CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mee_maggie

BAKEKANG (TV2 , ISN - JUM ,12.30 tgh)[DAH TAMAT]

Reply #100 meowlin's post

ko pose ganti ke..hehe..rilek2..lagi 2 jam
tu laa izzi tu leh thn cun gak..tp die watak jahat laa..aku x suke laa sgt..tp not bad gak die tu..
tu laa meow..nampaknye..laki2 yg penah singgah dlm idup bakekang kian memunculkan diri..hehe..agak2 citer nih nk abis bile..ooo ye bile cite nih stat dulu..bln bape?
wah..lps rindu aku kt bobo..walaupon x penah jumpe face to face..ko amik aku jd omak angkat die ke?hehe..aku sgt berbesar ati.. ..kem salam kt bobo..hehehe..nnt aku join thread tu

[ Last edited by  utopiangelle at 11-12-2007 05:19 PM ]

Reply #101 utopiangelle's post

erk alhamdullilah kenyang dah.. sampai nak   makan macam2 daa..

hmm kalu ikutkan aku pun tak suka ngan si izzy tu.. cuma suka tengok ropa dia aje.. tapi dia tu cam ikut aje apa si valeria tu maw kan.. isk.. tak bekenan sungguh.  haa ialah ntah nape seme nak enterprem plak jantan2 tu..   haa ntahle bila start nya citer nih.. mebi si tuan ghumah si mee magie tu taw kot.. seingat2 aku lah masa aku pes tem tengok bakekang ni.. masa tu dia anakdara dan tinggai kat umah makcik dia yg jahat dan becok tu.. pehtu dia minat sakan ngan si cristof tu.. haa mula dari saat itulah aku tengok.. memang tak tengok dari awal pun.. itu pun skip2 juga daa..

ok2 tak kisah bila ko nak masuk eh.. tapi ko tetap dialu2kan2... sapa2pun dialu2kan.. oklah nanti aku kim salam kat bobo @ bobota.. dun wori..

Reply #102 meowlin's post

hehe...tu laa ko nih meow..mesti borong sakan bukak pose td..ke ko masak sakan td..hehe
kalo x salah aku..aku stat layan citer nih bulan 8 kot..ke x..aku lupe laa..tu pon lobang2 cm ko..sbb time tu aku pektikel..time tu anak bakekang kecik lg..time bakekang nk jual anak die, charming kt puan buta tu..aa..episod tu laa aku stat nengok..
wahai cik mee..citer nih stat bulan bape?lambat lg ke nak abis?
meow..aku dh masuk thread itu..nnt jumpe disane..

[ Last edited by  utopiangelle at 12-12-2007 12:12 AM ]

lawa jugak si charming nih..

sape dorang nih..aku miss laa pasal dorang..ke lom kuar lg

pic amik kt page dpn..kredit goes tu cik mee..jauh x aku cari..

Originally posted by whitedove at 11-12-2007 01:39 PM
nmi pun...lama tak nmpk ek...

aah,lama tk masuk sini...

Originally posted by meowlin at 11-12-2007 03:50 PM
haaa ko ni cikgu ke masih sorang pelajor sekoloh ni nmi

pelajar kolej...

Follow Us
Originally posted by utopiangelle at 12-12-2007 12:11 AM
lawa jugak si charming nih..

...

nie mcm iras charming sikit...

Reply #107 nmi's post

nmi..yg pic atas sekali tu bukan charming ke?sebijik laa

Reply #108 nmi's post

leh thn seksi gak mak cik bakekang nih lawa gambar bakekang n charming dlm gambar 3 org tu..tp kristal cm kureng..mebi pesen rambut yg x sesuwai

cantiknyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... charminggggg... cantik dan ayunya si charming ni kan uto, mee, nmi, white lebih dari kristal lagi.. waaa ni yg membuak2 tak sabor nak tengok dia make over peh ni..

ayu sungguh aku paling suka gambar yg korang amik nih..

dan gambor yg 3 org ni paling best.. bakekang pun lawo (seksi nyah).. tapi yg paling lawo mestilah charming pujaan hatiku muka dia ada iras melissa saila masa anakdara dulu pun ada..manis, ayu cukup pakej le kira2nya..... si kristal tu tak lawo mana pun..

