CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: 93933

FAKTOR UTAMA PELANGGAN/PENONTON BOSAN DGN ASTRO

sebab mmg astro ulang citer yg same jek.. dan bila la nak abeh AF ni.. agaknye sampai AF20 pon tak abeh lagi...hahahaha

sebab mmg astro ulang citer yg same jek.. dan bila la nak abeh AF ni.. agaknye sampai AF20 pon tak abeh lagi...hahahaha

Reply 165# SIDI__KiLLaX
wakaka jangki dgn asterukke ulang mesej smpai 3 x

SIDI__KiLLaX Post at 17-8-2010 17:17

Kalau ada lagi AF9 tahun depan maka jangan harap la haku AFUNDI. AFUNDI membazirkan kredit. Takyah topup minggu-minggu lagi bagus. Janji jimat duit.

bukan certain2 canel je ulg yg sama, tp sumer la..:@:@
patut tag line dia..."1,2,3,4..ulang lagi..1,2,3,4..ulang lagi...."
xtau bilaleh benti...

tu lah pasal...
dah la volume iklan tetiba je kuat...
melompat2 nenek aku kat bilik time iklan...
melatah pocot bagai...
kadg2 slow sgt kena tone up...tina2 iklan cam hape je...
kalau ujan takyah cakap...
rasa skang ni plg improve rtm...especially bulan ramadahan ...byk cite yang best...
btw...tadi kat tb3 tengok cite emilia...
best tol...layan sgt...

Follow Us
cerita yg same berulang2... bosan!!

Pakai tetap pakai tp kenkadang bail lg tgk movie tv2....

Mmg x subscribe ASTRO pun

iklan bukan main byk skang ni...pastu kalau lambat byr terus kena potong..tak pela..kalau gitu..ni penyambungan kena RM20 tau..hampeh betul..time ujan tetap gak tak dpt tgk...

boring haritu ada komplen pasal cerita naruto yang asyik ulang episod yanh sama jer.... bosan

xde asteruk! tgk pun kat umah mak jer... tapi mmg bosan aaa.. repeat2 jer koje nyer...

yap. setuju. cite yg brulang2 buat org agak bosan nak menonton selalu...

mcm2 cara die buat sebab nak duit org... service caj dah naik lagi 1%, ari baru mendung, siaran dah tergendala....

dulu astro penah ade satu channel, channel kirana. aku mmg suka bukak channel tu sbb nak tgk filem korea, filem hantu dan macam2 lagi.  yg mcm gampangnye bleh plak astro gi mansuhkan channel tu pastu wat pakej mustika tu. mcm gampang jek.  plg gampang dalam 3 channel tu ade plak channel filem hindustan/tamil.  aku nak amek mustika tp aku fikir balik mcm rugi je sbb channel hindustan tu CONFIRM aku tak tengok. errrr no offense to hindustani film lovers...

yg plg gampang, sejak ade HD ni, top chef, merlin elok2 tayang kt diva, bleh plak die gi masukkan dalam channel HD.  gampang seribu kali gampang la.  top chef duk ulang dr sea1 ke sea5, pdhal la ni tk bravotv dh sea8 pun. pelah salahnye sambung terus kt hallmark je?  pastu kt animax, oit nak tayang drama korea yg aku rasa tak relevan lgsg ngan anime pun, at least pasangla citer yg terbaru skit.  ni tyg drama korea zaman aku blaja kt uni dulu. or tayang je di waktu lain, waktu perdana tu tayang la anime terbaru.  

aku ni fikir sbb aku duk kt rumah flat je, nk pakai antena telinga arnab tu gambar tak clear plak. tu pun aku pakai pakej rm50 je.kalau ada provider lain, mmg aku terminate je astro ni on the spot gitu...

dulu astro penah ade satu channel, channel kirana. aku mmg suka bukak channel tu sbb nak tgk filem korea, filem hantu dan macam2 lagi.  yg mcm gampangnye bleh plak astro gi mansuhkan channel tu pastu wat pakej mustika tu. mcm gampang jek.  plg gampang dalam 3 channel tu ade plak channel filem hindustan/tamil.  aku nak amek mustika tp aku fikir balik mcm rugi je sbb channel hindustan tu CONFIRM aku tak tengok. errrr no offense to hindustani film lovers...

yg plg gampang, sejak ade HD ni, top chef, merlin elok2 tayang kt diva, bleh plak die gi masukkan dalam channel HD.  gampang seribu kali gampang la.  top chef duk ulang dr sea1 ke sea5, pdhal la ni tk bravotv dh sea8 pun. pelah salahnye sambung terus kt hallmark je?  pastu kt animax, oit nak tayang drama korea yg aku rasa tak relevan lgsg ngan anime pun, at least pasangla citer yg terbaru skit.  ni tyg drama korea zaman aku blaja kt uni dulu. or tayang je di waktu lain, waktu perdana tu tayang la anime terbaru.  

aku ni fikir sbb aku duk kt rumah flat je, nk pakai antena telinga arnab tu gambar tak clear plak. tu pun aku pakai pakej rm50 je.kalau ada provider lain, mmg aku terminate je astro ni on the spot gitu...
annehuda Post at 23-3-2011 19:59

Nasib baik haku ambik pakej biasa saja, tak ambik sebarang pakej selain biasa.

aku pilih lain - lain untuk jawapan semua di atas dan juga jawapan tambahan yang semua orang menyampah. kesimpulannya = sama = cekik darah

memang giler...klu la ada saluran dr asteruk nih, bek tukar....

patut namanya bkn astro tp repet...:@:@

pasang asteruk utk gambar  clear je.. klau x dah lama ...potong..