CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: andria

Married Men - Kenapa Suka Makan Luar?

Originally posted by mimi07 at 16-9-2007 21:21
mereka cakap pada mimi, servis mimi lebih baik dari bini diaorg ...mungkin sebab mimi masih muda...tapi, mimi lebih suka lelaki orng.....servis baik.....tahan lama...selalu puaskan mimi 2-3 kali  ...

If what u say is true, i really pity u...

Originally posted by mimi07 at 16-9-2007 09:21 PM
mereka cakap pada mimi, servis mimi lebih baik dari bini diaorg ...mungkin sebab mimi masih muda...tapi, mimi lebih suka lelaki orng.....servis baik.....tahan lama...selalu puaskan mimi 2-3 kali  ...

u tak kisah eh? i pun penah jd gf laki org..tp bila pikir pasal benda alah tu...terus malas
may b sbb i belum sedia lagi kot

Reply #39 mimi07's post

Fuiyoh tak terkata gue

Originally posted by mimi07 at 16-9-2007 08:20 AM
mereka cakap pada mimi, servis mimi lebih baik dari bini ...mungkin sebab mimi masih muda...tapi, mimi lebih suka lelaki orng.....servis baik.....tahan lama...selalu puaskan mimi 2-3 kali baru di ...

dan u dgn ''bijaknya'' pun percaya, mesti kembang kempis
hidung tu yek lelaki kata camtu padahal jadi benda pelepas nafsu aje..
lepas lelaki tu balik pada bini dan anak anak dia dan u balik pada sapa?

err....topik ni takde kaitan dgn topik makan luar yg dibuka oleh en. bingakubi, kan?

Reply #44 faraway's post

saper yg tak suka dgn puji2an?...

Follow Us
Originally posted by arysa at 16-9-2007 05:46 PM
saper yg tak suka dgn puji2an?...

pujian seminit dua aje tak da maknanya..

kebanyakannya, pompuan yang lepas kawin ni jadi garang macam singa betina...............

lelaki kawin dengan pompuan sebab sukakan kelembutan seseorang perempuan itu.................

Originally posted by zaidi_uitm at 16-9-2007 07:08 PM
kebanyakannya, pompuan yang lepas kawin ni jadi garang macam singa betina...............

lelaki kawin dengan pompuan sebab sukakan kelembutan seseorang perempuan itu.................

napa zaidi, isteri u dah start garang ke

Originally posted by mimi07 at 16-9-2007 09:21 PM

mimi....................

ko dah nikah dengan laki tu atau ko lakukan zina.......................?

few years back..kawan aku  nye bf ni dia suami org..teramat jatuh cinta maut jer aku nampak..suatu hari my fren ni bagitau yg dia penah try nak goda this guy till nak buka baju segala..tapi that guy tetiba ckp`u bukan hak i..'terkebil2 gak my fren ni, siap rasa bersalah dgn cara dia buat gitu kat laki tu..nothing wrong with marriage dia or even sex..sekan ni my fren  dah kawin dah dgn org lain dpt la 2 anak dah..but..dorang still contacted each other dgn cara yg baik..(of coz husband my fren ni tak tau )..just my fren ckp dorang tak de jodoh n they only leh jadi kawan but not husband n wife..aku bukan nak sokong hubungan sebegitu..just nak kasi tau ada gak kes ni lelaki yg dah kawin bukan nak ada affair ni becoz of sex..dan bukan pasal dorang kurenggg dpt sex dari isteri dorang...

Originally posted by faraway at 17-9-2007 08:11 AM

napa zaidi, isteri u dah start garang ke

buat masa ni belum lagi....................

tapi, dari keadaan sekeliling yang aku tgk, ramai pompuan yang jadi garang...ada yang marah suami depan2 aku...terkedu aku.........................

Originally posted by zaidi_uitm at 17-9-2007 08:08 AM

jedi yg ni aku setuju ngan ko
aku ni tiap2 minggu kena marah ngan isteri aku
semer bende aku aku buat tak kena

Originally posted by zaidi_uitm at 17-9-2007 08:20 AM

tapi, dari keadaan sekeliling yang aku tgk, ramai pompuan yang jadi garang...ada yang marah suami depan2 aku...terkedu aku.........................

pompuan sekarang bukan cam duluuuuuu

pompuan sekarang mostly dah sama ngan lelaki, malah business ramai tau bab  ni, purchasing power depa good for business, kalo tak percaya pi bod mekap tu

kalo aku nak bikin duit cepat..aku carik produk kejelitaan, kekurusan, camna nak jaga suami sentiasa lekat pada isteri, kompem besok aku kalahkan si mawi jutawan tuh haaa

zaman duluuuu, tenguk lelaki pun intai dari celah dinding papan umah depa, kalo terserempak larik lintang pukang, maluuuuu , gadis pingitan..walo membasuh tepi sungai berkemban..sajaa laa tu..exhibitionist kut dulu2

zaman skang ari2 lelaki hensem lam peti telebesen, dak mawi pun ada, kayaa pun dia, bujang laiii..kut dia minat kita, sapa tauu walo kita dah bersuami? kalo rosmah najib buleh kenapa lain tak boleh?

