CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ati1402

Forummer MEOWLIN masuk wad! [pls refer page2]

Originally posted by ati1402 at 30-1-2008 01:51 PM
Salam all...
dear all warga CLL,

kita mengenali forummer Meowlin yg mnjadi pengunjung setia CLL,
sepertimana juga anda,yg byk contribute pd board ini..

pagi tadi,ati dikejutkan dgn berita ...

A ah... hom pong ada terima sms meowlin pagi tadi..

semoga meowlin cepat sembuh yer...

semoga cepat sembuh!

Reply #32 ati1402's post

laa..ye ke.. isk..baru je dia tnye aku kat thread kuceng2 aku tuh..bila nak letak gmbor kuceng2 aku lagik...

smoga cpt sembuh yg meowlin..

utk meow..k leo nak meow cepat sembuh... tabahkan hati dgn dugaan yg dtg...:flower:
apakan daya, k leo jauh dibalik banjaran titiwangsa nie... kalau dekat2 nak jer k leo bawak spaggetti utk meow makan (saing2 dgn ati lar masak...uhukkuhukkk):tea:
kalau doc nak potong itu batu karang kasi keluar.... jgn lupa mintak dgn doc, meow buat buah rantai kat bobo nnt...errkkkk.... k leo gurau yang, cheerup wokeyy darlingg:hug:
nnt k leo :call: ... bole jwp call ker dlm spital?:time:

Reply #44 leotazz818's post

rasanya meow kena jaga mkn minum tu... tak leh mkn spag buat masa ni rasanya..

tadi hom sms meow.. dia kim slm kat semua...ni berita terkini hom wat kat Bod MISC...

"berita terkini:

hom sms meow tadi.. meow kata tengkiu pada semua yg do'akan meowlin..

hari ni meowlin minta kuar dari wad buat sementara waktu.. pasal giliran utk amek ultra sound tu kena tunggu 2-3 hari lagikk..doc dah kasi green light cuma meow kena tunggu surat pelepasan jerkk..

doc pesan....mkn minum kena jaga dan meowlin tak dibenarkan buat keje kat rumah..

meowlin kim salam kat utop & semua...

tengkiu buat korang semua yg do'akan untuk meowlin..."

update....

meow akan discharge petang nih...ultra sound belum buat....minggu depan baru doc buat.... meow mintak balik umah dulu....boring katanye....apapon,aku doakan meow cepat sembuh....i luv u lalingggggggggggggggggg...................

Follow Us

Bismillahhirrohmannirohim

Sebagai menghormati orang yang pernah menyookong dan membantu jamilkucing,jamilkucing juga berharap semoga sdri meowlin cepats embut dan dapat meneruskan kehidupan dengan baik,, semoga allah memberi sedikit keberkatan terhadap sdri meowlin dan sembut seperti sediakala.dan semoga sdri meowlin tabah menghadapi dugaan yang di berikan.  

pitt harap meowlin cpt sembuh...
bykkan berehat...dan yg penting jaga pemakanan.....insyaAllah...mudah2an bleh aktif balik kt porum ni..

Laa...meow sakit apa ni siannya..semoga meow cepat sembuh ya..boleh berforum lagi

Get well soon,Meowlin!

halu seme

terima kasih yg teramat sangat wat seme khusus wat ati yg yg bukak rumah ni semula..

ceritanya lepas abih porum malam rabu lepas.. tup2 perut belah kanan dan ulu hatiku jadi keras sangat..setiap saat ku nak bernafas pun sakit seperti dihentam aje.. ekceli aku ni jenih yg sangat malas nak pi klinik pelagi pi spital..nak tak nak asben bawak klinik 24 hours kasi inject tetap tak jalan.. nafas pun makin pendek.. muka pun naik biru dah..   akhirnya terpaksala pegi spital.. bermulalaa aku dok kat spital.. asbenku lah yg setia menemani aku sampai ke pagi.. bila pagi bermulala juga aku ni jadi bahan ujikaji.. lepas sorang2 datang.. doktor saspek aku kena batu karang lam hempedu..
malam kedua adikbongsuku si cuwa temankan aku.. asbenku terpaksalah dok rumah kerna tak ada siapa nak tengok anak2 bulu tu.. hari pertama dok spital..ramai sungguh kawan2 bertanya kabar, ati, hom, medangtamang, kak leo, picme, tj, wanie baby, mono dan ramai lagilaah.

tengah malam tu aku dpt kol dari si tj.. bertanyakan kabar.. susah tul nak tidor silap gerak aje sakit tak terkira.. doktor suruh aku posa coz nak wat ultra sound tu, tapi sampai sudah lom dapat2.. doktor ckp kena tunggu giliran..  akhirnya aku dibolehkan buka posa tapi kena minum air aje..doktor tak kasi makan lagi   hari kedua.. lepas doktor check up..aku ckp kat doktor agar kasi aku balik rumah.. doktor pada mulanya tak kasi coz takut aku demam dan makin melarat.. aku wat degil nak balik gak..doktor kasilaa.. pehtu nak discharge punyale lembab.. tup2
si piot ada kol...

akhirnya petang tu ku dapat balik juga.. dan lepas Chinese new year ni kenalah pegi semula nak ultra sound pulak dan tunggu result.. moga2 aku hanya terkena gastrik biasa aje..

ari ni baru le aku rasa nak OL coz badan masih lagi agak lemah (dlm lemah2 ni aku sempat wat chocolate cake utk besday omak aku daa ) tak susah mana coz asbenku yg banyak tolong   

buat yg bertanya kabar.. selain ati, lins, hate, firefly, hom, ladynf, k.leo, piot, jamilkuicng, pitt, hulia, redcar.. maceh seme.. kerna mendoakan daku..

Rate

1

Reply #51 meowlin's post

glad to have you back with us

Reply #51 meowlin's post

jaga diri meowwwwwwww....

meowlin cam ner sekarang...mola lama tak jenguk forum since balik dari kl ari tu...semoga meowlin cepat sembuh...

moga meowlin makin sembuh...jaga makan ye.. rehat secukupnya..

moga meow cepat sembuh da leh porem balik

redcar
thanks yaa..

hate bakal besan mak.. maceh..

mola.. dun wori dear..
waaa abatar baru.. tu si julie ke mola..

mama nutty..
thanks juga..

ara...
haaa ikut2 malas lagi.. tapi gianle pulaks.. ok sket.. cuma napas nyemput aje..

Reply #57 meowlin's post

huiyohh akak ol ke..huhu rehat akak..akak sakit tu..
kuat no die ni tawww ultra sound lambat lg ek lepas raya cine lak..
hrp xde pape la..

Reply #58 ati1402's post

uikkk bowink laaa laling.. tak kira.. nak gak.. tak ada apa2 laa ati.. leh manage puns.. ekekekekekek.. dun worilaa.. kalau ashik baring pun badan jadi sembab dan kebas daa....

maceh ati atas ingatanmu terhadapku.. waduh...

Reply #59 meowlin's post

wess meow..ko dah makan ubat ke blom???...tenet2 jugokk ehhh... ...jaga makan yekk..jaga kesihatannn...