CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: musafir_665

Batam, Indonesia..

Since duyong malas nak crite so I take over la.. we all went to batam on Saturday morning pas pi bekfast kat Stulang tu.. dapat naik feri kul 9.30am...
ok la org tak ramai..bayaran to/fro RM120.00
sampai batam panjanglak beratur kat imigresen tu...
tunggu kwn pick up antar kat hotel Panorama... sampai dalam tghari gitu, YaAllah panas terik betul.. sampai kat situ ingatkan dah ada bilik, rupanya takde bilik kosong... ketua jemaah lupa booking ke apa.. so pi cari lak hotel lain dapatla hotel island view letak je beg terus kitaorg pi makan nasi padang kat Puti Bungsu..sedap2 makanan kat situ..sampai bertambahla..then pi Nagoya Hill Mall . sume berpecah dalam 1jam jumpa balik... sempatla i beli tudung arini (labuh) 2 helai.. baru 10k rupiah...
pastu yg pompuan
pi spa kat Sport Massage Centre, berdekatan ngan hotel panorama tu. Yang lelaki kemana pegi tah

Pagi ahad
kul 5.30am waktu tempatan I dah tersedar, (kl kul6.30am la)
terus bangkit solat subuh.. pastu baring2 lak atas katil sampai kul 8.30am baru gi bekfast.. leh tahan gak makanan kat situ (bekfast included) kita org lepak2 sampai brapa kali round menunggu the guys tu turun.. tak muncul2 gak.. akhirnya nak dekat kul 10.00 kita org gi jengjalan kat sekitar hotel tu tapi takde benda pun.. duyong siap nak ambik cab pg balik hotel panorama coz kat situ happening sikit..ada pasar pagi petang, pastu ada shopping center kat situ卼api memikirkan nanti the guys nak kuar
so balik hotel je la卨epak balik tgk tv

Reply #222 serimelur's post

wey mak jah.....ko cut n paste ke mender ni.  kasi ada paragraph le...senang org baca....ish ish ish...

Reply #222 serimelur's post

Xbest lh no pics .....   

Originally posted by duyong95 at 21-5-2008 08:23 PM
wey mak jah.....ko cut n paste ke mender ni.  kasi ada paragraph le...senang org baca....ish ish ish...

ko jangan banyak songel la.. kasik tu gambar paste la..

Originally posted by badar5 at 22-5-2008 08:04 AM
Xbest lh no pics .....   

badar.. i tau tak best   tp tunggu nanti duyong tempek gambar...sabar erk..

Follow Us

Reply #226 serimelur's post

ok .... aku tungguuuuuuu

Duyong d mana ko ????

Reply #126 cipanbakar's post

Yo cipan, aku baru je balik dari Batam pada cuti wesak. Aku pi lah cari ko punya Manda, tapi sayang dia MC. Tp, kali ni takde pun yang menyanyi bak kata kau. Yang gelak2 manja dihadapan tirai aku tu adalah. Member aku tuuuuu, nampak hepi je. Aku amik scrub dan massage, package tu cost Rp110,000. Ok lah urutan dia tp not what I expect. Malam tu wa gi Atalanta. Atalanta memang heaven buat lelaki.... wa betul2 enjoy. Member wa yg satu tu lagi enjoy. Apa tak nya.... satu badan di urutnya termasuk "adik"nya yg tengah melalak. Pas urut kita gi Karaoke di Sphinx. GRO dia memang cun2 dan manja gitu. Wa sampai tangkap cintan lah... Yg best kat sini, GRO rate dia murah sangat satu org Rp150,000. Kita sampai dlm pkl 12 sampai 4 pagi. Dia org pun tak kuat minum. Satu minuman je sepqnjqng 4 jam. Saving betul... ko boleh nari, boleh romen dan ape ape aje lah kau nak buat.... lu pikir lah sendiri... Yang penting kita semua enjoy dan member wa plak dah tak sbar nak ajak pergi lagi dalam bulan June ni.... ko nak ikut sama ke cipan????

Reply #228 brader_api's post

woi brader....amboi amboi amboi...nak jadi member cipan nampak???????  ini sudah lebey....

p/s abg 'mail' mana?

fushhhh.. dasat..

adeeehhhhh.. dia citer balik kelambu ker nieee???
mmglah Batam dan pulau2 kecil Riau di kenali sebagai syurga lelaki...
mula2 syurga.. then jadi neraka (seperti byk kes2 yg dah byk terjadi)

apapun... sendiri buat sendiri tanggunglah...

enjoy sakan ye ...    

hi kengkawan.  ni ha gambo yg dijanjikan.  sorry la lambat.  photobucket bengong as usual la kan.  tp x le banyak sbb batam pon x de mender sgt.  paling kuat pon spa.  barang2 dia pon rege lebih kurang mcm kita jugak.

