CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dinosour_27

Himpunan Kisah Seram Ku-Page 47-Siapakah Yang Di Swimming Pool Itu

Salam,

Selepas merempit 3 hari 3 malam, baru la dapat khatam rumah dino ni. Syok baca. Citer la l ...
penjejakmalam Post at 10-8-2011 12:12

nanti aku ingat2 balik.. kadang2 time takde mase time tu la ingat banyak cerita.. ade je idea nak menaip.. tapi time ade mase sumr tu ilang.. hehehe

nanti aku ingat2 balik.. kadang2 time takde mase time tu la ingat banyak cerita.. ade je i ...
dinosour_27 Post at 10-8-2011 12:27

cakap je la malas....

Aku dah lama tak jumpe atau terganggu ngan kejadian mistik2 ni.. tak tau la samada para2 hantu dah b ...
dinosour_27 Post at 9-8-2011 10:54

saya...series! saya mmg takut hantu...seram beb! muka huduh! bau busuk!..saya mmg penakut! x dinafikan...minta simpang la dari nampak atau ternampak benda2 mcm ni..

sama cam wak jue, x mo nampak jugak tp klu dah 'TER' nak buat cam mana? ca alip but aje la......hahahahaha

cakap je la malas....
juragan_malam Post at 10-8-2011 12:40

ko ni macam paham2 jer.. hahahaha.. datang time malas ti aku jadi sr jer la.. hahaha

saya...series! saya mmg takut hantu...seram beb! muka huduh! bau busuk!..saya mmg penakut! ...
juragan_malam Post at 10-8-2011 12:43

tak gak wak.. ade gak muke macam biase.. tapi tak tau la yang aku nampak tu setan ke karin.. sebab macam kat spital tu.. muke macam mat saleh dulu2 jer.. kalau nampak yang buruk tu.. aku pun tak suke.. hehehehe.. lagi2 yang suke manggil2.. benci aku ngan benda yang macamtu

Follow Us
sama cam wak jue, x mo nampak jugak tp klu dah 'TER' nak buat cam mana? ca alip but aje la......haha ...
kucingkarate Post at 10-8-2011 12:50

tapi kalu dah ternampak depan mata tu lain la criter...dah nampak kita cekup je la dia..

sama cam wak jue, x mo nampak jugak tp klu dah 'TER' nak buat cam mana? ca alip but aje la......haha ...
kucingkarate Post at 10-8-2011 12:50

kalau sempat ca alip bot.. kalau pensan dah? hahaha

tak gak wak.. ade gak muke macam biase.. tapi tak tau la yang aku nampak tu setan ke karin ...
dinosour_27 Post at 10-8-2011 12:53

itu rentetan dari sejarah silam, ini bukan roh bukan karin mahupun maya karin, ni kategori jin potostet..masa kejadian dulu cthnya masa mat saleh tu nak bunuh diri ke hapa ke, jin ni ada kat situ dan dia akan ulang dan ulang dan ajuk apa orang tu buat..terjun bangunan ke, mati tergantung ke..lain kali ko nampak mcm tu ko tengok je sampai habis, ko jgn panggil, sebb kalu dia muncul kat depan ke tepi katil ko, mau lak mati terkejut nanti..

Reply 1108# dinosour_27

kalu pengsan hantu mana nak kacau...ada pernah dengar orang pengsan kena kacau ngan hantu..

itu rentetan dari sejarah silam, ini bukan roh bukan karin mahupun maya karin, ni kategori ...
juragan_malam Post at 10-8-2011 12:58

tak ingin aku panggil wak.. dari dia tak perasan aku tengok dia nanti jadi perasan plak.. hahhahaha.. elok2 aku sihat terus terbaring kat spital tu nanti.. hahaha