Reply #111 meowlin's post

cantik kt charming tu..manis je..heheh..part mata ade same sket kot mel saila.. kristal nmpk chubby sket dlm gambar 3 prg tu kan?meow ko knal x sape omputih yg aku tepek kt atas tu?

Reply #99 meowlin's post

aku minat Bobota!

Originally posted by utopiangelle at 12-12-2007 12:25 AM
nmi..yg pic atas sekali tu bukan charming ke?sebijik laa

2 gambar sebenar pelakon charming 2 tnpa hidung palsu 2..

td bapak charming kn yg negro 2...terserempak ngan bapak dier..

Reply #113 whitedove's post

jom join bobota fan club

Reply #114 nmi's post

hehehe..klakar je..tanpa idung palsu ..slalu gigi palsu..tp dorang pakai gigi palsu gak kan

a'ah td bapak si charming dh muncul kembali..tinggi gler laki tu..charming lak jatuh terjelepok dpn laki tu

memule td ingat bakekang x berubah lg bile die marah charming dasat giler..nmpk sgt bias..tp bile die pertahankan charming time jiran dok ngumpat n die peluk charming..br laa lega sket rase..hehe..cam aku plak charming

klakar laa dorang (valeria n bakekang) memasing igt anak dorg dpt  berlakon filem solo..padahal berduet..heheh..plg x thn si nyah yg sampaikan berita tu..die ckp kt sebelah punye kuat..mcm laa bakekang n valeria x leh dgr

Reply #112 utopiangelle's post

uik mebi kat mata kot.. juga ada iras sharifah aleya gak kan.. ala2 comei gitu.. tak tak le ketara sangat.. si kristal tu ko nampak chubby ke.. aku nampak melengking.. .. tapi si kristal ni adalah manis nya.. eh ko pahsan tak si bakekang ni awet muda kan..

haaa omputih 2 org tu aku rasa anak pak mat jual sayur kat pasor kot.. huahuahua.. jangan mare..  tapi tak kenalle.. haaiii rasanya citer ni lambat abih.. ala cam pangako sayo tu hah ko betawun nak ngabihnya... nampak gayanya ponggong kita akan terus menerus kebas daa..

ooo ye bebalik pasal citer tadi kan.. dlm menyampah aku kat eksyennya bakekang tu.. ilang pulak bila terserlah naluri keibuan dia.. dan tak terhasut dek kejian jiran2 setinggan dia tu.. ada ke patut ckp muka charming cam taik lembu.. adeiii sakit perut aku.. derang tu tak sedor ke diri.. ngata org.. hah padan muka kena halau dek bakekang yg dah meroyan tahap gaban bila org ckp anak dia bukan..

haaaa camne le esok kan.. apa perasaan charming bila taw ayahnya sorang negro.. eh aku tengok negro tu tak adele buruk bebenor.. boleh gak tahan.. cuba korang bayangkan negro tu kulit putih.. ala la jugak lawownya tu..

Reply #113 whitedove's post

bak kat uto tu white jomle kalu sudi join bobota club.. hehehe si uto tu dah rasmi jadi omak angkat si bobo tu.. jom laa jangan segan2..

Reply #117 utopiangelle's post

ooo ko rasa ko leh jadi charming.. abih aku nak jadi apa.., tak kan aku nak jadi tuan rumah setinggan bakekang yg dah tua tu..

eh memang reallah solekan derang kan.. nampak cam gigi charming dan bakekang tu buruk bebenor.. tang idung tu memang tak nampak original.. tapi oklah juga..