CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: maksimrvica

CATS FOR ADOPTION

92# leotazz818

tu la besawang dah umah ni..berhantu bagai..heheheh.....samala cam nob.t.atau nak mulakan camne..anak2 bulu yg dominan tu..wah dominan..hehe..masih ada...kecuali Cici...yg dah RIP...n tam da kasi org jugak...so yg generasi 1 tinggal 2 jekla lg ..bertiga la ngn maknya...nanti nob tepekgambar terbaru dorng...da statik da kot tumbesaran dorang..maklumla..da 2 taun da umonya..hehe....yg generasi baru ni...hat depa bertiga kat atas ni jeklaaa yg ado......yg generasi kedua..geng2 Otai yg RIP jugak tu..seme dah kasi kat org jugak....

nob ni pon tah bila la lg nak hapdet kak...huuhuhuhuhu..tiba2 angin arini..nak bukak rumah berhabuk ni......

pssttt..yg hat kat bawah tu skng ada si BOBob dan tiba2 dua tiga menjak ni ada lg dua betina mengekor...dok bg makan kat bawah sajala..sekor tu cantik nau belang dia..nanti nob tepek k...

ok...da alang2 duk meng update ni..nak tepek gambar las tuk rini.....kesimpulannya ni la mereka yg masih ada kat dalam umah ni skng.....

ni hat mula2 amik dulu tu...1st batch...tih masih mcm dulu..terjelir jelir....seme gambar terkini dorng ni..

yg ni batch adik2.....3 sekawan tuh..

ok...sekian tuk harini..sapa2 bekenan kat Edot tu rojer2 la ekh..

Rate

1

yen sgt comel....

96# emiryn_darling

tq emiryn....sangat mnja jugak..asek nak tido atas perot kita n jilat2 muka kita...

btw..ni mak bapak Yen..Bobob  dan Xora (Xora dah tak pernh muncul sehingga kini)

..mod Boocik..macehhhhhhhhhhh

Rate

1

gomoknye bobob... xora ilang?? mane la dia pegi.. sedihnye:cry:

98# leotazz818

kakleo.tataula..sejak raya tu dah tak pernh muncul bersama anak2 dia yg lein..yg tetinggal sekor2 nya adalah Yen..kami duk saspek org angkut depa buang beramai2...aci kaa....mmg tak nmpk bayang lngsung dah...

Follow Us
huh nob gebus gebas semua kucing hang, untung depa dpt tuan cam hang.... satu lagi pasai apa hang nak adopt si edot tuh? huhuhu saja nak tau...comel je aku tgk hitam putih cam lembu fernleaf..

bukan nak bagi teruih moii...nak offer sapa2 yg teringin nak menantukan dia ja.....kira pinjam sat ja la ni kalu mau....sebelom aku bawak p zass dia...hahah....(mampoi aku kalu bg teruih...satu satunya jejaka kesayangan laki aku tu..muahahh )

hahaha, tu la aku pon heran gak kalo hang nak bagi teruihhh sapa yg tak mau...weh anak aku semua jantan dah kena zassss pon...laki aku peberet dia si zorro tuh, ghajin la dok sikat bulu depan pintu, yg dua ekoq lagi dia kata anak aku huhuhu, aku ckp kalo kalo mcm tu awk mandikan sdri anak awk ye..hahaha gelak je dia, tau pon takut aku tak mansikan zorro dia tuh...

hehe tu la kan...tp edot aku ni takley gomol..belai2 je buley.....geram tol...tu la sementara tunggu laki aku balik baru nak bwak p neuter..agak lama lg tuh..tu yg aku offer kot kot ada yg kenan kan..heheh..tp dia baik..tak pancut merata even tengah biang....da tu suara pon selow selow je.....gud boy...

tp dia baik..tak pancut merata even tengah biang....da tu suara pon selow selow je.....gud boy...nobody Post at 19/3/2010 14:08

dia sedar diri dia tu :cry: ...

103# nobody
Si Edot ni mmg jenis anak mak kot..
sore pun pelan jek.. mana lah si betina nak tau dia tu nak mengawan..

104# boocik04

boocik..bukan kita marah dia pon...bunyik jek laa.. ..control2 plk..babtu Mabel tak paham kot

105# zehra2

mmg..dia ngn mak angkat dia si Teh asek bekepit jekkk celah dagu mak dia..heheh..tu la tuh..seme buat2 tak paham la pasal nak kata biang...tak super biang..tp tau dia mmg tengh biang...hehe

ahahaha kucing hang behave gila la tuh, jaga ati makkk, kang hingaq2 mak maghah lak huhuu

Hu..hu....sedihnya semalam.... dah bagi dah boboy dengan gugurl kat adopted family dia... hu..hu.. sedihnya leyya... bagi pada yummy... sdih sangat2...

Post Last Edit by boocik04 at 28-3-2010 13:51

Kucing siam betina ni is neutered and up for adoption. Sesiapa yang berminat boleh call Poppy's Pet House Kota Kemuning (03-51217001).

lagi....  ni kucing jantan. sangat manja. bulu short hair dan lembut

boleh call Poppy's Pet House Kota Kemuning jika berminat.

banyak lagi kucing2 kat situ kalau berminat nak menambah bilangan keluarga anak bulu

..update update..ting.... tetiba smlm nob telah ternampk...Mabel seolah2 menyerah diri kepada Edot..oh apakah dia telah tidak gangster dan telah jatuh centa dengn pujukan Edot?....huhuhu..nmpknya Edot tak perlu diiklan untuk dibuat menantu lg..kerana sudah ketemu gefren......tp edot kena belajar lebey gigih..kerana Mabel masih bising..menandakan percubaan belom berjaya gak nye

wallahhhh comelnye kak B....gemuks2 lak tuh, nampak sihat je. moi h mmg suka banget tapi niat dihati nak bawak masuk anak kucing 2 ekor tuh dulu la, so kucing moi akan bertambah dari3 ekor jadik 5 ekor...huhuhu meriah umah...