CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hantukiller

Alam Jin bersama Hantukiller

Close [Copy link]
ala2 pelakon riduan hashim gitu katanya tp lbh segak

kalau mcm riduan hashim tu kiranya rambut style kojak la ek bro HK ni

"hntu dalam diri sendiri", saya tertarik dengan ayat pakcik ni, insaf sekejap....

btw, thanks pakcik

"hntu dalam diri sendiri", saya tertarik dengan ayat pakcik ni, insaf sekejap....

btw, thanks pak ...
kaishi Post at 21-12-2010 16:49

pakcik...
mana Hk ni. gi mancing kat kat Laut Cina Selatan ke;)

SALAM SEMUA

AKU DAH UPDATE DARULHANTU... LEH LAWAT SANA

SALAM SEMUA

AKU DAH UPDATE DARULHANTU... LEH LAWAT SANA
hantukiller Post at 22-12-2010 16:44

huh..best2..i like....puas hati baca..

karen tu semacm tenaga dlm ka bro..bolehkah diguna utk rawat penyakit zahir jg..mungkin ini yang bro cerita sebelum ni pasal isi peluru tu kan...hehe..

Follow Us
Salam Tuan Hantu Killer,
saya ada sent mesej pada tuan semalam, harap tuan HK tolong tengok ada berapa ekor jin dalam badan dan kat rumah saya ada berapa ekor. Kalau HK dapat rawat dari jauh Alhamdulilah. dari karak nak pegi JB jauh sangat. zairol ni adik sy, tumpang sekaki.

Salam Tuan Hantu Killer,
saya ada sent mesej pada tuan semalam, harap tuan HK tolong tengok ada be ...
zairol79 Post at 22-12-2010 23:07

dia selalu ckp baik call terus...senang urusan..g pun dia malas skit buka pm..

sorilah tuan hantukiller...saje menyibuk mlm ni..hehe..

Bro, cerita 'Merawat Ketika Mengerjakan Haji' tu sungguh menarik
pada aku tu artikel terbaik dlm blog Darulhantu

Reply 2468# ninja9

Susah nak cari pembunuh hantu. Kat pahang tak jumpa lagi, mungkin ada kut. Dah puas juga berubat dah hampir 6 bulan kena .Kata perawat aku terkena saka orang buang dan satu lagi semasa aku pergi berurut kat SPA. Tukang urut tu masukkan benda dia tu kat belakang aku, Sebab tu aku rasa selepas berurut berat semacam je bahu, masa tu tak tahu lagi, ingat stress, orang kata kalau kita stress bahu kita akan jadi tegang. lama-lama kena darah tinggi, naik mendadak, doktor bagi ubat-ubat macam tak nak turun juga. Jumpa ustaz DarulSyifa, ustaz bagi air yang telah diruqyah, mengegeletar seluruh badan minum air tu, kepala jadi pening, Jumpa tok bomoh kampung pulak, dia suruh mandi limau pulak, lepas mandi, bahu aku bertambah-tambah berat. Kemudian pergi buat rawatan kat perubatan Ikhwan, buat rendaman, ada lah 14 kali  berendam .Allhamdulillah banyak kurang. Ustazah tu kata dia buang jin-jin ke dasar lautan dan gunung jerai. Darah tinggi dah kembali normal. Tapi benda tu still ada lagi dan dapat di rasa, bila kita baca ayat Alquran, terutama surah AL-ikhlas, dapat di rasa gerakan dalam aliran darah. Kalau orang yang jarang membaca AL Quran, mereka mungkin ingat mereka dah sembuh sepenuhnya. Siksanya kena gangguan.

Reply  ninja9

Susah nak cari pembunuh hantu. Kat pahang tak jumpa lagi, mungkin ada kut. D ...
zairol79 Post at 23-12-2010 09:58

kalau kau baca cerita HK dlm blog Darulhantu tu, ada 1 kes masa dia gi Mekah sorang pakcik ni darah tinggi dia teruk sgt
bila HK tlg urut2 kan & zasst mana yg patut terus dia punya BP jadik normal
mungkin ada persamaan dgn kes kau ni. darah tinggi disebabkan gangguan, bukan sbb klinikal
mcm sorg forummer ckp tadi, lebih mudah kalau kau col je bro HK ni
dia mmg malas sket nak reply sms/baca PM

Reply  ninja9

Susah nak cari pembunuh hantu. Kat pahang tak jumpa lagi, mungkin ada kut. D ...

banyak jg tempat dah berubat....blum serasi kot..boleh cuba call tuan hk..no phone dia ada di profile..klik jer nick hk tu..mana tau ada yg tertinggal ker..cuma selalunya perawat selalu pesan klu tengah berubat dgn seseorang kena habiskan dgn perawat tu dulu..

heh..memandai jer aku.............larikkkk

Salam wak..
  Aritu ada hantar sms, alamat da bagi... kt seriKembangan.. Ada ker jin2 berkampung kt rumah yg dah 5 tahun xpenah duduk....
TK wak.

