CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ANTUGIGI

Pengalaman n kisah hantu di selayang..... (tuka tajuk penumpang teksi)

mgkn kot tak ingat namanya.. huhuhu yekew?/ gila lahh.. tmpt buang mayat?? mksdnya tmpt ow ...
genchi Post at 26-8-2010 11:42

aah.. dulu tempat tentera jepun ke pe ke.. nti tnya balik ye.... dorang tanam n campak mayat dalam lombong tu.. pastu.. bayak kisah orang indon pun bunuh2.. buang mayat kat hutan belakang tu....

ada kisah..time tu antu sekola.. de berita masuk tv.. penemuan mayat tanpa kepala la.. tanpa tangan n anggota lain la.. suma kat area rumah la tu.. lama da tu... bayak lupa..ehhehehe

ADIK KO LEH NAMPAK KER?
noursuci Post at 26-8-2010 11:57

aah.. smpai skang..siap leh tgk tv sama2 lagi...

B -ila aku baca tt punya pengalaman, teringat aku 1 cerita dulu tahun 80an, tapi bukan cerita aku, t ...
hantukiller Post at 26-8-2010 11:48

eeiiiii...... seramnyaaaaa..........   kalo la antu kat tempat dia.. mau pengsan kat situ gak..eeeeiii

kalo gen mau gigil pengsan kt ctu.. sib bek ade member.. yg mmber pong tak taw pape ekk ah ...
genchi Post at 26-8-2010 11:43

hehehhehehe..... tau xpe... ok.. nak karang lagi yee... tggu ek...{:1_115:}

aah.. dulu tempat tentera jepun ke pe ke.. nti tnya balik ye.... dorang tanam n campak may ...
ANTUGIGI Post at 26-8-2010 11:59

atoi.. kira cam lubuk puaka la neh..musti lombong tu takde owang mancing.. er lombong tu maseh ada or dah kambus??

slalunya setan sukalahh tmpt2 camneh tu yg cikpon la ciksuir la dtg menenggek tu kan?? tp kalo memalam lalu mmg seriyau pong.. trasa keseramannya...

orait gen nungguk dgn kesabarang

Follow Us
Reply 20# ANTUGIGI

adik antu boleh rasa ye kalau makhluk tu ada?..

atoi.. kira cam lubuk puaka la neh..musti lombong tu takde owang mancing.. er lombong tu m ...
genchi Post at 26-8-2010 12:14

lombong suma da di timbus.. tu la tapak uma antu skang..hehehehhehehehehhe..
hutan pun bnyak kena tarah da.. yang tinggal skang... cuma sungai n empangan batu tu.. empangan tu.. da bape ramai mati kat situ..hehehehhehehhe

Reply  ANTUGIGI

adik antu boleh rasa ye kalau makhluk tu ada?..
yenil95 Post at 26-8-2010 12:33

dia leh rasa n nampak..hehhehehhe

antu ni ntah2 kawan sekolah aku hehe

memandangkan tajuk dah tukar..aku nak sgt tahu pasal cite antu kat apartment depan roundabout labi2 (Sri Gotong tak silap) ngan kem kentomen kat seberang tu. area selayang/batu caves lagi kan? ayah aku orang lama kat sini tapi dia cite sikit je. tempat tu tak silap dulu2 lombong ke hutan. dia cakap byk antu kat situ

Reply 49# ANTUGIGI

...

citer la lagi pasal org bawak kenderaan komersial ni...cuba korek lagi dari derang...

lombong suma da di timbus.. tu la tapak uma antu skang..hehehehhehehehehhe..
hutan pun bnyak ...
ANTUGIGI Post at 26-8-2010 14:09

humang aihh... ramainya pot owang mati kt ctu.. harus tmpt tu sekeras2nya kan?? huhuh takpe2 gg sambong cerita . tak sabor nak tw neh...

sambung cite yang baru lak... time ni aku ting. 5 (2002).. sekola aku atas bukit... memang orang cakap sekola berantu.. tapi xyah sebut la sekola pe ek.. memang banyak cite seram belaku....

time tu.. aku masuk pandu puteri... kebetulan nak diadakan camping dalam sekola.. sepatutnya.. aku join.. tapi disebabkan aku terasa lain macam.. terasa de bende buruk.. aku xmo join.. last minit aku cancel.....

tapi tghari tu.. ktorang dok sembang2 pasal camping ni... pastu de la kawan aku ni.. minah dua orang ni.. mulut cabul tol... dorang cakap.. dorang xpcaya dengan antu ni.. sebab xpenah nampak depan mata dorang.. dorang cakap dorang teringin nak tengok.. nak tengok camne rupa dia.. cantik ke buruk ke.. sipa dok gelak2.. cakap beso btul.. aku lak.. panas ati dengar... aku sound la... jangan cakap beso... nanti korang kena... dorang selambe dek je jawap.. elok la.. memang nak tengok pun.. aku pun bnyak kali nasihatkan dorang.. bende cenggini.. xleh nak wat memain... jangan cakap beso.. jangan terlalu takot.. dorang senyap je.. pastu sengih2.. aku pun diam je la..... pastu cikgu masuk kelas.. ktorg diam la.. tiba2 bau wangi jeeeee......... xnampak lak orang lalu.. padahal aku kat tepi tingkap.. rupanya bukan aku sorang je bau.. de lain lagi yang dapat hidu.. aku pun senyap je la..