17 MAY 2008

Smpi JB dlm pkul 530 am.  singgah umah aku dulu antor barang then bru bertolak pegi Stulang Jetty.  lps bekpes pegi la aku pegi la terminal jetty tu beli teket.  teket to/fro RM120.  kalau teket pegi je RM79.  so aku amik le teket pukul 830 am.  the journey took abt 2 hours to Batam.  dlm feri apa lagi, membuta la aku dgn bestnya walaupon bau diesel bot menusuk kalbu.

Batam ferry terminal

dh smpi batam pkul 1030 am waktu msia, aku pon naik la van pegi hotel Panorama.  dukacita dimaklumkan x de bilik utk ari tu sbb weekend pastu ramai plak singaporenge dtg.  so pegi la carik hotel lain Island Garden Hotel.  rege dlm RM124/nite.  hotel bersih, bekpes pon byk choice.

depan Island Garden Hotel

standard room

ok, dh lepas check-in, pegi mencekik nasi padang kat Puti Bungsu.  the food there mmg best.

lauk pauk yg diorder.  yg kuning tu urat masak lemak.  rasa mcm kenyal2 gitu.

selepas makan.  lapo giler beb...abih licin

dh lepas mencekik, pegi la sopping centre Nagoya Hill kat depan kedai ni.  nothing much there.  jln2, pusing2 tu aje le.  lps jln2 pegi massage.

Sport Massage.  kat luar kedai nampak mcm biasa2 jer tp kt dlm byk bilik2.  waiting area sempit, dh la org ramai.  ramai cina pulak tu.  i guess singaporean la.  aku tunggu 1 jam.  aku amik package massage+scrub+shower = Rp170k (RM60).  kengkawan aku yg lain amik la massage+scrub, whirlpool, steam = Rp250 (RM88). sorry la gambo kat dlm x amik.  sibuk massage.  not bad jugak dia massage.  byk betol angin aku kuor.  balik hotel angin kat bwh plak yg byk kuor...

balik dr massage, relax jap then pegi mkn kat Batam Kuring.  mkn lagi.  aku pegi batam ni kan, aku perabihkan duit makan & spa jer.  sopping tarak.  budget trip

Menu

ni la kitaorg makan, ikan gurame, sayur apa ntah aku x ingat, sup buntut, lenlain aku dh x ingat

lps makan balik hotel.  dh x dayo dh jln.  yg lelakinya carik entertainment sendiri, biasa la tu kan....mcm si braderapi tu

so, sekian report drp aku duyong the mermaid

[ Last edited by  duyong95 at 28-5-2008 11:09 PM ]

Rate

1

mana si badar5 ni kata nak tgk sgt gambo aku ni...

Originally posted by brader_api at 22-5-2008 04:59 PM
Yo cipan, aku baru je balik dari Batam pada cuti wesak. Aku pi lah cariko punya Manda, tapi sayang dia MC. Tp, kali ni takde pun yang menyanyibak kata kau. Yang gelak2 manja dihadapan tirai aku tu adalah. Memberaku tuuuuu, nampak hepi je. Aku amik scrub dan massage, package tu costRp110,000. Ok lah urutan dia tp not what I expect. Malam tu wa giAtalanta. Atalanta memang heaven buat lelaki.... wa betul2 enjoy.Member wa yg satu tu lagi enjoy. Apa tak nya.... satu badan di urutnyatermasuk "adik"nya yg tengah melalak. Pas urut kita gi Karaoke diSphinx. GRO dia memang cun2 dan manja gitu. Wa sampai tangkap cintanlah... Yg best kat sini, GRO rate dia murah sangat satu org Rp150,000.Kita sampai dlm pkl 12 sampai 4 pagi. Dia org pun tak kuat minum. Satuminuman je sepqnjqng 4 jam. Saving betul... ko boleh nari, boleh romendan ape ape aje lah kau nak buat.... lu pikir lah sendiri... Yangpenting kita semua enjoy dan member wa plak dah tak sbar nak ajak pergilagi dalam bulan June ni.... ko nak ikut sama ke cipan????

manda cuti setahun la sebab mengandung. lepas raya baru sambung. so aku lepas la baru gi

neway kalo takde manda jenny pun ok

june nih nak ke mana pulak? wa plan nak gi parelang, setoko dan sambung ke hujungnya untuk snap pemandangan indah

Reply #235 cipanbakar's post

ko ni perempuan ke laki wahai cipanbakar..lama ko interprem kat thread peberet ko nih

Reply #235 cipanbakar's post

lamanya ko nk reply cipan...lama brader tunggu ko nyer reply

akak baru 3 4 ari dapat jumpe internet setelah berbulan idup dalam buruan

Reply #233 duyong95's post

gambar cewek takde ke?

Reply #239 cipanbakar's post

gambo cewek eh?  ko tnya brader la.....dia yg layan2 ceweks2 ni sumer...aku biasa jer sbb aku pompuan...