Reply  dinosour_27

kalu pengsan hantu mana nak kacau...ada pernah dengar orang pengsan ken ...
juragan_malam Post at 10-8-2011 13:00

kalau pensan kat tempat orang lalu lalang takpe wak.. pensan kat tempat jembalang?.. bangun pensan lagi dan lagi dan lagi.. hahahha

tapi kalu dah ternampak depan mata tu lain la criter...dah nampak kita cekup je la dia..
juragan_malam Post at 10-8-2011 12:53

wak, belum sempat kita cekup dia, entah2 dia cekup kita dulu...........
waaaa........skerinyewwwww!!!!

kalau sempat ca alip bot.. kalau pensan dah? hahaha
dinosour_27 Post at 10-8-2011 12:54

Assalamualaikum dan Salam lebaran!....

sabahat handai, rakan taulan...marilah kita sama-sama mendoakan kesejahteraan dan kesihatan yg penuh rahmat dan bahagia dari Yang Maha Esa untuk sabahat kita TT (Dinosour_27) yang sedang merehatkan diri di Hospital Assunta...

katanya nak jadi ironnman tapi doktor silap tebuk lubang pulak.......Semoga cepat sembuh, Bro!

Assalamualaikum dan Salam lebaran!....

sabahat handai, rakan taulan...marilah kita sama-sama mend ...
juragan_malam Post at 8-9-2011 16:39

pandai ah ko wak.. hahaha.. ape la taun ni jer dah 2 kali aku masuk assunta tu.. yang tak bestnyer aku dapat bilik yang same wad yang same and katil yang same.. bagi la view menarik sket.. ni bagi view bumbung ngan parking keter.. nak watper.. nak suh aku jumpe antu mat saleh sengal tu lagi la kot.. hahahah

harap2 ni la yang terakhir aku dok wad.. nurse2 kat situ dah sampai kenal aku sebab asal malam aku jer sorang tak tido lagi.. tengok tv la.. merayap pg 7e sengsorang la.. padahal diorang nak pg check patient sengsorang pun takut.. aku selambe turun bawah sengsorang.. tapi aku akui aku memang seram kat ward atas ward aku.. senyi senyap dan sejuk.. kadang2 aku saje jer naik nak tinjau2 sebab ward tu memang dah dikosongkan sejak setaun lepas.. mesti banyak benda2 kat situ sebab aku tanye ade kat sorang senior nurse tu.. dia pun akui dia pun seram.. hahaha.. sape keje assunta.. tolong bagi input skettt...

pandai ah ko wak.. hahaha.. ape la taun ni jer dah 2 kali aku masuk assunta tu.. yang tak  ...
dinosour_27 Post at 22-9-2011 11:14

i like..

i like..
juragan_malam Post at 22-9-2011 12:38

ape yang ko like? aku masuk sepital? hampehsssss

ape yang ko like? aku masuk sepital? hampehsssss
dinosour_27 Post at 22-9-2011 13:22

aku like sbb aku tau ko saja je merayap memalam sbb nak kaco nurse2 tu je....ko ada interview x derang tu? kalau ada cepat la update..ko pun bukan ada keje sangat kat opis tu..takat buat2 bz aku pun tengah buat ni...hahhaha...

siap ko dino! berapa ekor ko nak malam ni?

aku like sbb aku tau ko saja je merayap memalam sbb nak kaco nurse2 tu je....ko ada interview x  ...
juragan_malam Post at 22-9-2011 14:29

hahaha.. takde.. diorang aku tengok manjang jer busy.. so aku malas la nak kaco.. kang aku interbiew2 diorang karang diorang takut.. sape nak masukkan ubat aku nanti.. takpun diorang cucuk laju2.. sakit wooo.. hehehehe.. aku memang tak busy pun.. sekarang kepala ngah melayang2 jer ni.. tengah serabut pikir nak benti pg tempat lain ke nak accept offer.. tapi ati aku dah tak happy la keje sini.. aku takut tak leh perform dah.. sebab dah tak happy kan? .. ya Allah berikan petunjukmu..