petang tu.. aku pun balik la.. pas nengok dorang yang sebok2 nak camping.. oleh sebab.. aku ni ajk.. aku kena la tolong pe yang patut.. sebelum aku blah.. xkose aku nak dok lelama sampai mlm kat situ.... masa aku balik petang tu.. aku da rasa makin xsedap ati jeee.... terasa macam de orang yang ikut dari balik sekola smpai kat umah.... petang tu.. sampai la ke malam.. aku rasa letih sesangat.. padahal.. mana de aku wat keje berat..  malam tu.. pkul 9 rasanya.. aku da tido awal... aku terasa letih sngat.. smpai tengah basuh pinggan.. aku leh tertido.. tapi letih dalam seram.. terasa la de orang yang tengok n perhatikan kite je... aku pun wat bodo je la... malas nak layan.. mybe perasaan aku kot...
naik je katill.. bru nak bring.. terasa badan kena himpap.. tapi aku xdaya nak lawan.. letih sangat...  sok pagi bangun.. tengok.. abis lutut n peha aku.. lebam.. tunjuk kat mak.. bese la.. mak suh bubuh bawang putih.. bengang je rasanya pagi tu...

isnin tu.. skola cam biasa.. mber aku minah dua orang ni.. trus jumpe aku.. mintak maaf sebab xdengar nasihat aku... dorang cakap.. dorang dok camping kat padangs ekola.. tibe2.. de bende putih lalu.. terbang kat langit.. dorang sibuk lak nengok.. lepas tu.. bende tu stop.. dan datang kat dorang.. dorang cakap dorang kaku la kejap.. mengigilll... kak ponti ler tu.. sibuk ngilai depan dorang.. smbil terbang kat area khemah dorang.. lama lak tu...smpai menangis2 la minah 2 orang ni.. demam la..
isnin tu pun dorangd atang sekola.. dlam demam.. tapi dorang nak jumpe aku.. nak mintak maaf.. pastu aku sound la.. aku da cakap.. korang degil.. pastu.. xpasal2.. aku gak kene lembam sekali.. elok la tu..hehehhehe dorang cakap.. kak ponti tu.. sibuk je tayang muke.. aku tnye.. cun x??? dorang geleng2.. cakap.. buruk.. xmo jumpe lagi da.. tobat..hehehhehe

humang aihh... ramainya pot owang mati kt ctu.. harus tmpt tu sekeras2nya kan?? huhuh takp ...
genchi Post at 26-8-2010 14:24

da sambung.. tapi cite kat sekola la..hehehhehehhe.. de lagi ni.. nanti ek.. tengah karang lagi...

Reply  ANTUGIGI

...

citer la lagi pasal org bawak kenderaan komersial ni... ...
yenil95 Post at 26-8-2010 14:18

tu la.. nnti la.. nak tnye kat pakcik2 lagi.. pakcik2 antu suma banyak bawak teksi..hehehhehehhe.. nnti antu korek ek..

memandangkan tajuk dah tukar..aku nak sgt tahu pasal cite an ...
ren0_0 Post at 26-8-2010 14:11

hahahahha.. sapakah gerangan kamu ni???hehehheheh sekola katne?? taon bileeee??hehehehhehe
kem kentomen?? belah mana ek??? yang tau... kem kentomen kat jalan ipoh tu tau la.. belah mana ni ek??????

Reply 53# ANTUGIGI

rasanya aku tau mana sekolah antu ni. atas bukit ada sekolah rendah ngan menengah je kan?

Reply  ANTUGIGI

rasanya aku tau mana sekolah antu ni. atas bukit ada sekolah rendah ngan menen ...
ren0_0 Post at 26-8-2010 14:35

aah.. betul3...hehehhhe.. sapakah kamu ni????

Reply 56# ANTUGIGI

aku igt ko sekolah kat taman selayang sbb byk budak2 area situ sekolah sana.
aku sama umur la ngan ko
budak2 umur kita mmg ranggi..laki pompuan dok syok layan naik moto malam2..ronda2 je
bdw, aku dok kat nakhoda je

memandangkan tajuk dah tukar..aku nak sgt tahu pasal cite an ...
ren0_0 Post at 26-8-2010 14:11

aku tau apt Sri Gotong tu, tp xtau lak berhantu...belakang apt tu sekolah (cina) kheow bin...dulu sekolah tu dr papan je...pehtu tukar ke sekolah batu 3 tingkat...masa dlm pembinaan ada berlaku insiden runtuh...kebetulan ayah aku ada masa kejadian tu...ayah aku tolong angkat mangsa2 yg kena runtuhan...selain dr tu, area rumah teres dkt sekolah cina tu semak samun...dan kawasan tu di panggil Batu 7. byk kedai2 lama kat situ dulu...

Antugigi...ko ingat x kes sorang mamat kena dera sampai mati kat Ampangan tu? aku ingat2 lupa kes tu...yg aku ingat, siap cabut2 kuku arwah...mmg terseksa la mamat tu. klw xsilap kes pempuan la...cemburu kot...seram aku klw ingat kes ni....