CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: PeminatSiti

Litchin Debella - Bakal lebih meletup(Testimoni AISYAH terkinill!! pg 14)

salam Suffah.

Terkejut juga saya melihat posting2 yg mcm gini kt sini. saya harap agar biarlah ianya tidak berlarutan. Utk SUffah, saya nk bgtau saya juga pernah consume Litchin satu set yg mana turun sebanyak 2kg & ada part2 yg dh kurang incinya...syukur alhamdulillah kepada TUhan. utk Suffah, saya harap agar tabah menghadapi dunia perniagaan yg sememangnya byk dugaan ini....let it be, kalau boleg ignore sahaja komen yg sememangnya rasa tidak berkaitan agar ianya tidak akan menjadi lebih hangat tetapi kalau boleh jawablah segala pertanyaan yg Suffah rasa ada jawapannya. Bagi yg tidak pasti, elok lah Suffah cuba cari daripada kawan2 Suffah yg lain atau pengasasnya sendiri supaya dgn ini ianya dpt membantu customer2 Suffah seadanya.

Rasanya info di dalam internet pun byk....saya doakan agar Suffah sentiasa 'success' selalu dan semoga dpt membantu lebih byk kwn2 diluar yg perlukan bantuan.

Utk pengambilan produk2 menguruskan badan ni, saya rasa terpulang atas kemampuan masing2, ada yg cepat, ada yg lambat, ada yg takde kesan langsung sebab ianya tertakluk kepada gaya pemakanan msg2 dan gaya hidup msg2. Jika tiada kesan, mungkin tiada rezeki anda dgn produk ini, jadi mungkin ada masih boleh mencuba produk2 lain yg masih byk pilihan diluar sana....Jgn lah ada yg masih ingin membuat komen yg bagi lain2, ianya agak tidak elok kerana kita perlu menghormati TT kerana ini adalah rumah dia. Sma juga Rumah kita, kalau ada penceroboh yg masuk dan membuat kacau yg x sepatutnya dlm Rumah kita, mesti kita marahkan! Oleh itu, diharapkan yg mana x sepatutnya berlaku tu sudah-sudah lah....ingatlah, rezeki itu datangnya dari Allah s.w.t dan ianya ada di mana2. Terpulang kepada kita bagaimana cara kita utk mencari rezeki yg telah Tuhan sediakan utk kita...Saya sedih sgt sebenarnya baca komen2 yg kebelakangan ini, harap maaf. Syaa berharap sgt agar kita org Melayu bersatu padu...terutama sekali dlm perniagaan apa pun....kerana kita ingin mencari rezeki yg halal dr Allah s.w.t...wassalam.

Alhamdulillah setakat ni semua INFORMASI adalah pasti ... coz kami dilatih dengan kursus2 mendatang insyaallah ...

alhamdulillah....semoga success selalu buat peniaga yg kental mcm Suffah.

Saya ni dlm proses nk consume Litchin lagi ni, tapi tgh tunggu hujung bulan....saya ingat nak cuba lagi tgk perubahan selanjutnya....terima kasih. Jadikje nanti, saya contact Suffah.

Hari ni tak dan nak sambung informasi kursus ... non stop bunyi HP huhu will share later ..

Jgn lah ada yg masih ingin membuat komen yg bagi lain2, ianya agak tidak elok kerana kita perlu menghormati TT kerana ini adalah rumah dia. Sma juga Rumah kita, kalau ada penceroboh yg masuk dan membuat kacau yg x sepatutnya dlm Rumah kita
myipo Post at 11-4-2011 10:32

saya tidak setuju...forum ini terbuka untuk semua orang, bila kita sign up jadi ahli so kita boleh join mana2 discussion.....so tiada isu siapa yg penceroboh, rumah siapa punya....dan hormat itu adalah dua arah bukan sehala saja...dan dia juga hanya menumpang saja?????lainlah dia yg bayar server...beli domain ke ???

Sambungan KURSUS KEPIMPINAN LITCHIN 2011 ...

Punca Kegemukan :-

Pemakanan
Genetic
Persekita ...
suffah Post at 9-4-2011 13:59

ada yg lebih gemuk bila stop ambil produk (umum)..even dia control makan...saya  ada baca testinya...dan ada nafsu makan meningkat juga, mcm yo-yo...so diet yg neutral yg selamat....dan kena senaman...adakah baik tidak melakukan senaman???adakah itu mengajar pengguna berdisplin...once he/she berhenti consume bagaimana..jika dia diasuh tidak melakukan senaman????so mahu salahkan dia kena tidak displin dan bukan salah produk lagi

Follow Us
Once bila sebut SUPPLEMENT air mmg kena banyak utk aktifkan sel body, generate dgn ingredient LITCHIN, utk workout dpt kesan yg dikehendaki ... utk pastkan ingred bersih tanpa tertinggal pada buah pinggang ... air 5 liter amat2 disarankan utk success ... chaiyookk ..
...
suffah Post at 9-4-2011 14:09

apakah kesan pada buah pinggang pula jika terlalu berkerja dengan kerap????

