CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dinosour_27

Himpunan Kisah Seram Ku-Page 47-Siapakah Yang Di Swimming Pool Itu

Reply 240# dinosour_27

dino ni cian dia ..dah lah berbungkus ..bisu lak tu ...terpaksa mengadaikan nyawa opss ada nwaya lagi ke ..baring tngh jalan nak ambik perhatian org ..klu tak org buat derk je ...ingt sign post jkr punya ..

aku suspek pocong tu tgh lepak giler sbb 1 malam melompat2. nak minum, muka bertutup. kecian dia kehausan. tak pun dia pengsan kejap sebab time guling2 kepala terhantuk kat batu ke atau terhantuk kat kepala lori, sape tau kan?

aku time jumpe tak suspek pun dia, aku suspek bumper keta tertanggal, tu yg ngelak sepenuh perasaan.

Reply 242# underground

aha ..baru terbaca kisah undergoround tapi sempat mengelak dgn berhemah kan ..

dino lak kebetulan hujan ..mujur longkang besar tu tak penuh air ..

[quote]yeke.. kelawar besar tu.. pergh mesti batman rasa tercabar kan.. tapi ilah makhluk ni jin  ...
dinosour_27 Post at 23-8-2010 12:13 [url=http://mforum2.cari.com.m

Reply  dinosour_27

dino ni cian dia ..dah lah berbungkus ..bisu lak tu ...terpaksa mengada ...
ea208964 Post at 23-8-2010 14:42

hehehe.. tula pasal.. mintak simpati kat kita rupenyer.. tapi cara dia tu membahayak diri orang lain.. cume la pg mintak tolong orang bukak muka dia tu bebaik.. bang tolong bukak.. saya tak nampak jalan.. mesti ade orang yang berani tolong bukakkan.. jangan la ko datang dengan gaya samseng nak takut2 kan orang.. btul tak? huhu

Reply 238# pinktriangle

cuak woo.. pikir nak kene marah.. hahaha..

Follow Us
aku suspek pocong tu tgh lepak giler sbb 1 malam melompat2. nak minum, muka bertutup. kecian dia keh ...
underground Post at 23-8-2010 15:34

aku pun  tak baper nampak.. tapi yang pasti memang kaler putih la.. aku takut ade budak jatuh ker eksiden ker.. bumper kete aku tak tpikir langsung.. tapi bile aku kuar takde ape2 pun kat tgh jalan tu.. memang betul la bendalah tu.. semenjak dari tu.. pemanduan aku adalah secara straight.. ape sume aku hentam. lubang pun aku tala kalau dah dekat.. aku taknak elak2 lagi dah.. huhu

bang tolong bukak.. saya tak nampak jalan.. mesti ade orang yang berani tolong bukakkan.. jangan la ko datang dengan gaya samseng nak takut2 kan orang.. btul tak? huhu

ni lagi mengerikan ... kang asyik dia kejar bang bang   kena 'pang'  sebijik terus  kan ...

amit-amit jabang bayi ojo kaget.........nasib baik aku x pernah encounter benda2 ni...touch wood! touch wood!

ni lagi mengerikan ... kang asyik dia kejar bang bang   kena 'pang'  sebijik terus  kan ...
ea208964 Post at 24-8-2010 02:36

heheheh.. susah gak tu.. jap gi dah bukak tengok muke dah merah2 asyik kene pelempang jer.. hahha

amit-amit jabang bayi ojo kaget.........nasib baik aku x pernah encounter benda2 ni...touch wood! to ...
juragan_malam Post at 24-8-2010 03:25

aku pun tak ingin nak jumpe wak.. dah terjumpa.. heheheh.. dok parit la jap..

Reply 250# dinosour_27

cuba bayangkan...ada orang yg betul2 hati kering tolong bukakan kain kapan pocong tu...rasanya pocong tu bg x?

Reply 252# juragan_malam

tak tau la.. tapi bile dah bukak tu mesti dia tak bleh nak takut kan orang lagi kan? takde point.. hehhhehe.. pastu mesti dia pg carik orang lagi.. mintak tolong tutup balik.. hahha.. last sumer orang fedup kat dia.. amboi2 bleh wat cite lawak lak eh.. karang dia datang aku gak gigil.. hahaha.. takpe sebab wak yang bukak topic mesti dia carik wak dulu.. hahaha

Reply 251# dinosour_27

aku mmg x pernah jumpa benda2 ni...tapi dulu...........mata aku selalu 'nampak' mcm2 benda...mula2 cuak gak tapi lama2 bosan....hantu punya jawa kontrek..bagi aku ilmu mcm lahanat....nasib baik sempat buang..tapi x la setiap masa aku nampak..bila aku amalkan benda tu baru pelan2 leh nampak...kalau siang2 p kat umah kosong tu...sampai x terkira berapa ekor hantu dok bersempit2 dalam tu....cik pon ni sampai dah mcm burung merpati dok bertenggek atas alang umah...yg berpeluk bergayut kat tiang seri umah...mcm2 la...

Reply  dinosour_27

aku mmg x pernah jumpa benda2 ni...tapi dulu...........mata aku selalu 'nampa ...
juragan_malam Post at 24-8-2010 03:43

hui.. takpela.. bagi free pun aku taknak la ilmu2 macamtu.. biar la tak nampak.. hehehehe.. pilir la kalau kite pg toilet.. berderet atas toilet tu diorang.. tak ke mengganggu konsentrasi dan keselesaan semasa melepaskan hajat.. hahahah

aku rasa aku pernah jumpe tua bongkok kat area hutan nak ke Felda Nitar dari Kluang. Ingatkan org ka ...
underground Post at 23-8-2010 11:43

dulu aku selalu blk kg lalu jln nitar - kluang malam2..now hubby aku mesti menolak bila aku ajak blk ptg khamis ..alasan dia penat..pernah satu ketika dulu..blk kg & tiba area kebun felda nitar dlm pkl 10 lbh..anak aku yg no. 2 sibuk tanya.."ape tu?"..aku tak berani nak pandang luor pun..hehehe

Reply  dinosour_27

cuba bayangkan...ada orang yg betul2 hati kering tolong bukakan kain kapan po ...
juragan_malam Post at 24-8-2010 03:35

cuba bro dulu yg bukak kain kapan tu..kalau bro berani,mel sanggup selama sebulan lanje bro cendol ane depan maybank tuh..
amacam?ada brani kaa??

dulu aku selalu blk kg lalu jln nitar - kluang malam2..now hubby aku mesti menolak bila aku ajak ...
kodoklawa Post at 24-8-2010 08:45

jangan biarkan diri anda diselubungi.. misteriiii.. hahaha

cuba bro dulu yg bukak kain kapan tu..kalau bro berani,mel sanggup selama sebulan lanje br ...
melinda_gordon Post at 24-8-2010 09:42

aku tak brani.. tanya wak jue.. di ok jer kot.. hahaha

aku tak brani.. tanya wak jue.. di ok jer kot.. hahaha
dinosour_27 Post at 24-8-2010 10:07

hahah..mel pun mcm penasaran deh nak tau apa sebenarnye disebalik bungkusan tu..adekah tulang??