CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: me_xy82

Berangan Ucapan kepada EX -- Anda

buat ex yg pernah aku sayang...

>>>terima kasih yg x terhingga sebab kau curang ngn aku...atas kecurangan kau tu lah aku dapat jmpe ngn bf aku sekarang yang jauh lebih baik dan betul2 syg kan aku..
dan InsyaAllah kami bakal melansungkan pertunangan x lama lagi..
doa aku tok kau..semoga kau berubah dan jangan lah mainkan perasaan pmpuan lg..<<<

RM 10 pun berhutang ke? sengkeknya dia.............
ruffleen Post at 30-4-2012 08:12

hahaa...dia lupa nak tekan duit tuh sblm kawin...xsabar sgt

hahaa...dia lupa nak tekan duit tuh sblm kawin...xsabar sgt
nycest Post at 4-5-2012 12:24

.... sadis yahamat........

What u give u get back. Guddd. Tgglkn aku sbb pompuan lain. Dah tu kapel ngn pompuan tu x lama tu pompuan tu tglkn kn ko plak.

awak,

terima kasih untuk semuanya! kerana awak saya lebih menghargai cinta dan diri saya.. kerana awak, saya bertemu sesuatu yang lebih bernilai.. terima kasih kerana mendoakan agar saya bertemu yang lebih baik daripada awak. TERIMA KASISH!

salam,
-saya-

SNMH,

Time kasih sbb lu da curang ngn wa..& wa pun x heran ade balak cm lu yg konon nye baik tp kaki betina..!! so, wa hepy ngn lu sbb pmpuan lain da amik alih tugas wa utk berkasih2an sama lu..wa arap pasni wa xkan penah jmpe muka lu kat mane2 n smg band lu lingkop...!!!!

Follow Us
tak ingin nak ucap pape dah kat dia sekarang ni...

kalo 6 bulan lepas,
nak la ucap..saya tak heran awk kawin ngn pompuan gemuk tu....bukan cantik pon..sesuai la ngan awk yg gemuk...hahhahha

Ucapan ku

• Untuk bekas tunang aku - skrg tgk siapa jilat balik ludah siapa
  • Untuk Q .... cinta singkat kita apa yg dilalui sama seperti 3 tahun yg aku dah lalui. Alangkah baik jika aku kuat menolak cinta kau awal2 dlu agar aku xpernah mencintaimu... tapi wanita seperti kaulah yang aku perlukan. Kau tarik aku dari kegelapan... dan kau juga humbankan aku semula ke kegelapan. Namun antara kita tiada dendam... Aku akan tetap syangkan kau selamanya. Bagi aku Kau adalah Anugerah Tuhan bagiku dan familyku... kesedihan2 hidup kau merosakkan hubungan kita yang baru mula terjalin... aku jarang mempedulikan kekurangan kau...namun kau banyak menyerang kesilapan dan kekurangan aku, peribadimu sgt baik namun sensitif kamu terlalu besar utk aku..... semoga kita bertemu semula 'disana' nti dan kau sbg bidadariku.

Reply 21# urda1iluv

Amboi.. byknya X nih hahahahaha.. ni mesti macam2 kategori ada nih, laki org, yg tak bekerja.. dan sebagainya... hahahha

Ucapan ku

Untuk bekas tunang aku - skrg tgk siapa jilat balik ludah siapaUntuk Q .... cinta ...
KingNepTune Post at 17-5-2012 11:43

romantiknyer.. hihihihi

Aku plak pa eh?

kitak pa khabr?  berapa org dah anak tek? ee cute nya anak ktk..

ne laki ktk ne?

mun free2 lak jemput lah k rmha bln depan, mek nak kawin. tok kad nya.. hehehe

"versi bahas swk yer" hihihihihi

kau lah lelaki perangai paling huduh yang aku pernah kenal. semoga kau mendapat bini yang berperangai huduh juga kelak. sesuai dengan kau. aku berharap kau sengsara

kihkihkih

ucapan kepada ex ku.. dah dapat bini kaya tu, silalah bayar balik semua hutang piutang ko kat aku dulu yer.. jgn nak wat senyap pulak...

Dear HS,

thanks for always being there for me....walaupun kita dah 2 thn lebih bercerai... we will be BFF forever... cuma aku harap kalau kau kesiankan diri ko tu sendiri tolong la berhenti gaya hidup yg ko amalkan skrg ni.... aku mmg half expect ko akan menggila dgn mcm2 betina, tapi aku agak terkejut gak la bila sangkaan aku tu betul yg ko akan jadi swinger....ko tu dah berumur dah tua berapa tahun lagi nak masuk 50....aku kecewa tgk SMS-SMS dlm phone ko tu...aku pun mintak maaf sebab selamber pi baca SMS ko..huhuh....sedih bagi pihak anak aku dan jugak anak2 ko yg lain tu....kalaulah mereka tau apa perangai bapak mereka...

hati ko baik, ko lemah lembut dan penyayang.... tapi perangai gila dinosor betina tu yg ko kena buang....susah2 ko kawin balik la dgn ex ko tu...ex ko tu pun mcm terkapai-kapai sejak dia cerai for 2nd time tu...bagi la peluang kat antara satu sama lain...sudah2 la dengan kesilapan2 lalu tu....masing2 dah tua kot....

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear MBMG,

you are one in a million... maafkan aku sebab aku dah berubah. ini hanya infatuation. maaf kerana musnahkan harapan ko setelah ko menutup pintu hati ko selama 3 tahun....

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear FS,

ko nak apa dgn aku lagi...aku dah kawin pastu aku dah bercerai kemudian aku dah ada bf lain...dah lebih 6 tahun dah kita pisah pun... mmg aku dah berubah pun...masa aku masih ciri2 kampungan ko la dulu yg menghina aku....ko yg maki hamun aku selalu...so sekarang ko nak aku? sorry la aku dah berubah, ko yg masih di takuk lama.

Dear JJ,

semoga ko ingat siapa yg dah mengubah idup ko dulu...ko mmg penipu.... tgk la sejauh mana ko boleh pegi dgn perangai penipu ko tu...

Dear ZA,

bagus la skrg dah jadi ustaz....kesian ko kawin dah lebih 5 tahun tak dpt2 anak....sorry aku tak nak jadi bini no 2 ko..hehehe....anyway thanks sebab masih berhubungan....sorry gak la aku tak dpt nak contact kerap2 sebab aku tau boundaries berkawan dgn laki org... yes aku masih ingat kt ko lagi...ko kan 1st love aku...ngeee

buat semua ex i,

tak perlu di tggu apa yang dah jadi hak org..bawak-bawak kawin la..jgn buang masa.

hidup ok????

nape aku tgk ko makin bahagia tp aku sakit ati?? padahal ko lah buaya slame kite berkawan..
Aku org teraniya tp knp aku rase aku masih x puas ati lg ko kawen ngn pmpuan lain??
adakah aku punca ataw pun ko mmg permainkan hidup aku??
knapa lah aku kenal ngn ko??kenapa lah aku penah sayang kat ko n kenapa lah smp da beberapa tahun aku msh x boleh lupakan ko???
demmmm......!!!!!!!

Buat RZ,
ko ada kat mana skang?ingat kat aku lagi?

how's your life?? ok x? :@:@
k lu da kena heret masuk penjara ?

bertabah la wahai ex2...