiap hari semoga si suami tu di beri pertunjuk, cara ini lebih mujarab. silap hari bulan dia kena tinggal atau dipermainkan oleh pempuan tu ketika itu baru lah tergedik2 berbaik dengan si wife tu, tak tahulah malu tu nak letak kat mana.

Reply #110 Ariys21's post

Tu lah aku cakap tadi...SESETENGAH...jangan silap..bukan tak ada langsung tau...NOTHNG IS IMPOSSIBLE..

just laugh..

Originally posted by Ariys21 at 30-8-2007 07:39 AM

aduh..ni satu lagi..dulu ada sorang pompuan gedik kat kt ofis aku..
semua laki layan dia, sebab manja kan..aku ok ngan minah ni sebab dia baik ngan aku..
ntah camne, one of the guys ter c ...

same goes at my workplace..
ada sorang budak praktikal ni dok la peramah ter'over' kat officer yg baru masuk kat ofis aku tu..officer tu pulak melayan boleh tahan..ingatkan diorg dh ada apa2..alih2, masa aku lunch ngan officer tu..dia confess dia meluat ngan pompuan tu..habis dia cakap pompuan tu gedik la..tak tahu malu..sms tak kira siang ke malam..nmpk cam dia menyampah gila la.
terkejut aku dibuatnya.tak tau nk salahkan si pompuan tu sbb over peramah a.k.a gedik or officer tu sbb melayan je..
ye la..kalau dia tak bagi no hp kat pompuan tu..mcm mana budak tu nk sms dia kan?aku yg kerja lagi lama dari dia pun tak penah bagi no aku kat budak praktikal..

hmmm..ada lagi yang suka pompuan gedik nih....ada yang buat stock geli2...ada yang isshhh...muntah sampai keluar anak tekak laa...hmm..

saja nak mengatal

[ Last edited by  mata_bulat at 2-9-2007 09:50 PM ]

simple_n_casual This user has been deleted

Reply #1 Ariys21's post

dia buat lelaki rasa dihargai dan diperlukan. org umah ni maklum la, busy manjang ngan keje umah, anak2, itu la, ini la. bila dah jadi ibu, lupa nak jadi isteri dan kekasih dah. on bed pun main serahhh ajer

Originally posted by yela at 29-8-2007 07:02 PM

karut !

kalo lelaki gilakan pompuan hanya sebab bedroom ball seme tuh..kenapa ada dah rongak or gg dua jek tapi kasih sayang kalah rumi dan juli?

ada jalan pegang tangan, ada duk gurau2 usik2 , haaa tenguk che det dan tun hasmah..dedua dah pas 80s, chemicals apa pun tadak but mesra depa makin intim..apasal?

kalo di maksudkan gila pada pompuan tu selain isteri , misal seksiteri baru, typist baru or kalo dia lecturer, pelajar baru mai dari kundasang sabah misalnya terpelihara keaslian kejelitaan kewanitaan di bandar penuh lompor cam kolumpo tuuu..lecturer naik gila melihat dia, tu seme mainan psikoloji dan perasaan jek

u gila something u belum dapat..kendian kalo dapat misal tempias skit..u makin lah gila, rasa macam KEMENANGAN tu nak mai.nak maii tu..sattttttttt jek lagik..aku kene truihh usaha ni..so dia makin gila

this is gambling psikoloji gak.

apa yang bes berjudi? rugi dan rugi dan rugi tapi penjudi kenapa gila sangat..sampai taik judi? pasal depa penah menang skit..sikittt dan nampak menang besor tu AKAN DATANG..so macam di umpan kemenangan besor

tu yang buat manusia gila..pompuan pun  buleh gila cam tu gak sebab depa manusia gak..kalo pandai buuh UMPAN ler

so saya rejek pendapat kata lelaki gilakan pompuan hanya sebab bedroom ball.

saya salu baca oang kata yang haram tu sedapz. dalam tak sengaja kita dah ajar oang suka buat mende haram.

pain pleasure ni 2 muka pada satu coin. Coin tu kita katakan amal or perbuatan. So setiap satu coin or perbuatan akan lahirkan pain OR pleasure, mana buleh baling duit dia bediri dan dedua muke naik waktu sama, mana bleh kan? satu mesti naik dan satu mesti turun. So cuba fahamkan ni pada isu saya cite tu..bleh kaitkan dak?

saya tanya ok? kalo sapa sini saya kasik ;

1 - nikmat berpanjangan tanpa henti dan kehilangan, sampai u mati
2- nikmat ada putus , ada putus, ada maybe tak dapat, ada maybe dapat tapi abis dan kendian ada lain

mana satu korang pilih? yang mana torturing sebenornya? menyiksakan ? cuba fikir.. baik untuk kesihatan akal tu k?

Originally posted by Ariys21 at 30-8-2007 07:33

well, i don't want to know about the other woman specifically
what i want to know is apa yg ada kat perempuan2 yg digilakan oleh suami2 org ni...

Hai Ariys,

Assuming that you are not directing this question specifically to married guys who have gf's, saya cuba menjawab soklan anda ini dgn melihatnya dari dua sudut.

Pertama, pompuan2 itu memang takde apa-apa pun.... cuma yg si jantan tu je yg gatal, atau ikut nafsu, atau tunjuk power, atau macam-macam lagi (show-off, arrogant, heartless, stupid.... take your pick).

Kedua, pompuan2 itu memang ada kelebihan.... pandai melayan si jantan (samada di waktu siang ataupun malam), pandai mengambil hati, expert at feeding the male ego, always ready to be a good listener, cekap dlm memberi kata-kata perangsang di masa-masa yg sesuai (senang cakap, pandai `jack' la tu...) .... and the list goes on...

Pun begitu, saya rasa la... jawapan yg lebih tepat kpd soklan anda ini hanya boleh datang dari golongan wanita yg menjadi gelfren kpd suami-suami orang. Agak-agak ada tak di kalangan forumer2 kita yg di dalam kategori ini? Hmmmm.....

Rate

1