CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: secawankopi

[FILEM HANTU] Undian paling seram (Filem Msia)

mohdeez... awat laaa sampai kuar umah... over tul laaa... hani yg takut nak tgk cter antu pun tkde laa sampai lari kuar umah...

Post Last Edit by kacang^soya at 15-11-2009 20:31
antara cerita seram kat rantau ni ( Malaysia dan Indonesia ) pada aku adalah Pengabdian syaitan dan Penangkal Ilmu teluh...Jgn pandang belakang tu kira leh lar meremang bulu2 kat badan aku skit....ski ...
medangmru Post at 27-10-2009 15:55

mmg betul..2 citer nih mmg seram...aku dpt tgk tape mana tah mak aku amik ms aku kecik2...dan aku baru je layan pengabdi setan kat youtube bebaru nih..gila nyer seram

marah si adlin aman ramli u cakap mak dia camtu..
bettyboops Post at 11-11-2009 12:49
huhu.. dah kenyataan... nak wat macam mana khann

mohdeez... awat laaa sampai kuar umah... over tul laaa... hani yg takut nak tgk cter antu pun tkde laa sampai lari kuar umah...
haneiy79 Post at 12-11-2009 12:42

hehehe... tau takper bkn over hani tp naik muak gak ajk member tu masuk tp dia nk duduk luar gak. last2 trus tutup citer tu. baru dia masuk. kawan deez yg sorang ni memang penakut gila. xtau ah pasl aper.

hehehe... tau takper bkn over hani tp naik muak gak ajk member tu masuk tp dia nk duduk luar gak. last2 trus tutup citer tu. baru dia masuk. kawan deez yg sorang ni memang penakut gila. xtau ah pa ...
mohdeez Post at 17-11-2009 14:40

amboih.. sampai mcm tu sekali ke.. hahaha. .lawak seeiihhh....

Gambar Hantu Dalam Drama Niyang Rapik

Seronok berada di pengambaran drama Niyang Rapik. Sebab apa? Hahaha, sah-sahla boleh tengok belakang tabir sebalik pengambaran. Terutama boleh tengok camna hantu tu disolek.

Siang hari pun ada hantu… seorang budak yang dipercayai telah mati, tidak berbaju, cuma memakai seluar pendek, bercelak mata tebal terselindung di balik sebatang pokok. Kelihatan Ashraf Muslim buat-buat tak tahu aje. Ye la ko berani la kan, siang-siang hari. Siap berkopiah tu, mat lebai ni.

Hantu tu main-mainkan tangan dia kat bahu Fauzi Nawawi yang merupakan kawan kepada Ashraf Muslim dalam drama ni. Solekan oleh Ella Sandera, nampak real, kan? Tajamnya kuku dia…

Eeeeee, takut den. Hantu duk bertenggek di anjung.

Apa tepung gomak… pakai kontek lens merah… berlipstik warna kelabu.

Yang ni paling mengerikan… lama betul katanya nak selesaikan make up untuk hantu ni.

sumber sensasi selebrity

Follow Us
perawan malam..-->ziela jalil jd ponti..hehe.best best..ada satu citer tu..zami ismail jd hanturaya kot..dia dtg balik mlm hari dia mati tu..ketuk pintu umah.bini dia bukak, muka berdarah2..serammmmm....xtau tajuk apa,..ada sape2 tau x?

Satu pun tak seram macam mana nak vote..lawak aderlah

Aku pula rasa citer hantu paling seram(bukan di Mesia,tetapi terseramlah!) ialah citer hantu yang aku pun tak tahu tajuk dia sebab aku masih budak kecik lagi masa tu.Pasal seorang tua nama Tok Mamat.Bila dia mati,Tok Mamat tu hidup balik.Bab paling seram bila ada pompuan pergi dapur dia nampak nasi dgn lauk ada orang makan.Tiba2 pintu rumah kena ketuk.Pompuan tu buka pintu dan kelihatanlah muka hantu yg pada pandangan aku paling angker sangat.Keangkeran muka hantu Tok Mamat ni kalau nak dibandingkan dgn keseraman muka hantu2 lain dalam citer Thai ka,Korea ka,Japun ka,Omputeh ka,memang tak terlawan keangkeran muka hantu Tok Mamat ni.Hantu pontianak pun jatuh no.2 dari segi keseraman rupa hantu selepas muka hantu dalam citer Tok Mamat ni.

Aku pun tak ingat citer ni filem ke,drama ke,cerita bersiri ka.Tapi aku tengok citer ni kat tv akhir tahun 80an dulu.Kalau sapa2 tau tajuk citer seram ni,bolehlah bagitau.

207# airyfairy

Hahh!!!!!!!Cerita yang kau bagitau tulah yang aku maksudkan!Zami berlakonkan?Kau konfem?Aku cuma ingat nama dia Tok Mamat je.Aku pun tak tau filem ke cerita bersiri.Hantu dalam citer tu la paling seram bagi aku.

Freddie Krueger?Ju On?The Ring?The Exorcist?Hantu Indon?Hantu Siam?Hek Eleh...kalau nak dibandingkan dgn hantu Tok Mamat yg berdiri depan pintu dlm citer "ntahakupuntaktautajuk" tu,tak seram sangatlah hantu2 dari oversea tu!

Tak salah aku citer KEMBALI...cerita pasal Zami Ismail jadi hantu raya...lepas kebumi, tiap2 malam balik rumah nak makan...sampai la muka die dah hancur...seram seh cite nih...x salah aku awal tahun 90 an kot..

Korang penah dengar filem Dendam Perawan Bunting x?

Aku rasa ni filem Malaysia kerjasama dgn Indon...filem ni seram gak bg aku..

Citer Rahsia tu ada x jual VCD dia kat mana2?

jangan pandang belakang congkak seram gak la...

puaka tebing biru

misteri rumah tua pun seram...

lg satu yg s.roomai noor, yusoff haslam dengan noor kumalasari berlakon tu... yg dia bunuh budak pastu dia tanam budak tu kat balik dinding rumah tu...

apa tajuk dia ekk...tu la citer paling seram masa aku kekecik dulu...

eeeeeee.... pada aku semua citer dlm list tu seramm...
aku penakut.....

xde yg seram pon

nie  xder dalam senarai pown
selimutpurple Post at 27-10-2009 02:00

buat lawak ..lolz

cite lama2 lagi seram...
yg Norkumalasari belakon tu.. Misteri Rumah Tua..
Toyol.. (bacok.. bacok), Setinggan
cmf_baby_ayang Post at 27-10-2009 09:25

hok bacok.. bacok.. tu huishhh..
ngeri wey... mase kecik2 duluk mau pejam mate..
tergiang2 di telinge

13# cmf_baby_ayang  

Toyol tu seram ya'ammaattt...!! Misteri Rumah Tua pon seremm. Setinggan plak seram2 lawak gituh. Perjanjian Syaitan lagilah seram! Pasung Puaka memang seram. Citer zaman 70-an ...
oyen Post at 27-10-2009 09:44

ni memang cite2 seram lima bintang