CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mee_maggie

BAKEKANG (TV2 , ISN - JUM ,12.30 tgh)[DAH TAMAT]

waaa ade thread bakekang..aku layan gak cite nih tp x tgk dr episod first..hari tu tertngk..last2 sampai skang melekat.bakekang nih ade bape episod eh?skang dh episod bape?dh nk abis ke lambat lg.td punye laa bukak tv2 kul 230..last2 de citer don..hampa sungguh..huhu

kesian charming ingat dah kena ambik bolehlah hidup senang... puan buta dia tu dah celik jd  jahat pulak

Originally posted by aramella at 9-11-2007 01:14 AM
kesian charming ingat dah kena ambik bolehlah hidup senang... puan buta dia tu dah celik jd  jahat pulak

tu laa sian die kene dera..pastu kene pukau jadi lukring pulak tu..sian die dh x igt pape pasal family die yg dulu..bile tgk kristal kt tv die langsung x knal..siannyee

EPISOD ARI NIE

micheal anak martha lari dari dikejar polis sbb bakekang wat laporan micheal culik kristal.

martha melutut ngan bakekang minta tarik balik aduan tp bakekang yg pentingkan diri sendiri x nak.

micheal jatuh bangunan + koma. Martha mengamuk + valeria cuba hasut martha menentang bakekang.

si charming lak lari dari pompuan gila tu.

makin lama makin menyampah mee ngan bakekang nie.martha tu satu2nya kawan dia + nilah kali pertama dia minta tolong dari bakekang , tp bakekang tolak.Sanggup lihat anak angkatnya masuk penjara dari walhal micheal tu dah insaf + nak anto kristal pulang.

Rate

1

Originally posted by mee_maggie at 23-11-2007 10:12 PM
EPISOD ARI NIE

micheal anak martha lari dari dikejar polis sbb bakekang wat laporan micheal culik kristal.

martha melutut ngan bakekang minta tarik balik aduan tp bakekang yg pentingkan dir ...

x suke laa bakekang sekarang :@..die makin mementingkan diri laa..sian kat martha..dh laa martha ni byk tlg die..

michael dh mati..huhuhu

Follow Us
yup mesti martha mengamuk gila!

tu arr..ntah2 valeria komplot ngn martha pas ni..

sian kat paking n martha..huhu..sedeynye tgk marta xleh terima kenyataan..huhu

i love this story....

mee maggie!!!! naper thread ni x laju..huhuhuhu..x ramai org follow bakekang ker????

padahal cite nih kt filipin sgt meletopps taw....

aku suke je citer nih..x mendapat sambutan mebi waktu tayangan yg x sesuwai..huhu

ada pun puas pasal bakekang nih.. aku minat gak.. tapi selalu tak tengok dari awal2.. tapi yg peliknya nama citer ni pakai nama bakekang ye.. padahal. kalu ikutkan mestilah nak taruk nama heroin ke apa ke..tak kisahle bakekang tu udoh.. yelah kot2 aku pk lama2 bakekang akan jadi jelita dan ayu.. top2 bakekang pun dah ada anak yg besor doh.. err kira2 leh ke dia jadi heroin ngan anak2 yg dah remaja tu ye..

Reply #52 meowlin's post

aku pon x tgk dr mula..kalo x salah citer bakekang ni dr time die kecik kot..tu la pasal tjk die bakekang..sbb cte ni pasal kesah idup die

Reply #53 utopiangelle's post

tapi syiok juga melayan citer ni kan uto . tapi biasalah citer pilipino ni suka benor bebelit.. tapi aku layan gak... oye ari ni pun aku tengok sekerat dah lagi 3 4 minit nak abih baru aku dpt tengok.. masa bakekang kena halau dek valeria ngan lorraine tu.. apa bakekang dah tau ke bahawa anaknya si charmaine tu juga si lucring ya?

sian bakekang tepaksa sambut krimas sensorang..

