CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: thoyol

[HOT SPOT]Rumah/Kawasan Berhantu

laaa...takdak org nak updet citer baru ker...jauh dah tinggal benang ni e ke bkg

Balas #981 kodok_hitam\ catat

tu la thoyol mane enko weh...ko tgh hanyut ke....

havovasta : haha.. Aku ada nie, duk melayan cerita orang lain jer nie.. Jarang ada trip sekarang nie, penat bekerja jer.. Kalu ada cerita, jemput tambah..

Hehe..

Balas #983 thoyol\ catat

haha cite2 lame sgt la thoyol takut xreleven ngn thread ko ni hehehe

havovasta : ala, add jer dulu buat masa sekarang. At least ada sumthing utk bercerita.

Dalam masa ekonomi gawat nie, sume orang distracted by work. So sorrylah kalau aku kurang update skit.

Hehe..

at last,khatam gak thread nih..baca dr pagi tdi..
best..sy ske.. x sabar nak tunggu update2 yg lain...

Gambate baiyoo..

p/s : cam sy dah ske ngan thoyol nih...hehe..

[ Last edited by  blanco at 21-2-2009 09:45 PM ]

Follow Us
blanco :   malu plak aku dengan ko nie. Haha..

thoyol..tlg cek pm aku antar kt ko.

[ Last edited by  akusetia at 26-2-2009 04:44 PM ]

alamak,tak dak update t'baru ker?

Balas #989 z3t_ex\ catat

zet kasi la hupdate...tlg tuan rumah ni sian die..

havovasta: hahahaha:@ :@  kejam statement ko tue. Anyway provide laa update skit2 korang. Aku tgh jadi pekerja contoh so takbleh galak sangat cari antu.

thoyol...cek pm ko yg terbaru yg aku antr..

Jumpa Orang aneh masa balik kampung

Lama baca thread nie seram gak!

Nie nak citer skit penglaman sebenar yg berlaku pada diri ini masa tu tahun tak silap 1995 saya balik kampung seseorang naik keretapi gi kuala kangsar nie sebenarnya nak balik lenggong kat perak masa tu kena jemput nenek balik ke kl,  bukan tak buleh naik bas saja ingat sampai KK buleh minum -minum kat mana kedai kopitiam ke tapi sampai je kat stesyen KK kul 4. pagi satu kedai pun tak bukak, gelap gelita lak tu stesyen tu tak pasng lampu pun siol tul la, ati pun macam kering je time tuh selamba jer jalan pepagi buta sesorang dari steyen tu menuju ke stesyes bas KK. agak lebih kurang 1 km dari situ kot ntah tak persan lak. tapi jauh berjalan rasa macam tu ler, dah le tak tau mana stesyen bas main redah je, nak tanya tak ada orang kiri kanan. tapi tengah tengah jalan tu tiba-tiba muncul lak Brother nie atau benda nie. nampak cam orang je tapi mata sebelah dia bengkak besar merah menyala lak tu. buleh lak aku tanya dia nak gi mana dari mana, tapi so far dia okaey je kata nak gi stesyen bas KK gak nak gi kampung agu gak, aku kata baguslah pasal aku tak tau mana stesyen tu, boleh lah dia tunjuk. tapi yg perasanya on the way gi stesyen nie anjing dok sahut je kiri dan kanan. tapi aku cuba cuakkan   diri besembang dengan dia on the way tu. so far sampai kat stesyen lah kitorang jalan. masih tak syak apa-apapun. guest apa yg terjdi, smabung esok lak nak balik nie dari keje. He he he.!!

[ Last edited by  ritzal at 3-3-2009 07:15 PM ]

Rate

1

Balas #993 ritzal\ catat

rasa buleh sambung ker citer aku nie?? takut Mr thoyol marah lak kacau thread dia, :@ kalau okey berminat aku sambung la!