Wak, ada kawan ni ckp gune buluh kuning jalur hijau amik tiga ruas potong tajam, Tanam terbalik dgn akar.. tanam tepi umah..  Jin takot ker dgn cara ni...
Dulu masa skolah Menengah, pakcik (abg mak) suh tanam limau nipis bwh umah ngn dpn umah...
Kalo kita manusia takot ngn bende2 tajam, pistol, bom etc... jin ni pulak takot ngn ape yek...
Yang aku tau jin jembalang ni takot ngn Wak jer...hehehe...

Reply 2472# ninja9

Memang aku dah habis buat rawatan  dengan rawatan Ikhwan, sebelum balik siap bersalam dan berlaga pipi lagi. Memang darah tinggi ni aku rasa ada kaitan dengan gangguan, Aku rasa kepala aku berat yang amat, mungkin berekor-ekor jin dok bergayut kat saluran darah kat otak kita kut, dia block aliran darah kita. Ada sekali benda tu zapp !!! dia tarik jantung aku, tiba-tiba aku rasa sesak nafas, kaki dan tangan aku jadi sejuk, aku rasa, aku nak mati dah, cepat-cepat aku call seorang ustaz, dia doktor homepathy, doktor tu suruh aku buka botol ubat yang aku ambil  dari dia sebelum tu, dia nak masuk ubat melalui telepon, dia suruh aku makan setiap setengah jam sekali. dalam satu hari habis sebotol, Alhamdulillah lapang rasa dada. Tapi kadang-kadang rasa semput memang ada, cakap sikit semput, naik tangga semput. Sendi-sendi rasa lemah. Kawan-kawan aku kata muka aku macam hantu jerangkung, cekung. Sekarang dah o.k banyak. Hanyak nak buang yang degil-degil, yang bertenggek kat dlm badan aku ni.

dah akhir thn ni banyak lak appoinment si wak ni..

Jenuh aku merempit kat umah hantukiller ni..... apa2 pun pot hantu misteri ni memang beshhhh, Aku jadi ketagih pulak dok melepak kat sini. Agaknya hantu2 ni pun dok benkek je tgk kita dok story pasal depa {:2_64:}

Depa nak join sekali tak ada komputer, kalau ada komputer pun tak ada broadband, kalau tidak pasti lebih meriah

thanks bro hantukiller sebab tolong zasst hantu kat kepala aku online pakai henpone aje petang tadi..hahaha skang ni nak berubat dari jauh je pun boley

tak nak wat majlis khatam ke thread dah sampai 100 page?

Reply  ninja9

Susah nak cari pembunuh hantu. Kat pahang tak jumpa lagi, mungkin ada kut. Dah puas juga berubat dah hampir 6 bulan kena .Kata perawat aku terkena saka orang buang dan satu lagi semasa aku pergi berurut kat SPA. Tukang urut tu masukkan benda dia tu kat belakang aku, Sebab tu aku rasa selepas berurut berat semacam je bahu, masa tu tak tahu lagi, ingat stress, orang kata kalau kita stress bahu kita akan jadi tegang. lama-lama kena darah tinggi, naik mendadak, doktor bagi ubat-ubat macam tak nak turun juga. Jumpa ustaz DarulSyifa, ustaz bagi air yang telah diruqyah, mengegeletar seluruh badan minum air tu, kepala jadi pening, Jumpa tok bomoh kampung pulak, dia suruh mandi limau pulak, lepas mandi, bahu aku bertambah-tambah berat. Kemudian pergi buat rawatan kat perubatan Ikhwan, buat rendaman, ada lah 14 kali  berendam .Allhamdulillah banyak kurang. Ustazah tu kata dia buang jin-jin ke dasar lautan dan gunung jerai. Darah tinggi dah kembali normal. Tapi benda tu still ada lagi dan dapat di rasa, bila kita baca ayat Alquran, terutama surah AL-ikhlas, dapat di rasa gerakan dalam aliran darah. Kalau orang yang jarang membaca AL Quran, mereka mungkin ingat mereka dah sembuh sepenuhnya. Siksanya kena gangguan.

lum habis tu gangguannya