Reply #54 meowlin's post

hehe aku pon melayan gk cter nih
td punye citer..lukring dh igt blk yg die tu charming n anak kepada bakekang n akak kepada kristal
pastu die pon larikan diri dr umah valeria n g cari bakekang..memule die g umah bakekang..tp xde org kt umah..
pastu die g kt satu tmpt nih (kureng pasti tmpt ape..x pokus sgt)..die tanye kt guard tu..de nampak bakekang n kristal x sambil nangis2 n x terurus..
pastu guard tu ckp..kristal dh blk tp bakekang masih de kt dlm lg..pastu charming ngn indie (betul x name die..yg kwn die tu) nk masuk nk jumpe bakekang..guard x bg..tp charming rempuh je..die terjumpe kat mak die..sambil nangis2 die gi peluk mak die..die ckp..sy charming..sy dh ingat semua..mak..sy charming..pastu bakekang cam terkedeu..
iklan laa pulak kejap..
pastu pas iklan..masih scene yg same..charming tgh peluk bakekang..bakekang dgn serta merta tolak die dgn kuat..bakekang ingat valeria yg hntar lukring ni suruh menyamar jd charming..die marah2 laa kat charming..pastu guard tangkap die
kristal smpi umah n dpt tau dr jiran die..akak die yg hilang dulu cari die..die pon hepi..pas mak die blk..die pon bgtau mak die..pastu mak die marah2 ckp..tu bkn charming..tu lukring..valeria yg suruh die menyamar..
tetibe indie dtg umah bakekang..(dalam mase yg same charming dh bawak diri sbb mak die sendiri x percaya kt die )..indie tunjuk gelang yg kristal bg kt charming time dorg kecik dulu..baru laa bakekang tau tu ank die n akak si kristal
menyesal x sudah laa die..si kristal ckp mak die jahat sbb layan charming teruk dr die kecik lg..pastu die lari keluar rumah..si bakekang pulak ckp..aku nk pegi cari charming kt rumah valeria..aku nk bwk die blk
sementara tu..kan bakekang pnah bg duit kt otic suruh bg kt paking utk bil hospital marta..paking ambik duit tu n terus koyak..lps tu..die dh xde jln lain nk cari duit..die gi meragut..tp terkantoi..n teruk gak die kene pukul td..huhu

[ Last edited by  utopiangelle at 4-12-2007 05:34 PM ]

Rate

1

Reply #55 utopiangelle's post

waaa maceh uto.. sedihnyaaa gitu kesohnya.. isk apalah si bakekang ni.. sian charming kan.. ni ari ni pun aku tengok padanle ngan muka si bakekang bila si charming wat tak taw kat dia.. tapi sian gak tengok dia.. tehegeh2 nak peluk charming.. si charming dah tak maw ngaku dia mak dah..

aikk ada sekumpulan budak jantan yg tengok gambor si lorraine ramai2.. ni mesti gambor tak senunus.. haaa nanti mestile gambor ni tersebar luas kan.. sebab si otik pun perasan bila budak2 jantan tu seme sibuk nak masukkan dlm henpon memasing.. haaa padan muka si valeria tuh

oh ye uto.. ko tau tak kemana peginya laki valeria si christof tu haa.. yg aku ingat ari apa tah si christof tu ada tembak2 bila nampak valeria ngan si direk tu sedang ashik bergaduh.. tapi idup lagi si valeria tu.. apa jadi yaa.. ko ingat tak?

aku suka citer nih tapi camner nak layan pasal keje

Reply #56 meowlin's post

a'ah laa meow..padan muke si bakekang tu..tp kalo cmni sampai bile laa dorang ni nak bersatu..kejap yg ni marah..pastu kejap yg tu pulak marah..pening aku
eh ko perasan x yg selamatkan charming time lintas jalan tu?ape hubungan die ngn bakekang..aku x tgk dr mula laa..tp aku dpt rasakan die ade sesuatu ngn bakekang
jahat tul si aldrin tu..sempat lg gi snap gambar si lorraine tu..mesti pening pale pulak si valeria tu..pdn muke die
cristof tu kalo x salah aku die bawak diri kot...xtau pulak die g mane..tp die tetibe ilang arr..tp rase die idup lg..

Reply #57 whitedove's post

tu laa whitedove..xpe..nnt de cuti byk..ko layan laa..hehe

Reply #58 utopiangelle's post

uhuks memang padan muka tapi cian kat si bakekang.. hai ko agak2 gamoknya bakekang ni akan jadi lawo dan cun tak? mintak2le dia akan dpt pegi mengecunkan diri dia wat plastik segeri tu ye.. bior tebeliok mata valeria bengis tuh..

oye lelaki tu.. aku rasa aku penah tengok.. apa tah nama dia.. masa tu bakekang anakdara lagi dan minat gila kat cristof tu.. pehtu yg lelaki ni rasanya jiran lama bakekang dan cam minat bakekang since bakekang anakdara agi.. tak taule apake bekenan kat mata dia nengoknya si bakekang tu ntah.. minatle tu.. aku juga penah nampak lelaki tu penah mencuri kot.. pehtu senyap aje.. kot2 dia pindah kot..ialah aku ni kejap tengok...kejap lari sana sini.. sebab anak2 kucing ashik bunyikan jadi tesangkut2lah jawapnya..

huhu sah dan sahih si cristof tu idup agi coz dia sempat ngantor hadiah krimas kat anak dia silorraine tu kan.. hrmm..

eh ko pahsan tak nape eh muka si kristal tu tak selawo masa dia kecik.. padahal si lorraine masa kecik tak lawo mana.. iya2 aje aku ni.. memangle masa kecik guna budak lain.. tapi tak puas hatilaa.. cam kristal tu tak lawo le.. kan beh kalu dia amik yg lagi cun jadi kristal..