Originally posted by ritzal at 4-3-2009 08:37
rasa buleh sambung ker citer aku nie?? takut Mr thoyol marah lak kacau thread dia, :@ kalau okey berminat aku sambung la!

sambunglah citer ko cepat

thoyol ok jer agaknya. Dari biarkan benang ni bersawang lebih baik ada story betul tak thoyol

okeylah aku sambunglah atas permintaan cerita aku nie. sambung, jadi kitorang berjalanla menuju ke stesyen bas KK seperti diplan tadi, On the way nak gi nie, aku tanyalah kat dia apasal mata sebelah dia buleh bengkak merah menyala cam nak tersembul je , agak -gak korang berani tak tanya live dengan benda nie masa tengah - gulap gulita rembang nie. bila pikir balik kalau dia buatnya time tu dia berubah jadi benda terbang ke, transformer ke tau gaban, mau lari tak tau mana nak pegi aku , heran gak kalau parah camnie selalunya doktor akan cover mata sebelah nie cam pirate of caribeen tu. dia kata mata kena accident sebelum balik kampung. pasai nak cepat nak balik tak sempat jumpa doktor. lantakla dalam ati aku tapi cuak gak la asyik perati  dia dok tersengih je kat aku, kekadang nampak cam seram lak muka dia.  akhirnya sampai gak stesyen KK kul lebih kurang 5 pagi lebihlah puh berpeluh beb asyik perati dia je. sampai kat steyen KK orang dah ada lebih kurang 8 orang kut, tengah tunggu bas , lampu pun bukak, okla lega skit. aku lepak satu kerusi dia pun lepak  kerusi lain. lebih kurang kul 6 pagi bas nak gi Grik sampai, lenggong nie on the nak gi grik la, so kene la naik bas nie, aku naik, dia naik, penumpang pun naik, pasal bas kosong masing-masing ambik bangku sorang-sorang la aku pun tak de mood nak sembang duduk selang dua bangku belakang dia, maka tukang tiket pun start collect duit dengan penumpang lain, aku sampai kat dia, lepas camtu je, macam dia nie tukang tiket tak nampak lak, so aku pun heran gak, apasal dia tak mintak tambang, dia kenal ke mamat nie, sampai kat lenggong dah cerah dah brother yg aku sebut tu masih tak turn lagi macam lentok je. aku nie yg takleh tidur nie dok perati dia je. sampai stesyen leggong semua turun tukang tiket dan driver bas pun turun, enjin dimatikan tapi brohther nie masih tak turun gak, selaunya tukang tiket akan gerak kita kalau dah sampai, tapi macam dia nie tak wujud lak, macam aku sorang je nampak dia , maka aku pun curios gak, cmapur rasa terima kasih kat benda nie tolong escourt aku sampai kat sini. naik la balik bas konon nak gerak la suruh bangun dah sampai, nie yg best nie. Dia hilang, Hilang takda atas bas. alamak. baru jap je aku turun tadi. semua yang turun aku tengok camner leh ilang lak. cuaknya tapi hati tak lah seram time tu. cuma muskil dengan siapa yg berjalan dgna aku tadi. manusia ke atau jin. tapi by the way kalau jin tu baca thread nie aku ucapakan terima kasih. pasal temankan aku. Ini real story wo.

Rate

1

Balas #997 ritzal\ catat

Saudara Thoyol bila nak update pasai mimaland, terkenang masa kecik-kecik dulu gi sana seronok la main kyuh basikal air tu, gelungsur air, puzzle land dan dinasour land. apa jadi tempat tu skrang yea?. last ada lalu kawsan jalan bentong lama nie 3 thn lepas tapi tak perasan jalan mimaland nie, peh laluan dia memang best kalau buat drift sampai masuk gaung. sempat mandi ada air terjun kechik tepi hutan lepas skit dari kuari tu. ntah kat mana tak ingat. tapi kawasan tu cam spooky je start jam 6.ptg cam nak gelap cepat jer tempat 2.

hailo....

cube try tgk kt jalan nk pigi empangan semenyih tuh....

Reply #6 atreyu05's post

umah tu sbelah SIRIM tu kan..umah tu bersih..tp dh lama kosong