umumnya, organ perkumuhan membuang sisa toksin  yg tidak diperlukan oleh badan...so jika  bahan produk ini sudah diaktifkan untuk workout..so kenapa pula ia tertinggal pada buah pinggang...adakah ia boleh jadi toksin pula????boleh terangkan......

adakah benar jika kita makan supplement kita perlu minum air????why makan if takut ia jadi toksin..dan paksa diri minum air banyak...so ia boleh jadi pembaziran saja

Agreed dengan opinion u..malangnya bukan hanya consultant dieorg fail to give to give the answer w ...
lina1983 Post at 11-4-2011 01:10

ok ...noted

salam Suffah.

Terkejut juga saya melihat posting2 yg mcm gini kt sini. saya harap agar biarlah ia ...
myipo Post at 11-4-2011 10:32

kamu tak pernah gi ke board lain jika ini pon kamu sudah terkejut..so ko punya "pengalaman" so terhad....sebab tu tiada open minded kah??????........

Kesian plak dgn si Suffah ni.. saya rasa.. klu yg tak puas hati dgn dia ke.. dgn produk ke.. luahan sekali dah memadai... cam tohmahan berantai plak... Lagi i terasa nak cuba produk ni.. maybe yg memberi tohmahan adlaah competitor kutt... jeles tak tentu pasal..

sorry... assume jer.. Suffah, i nak beli esok dgn dealer lain.. tp klu ia menjadi.. will share it here... I dah byk try produk.. ada yg menjadi... tp yerla.. klu lepas tu tak jaga.. naik ler balik... mana2 pun... tp tak salah mencuba... nak cuba de bella litchin ni plak..

yg tak puas hati tu,..... udah-udah ler.. huhuuu... sedih bila baca..

Me dapat feed back best punyaa pas 3 hari guna Litchin .. tengah tunggu lagi ni .. mana kakak tut ... nak masuk ni. Maleh nak post nak dengaq sendiri testi dr empunya badan ekeke ... sila kak sila sila ..

Pengguna Litchin tungguuuuu kemasukan testi powerfullll hehehe

Info Kursus Kepimpinan Litchin akan sy sambung later insyaallah. Kena buka kitab balik tak dan huhu .. oder mengejar diri ku .. huhu .. kesedihan melanda tarak mood sama nak post adikku sakit ..

Bgus tu Suffah...cari ilmu & berkongsi ilmu dgn cara yang betul, ok. Kalau kita dipihak yg benar, insyaallah Allah s.w.t akan sentiasa membantu kita. Saya harap adik awat cepat sembuh.....

Buat pengguna yg lain & juga saya, saya harap seelok-eloknya semuanya membuat survey sendiri berkenaan produk2 pelangsingan/kuruskan badan yg ada dipasaran sebelum membeli...anda berhak membuat pilihan anda sendiri tanpa paksaan sesiapa...byk infor2 yg berguna di internet utk anda ambil pedoman dan utk kebaikan semua juga disamping info yg diberikan oleh pengedar....ingatlah, biarlah kita semua sama2 membantu sesama kita...kalau ada yg perlu dibetulkan, ada caranya....gunalah cara/bahasa yg betul...bahasa melambangkan bangsa...

Lepas ni kalau ada testimoni menarik lagi, kongsilah sesama kita ye ....

As-salam Suffah & all

selama ni mama SR je kat Bod ni.......mcm2 thread pasal produk slimming yg mama baca...tapi agak tekejut bila baca post2 kat trhead ni.......

rasanya apa2 produk pun kita guna....terpulang pada badan masing2....xpayah la asyik nak menyalahkan produk ni......mcmana dgn produk2 slimming yg lain....uols xde komen yg negative ke....

mama rasa ada personal attack kat TT & produk ni......tapi wallahualam.......

Suffah...mama nasihatkan kalau ada sesapa yg bertanya pasal produk ni...& suffah xberapa clear...elok la dptkan penjelasan yg lebih sebelum tulis kat sini.....

mama harap semua dpt ber'post' dgn cara berhemah.......jgn asyik nak cari salah org je ya......

ermm..nampak gaya ada org nak kena beku akaun selama 3 bulan nie

Haha bab2 beku yg best dengar ni .. . Tak dan giler nak masuk sini .. leh masuk cam biskut je .. hehe lantak pi hang pa laa yang penting masyukkk ekeke

ermm..nampak gaya ada org nak kena beku akaun selama 3 bulan nie
kaklala_lost_id Post at 12-4-2011 17:40

kekeke...
beku..jgn tak beku...
dah keras nanti, leh kita bako je , cair balik...

Aisyah di Kangar pada 9/4 lepas ....