oang lelaki zaman ni tokleh lagak besor, walo rupa ada duit ada seme2 ada, pompuan zaman ni depa ada kekuatan alaf milinium, kawan pompuan aku bilang dia paling benci lelaki sombong..to me ramai pompuan benci lelaki berlagak mentang2 ada segala, so macam boleh depa pilih2, sedangkan pompuan pun buleh memilih tapi beza pompuan dan lelaki ialah nilai2 keperempuanan yang asasi or fitrah misal bab KORBAN. Kalo tak depa takmo beranak laa..nilai keibuan tu misalnya hah.

jantan mana pikir tuu..bini dah beranak body dah larik shape..seme2 longgar skitt..malas nak tolong or sapot or bikin baik macam belum de anak..dia mula lilau.Malah tak tolong, bini bunting2 duk tonggang tonggek buat keje..dia lepak depan tv, anak nangis or berak sana sini dia pangey bibik indon or bini suh settle.

sapa tak marah? mak harimau pun marah ler

Rate

1

Originally posted by zaidi_uitm at 17-9-2007 08:20 AM

yer la benda tu sebenarnya tak elok..aku pun penah tgk situasi ni bila ada isteri2 ni yg marah suami dorang dpn org lain..tak terkecuali ada gak suami2 yg marah isteri dorang dpn org lain..nak tambah..bukan setakat tak elok..malah sungguh kurang sopan, tak hormat suami/isteri, tak menjaga airmuka suami/isteri..hehehhe..setakat tu jer..yg pasti..singa pun kalau marah selalu jalan2 buat pusingan kat area dia jer(dlm kandang kat zoo )..so sesapa yg marah cam singa tu baik jalan2 buat pusingan camtu..auummmmmmmmm!!

Originally posted by digitizer at 17-9-2007 08:21 AM

jedi yg ni aku setuju ngan ko
aku ni tiap2 minggu kena marah ngan isteri aku
semer bende aku aku buat tak kena

isteri aku pun, kengkadang tu ada gak marah kat aku....................

isteri : pot pet pot pet pot pet pot pet!!!!!!!!
zaidi : (aku senyap je.................)

lepas 10 minit, dia dah cool, dia sembang dengan aku...................

isteri: abg, ari ni nak masak lauk apa...?
zaidi: aum aum aum grrrrrr aum aum
isteri: nape ngan abg ni...orang tanya, abg mengaum lak...
zaidi: aum aum aum grrrrr aum aum grrrrr aum aum
isteri: abg...nape mengaum ni...???????
zaidi: dah tadi ayg jadi singa betina, skrg ni abg kena mengaum le, baru leh jadi geng...aum aum aum grrr aum aum
isteri: apa la abg ni...hikhikhik...

[ Last edited by  zaidi_uitm at 17-9-2007 08:44 AM ]

Originally posted by ajinomotonosuga at 17-9-2007 08:30 AM

jantan mana pikir tuu..bini dah beranak body dah larik shape..seme2 longgar skitt..malas nak tolong or sapot or bikin baik macam belum de anak..dia mula lilau.Malah tak tolong, bini bunting2 duk tonggang tonggek buat keje..dia lepak depan tv, anak nangis or berak sana sini dia pangey bibik indon or bini suh settle.

sapa tak marah? mak harimau pun marah ler

dunia ni adalah medan ujian...ada pelbagai ujian yang perlu dilalui oleh setiap manusia sebelum ianya dihisab di Padang Mahsyar.................

sedangkan kata "ish" kat mak pun dah dosa besar...inikan pulak kat suami...................

saja la suka2....nak merasa barang lain.

bukan sedap mana pun...tapi tetap ada kelainan

Macam2 le alasan..antara NAK ngan TAK NAK jer...  Ada kenal sorang jantan ni...minah siam dia hentam..one night stand pun dia hentam..bini orang pun hentam..anak dara pun hentam...cukup takut kalau kantoi ngan bini sebab sangat sayang kan family dia...tengok muka cam pecah umah..tapi poket lebatttttttttt le..bila tanya kenapa jadi cam tu...he he..funnnnnn...tak terpikir nak tobat ke...katanya dah tak de jalan balik..adoi...terangan cakap memang tak nak tambah bini... Selamba jer cakap ...orang laki tak luak apa..tabur jer duit ramai le pompuan murahan nak sedekahkan apam depa tu.....hmmmmm dengan kata lain penawaran dan permintaan sentiasa seiring...wakakakaka...

[ Last edited by  Lipton at 17-9-2007 11:54 AM ]

Reply #39 mimi07's post

ahak..ahak..ahak...ada gak lagi spesis camni...