CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: orangdalam

Edisi Liwat: Buah Dada Sally Fool Diramas (#590)..kahkahkahkahkahkah!

disebabkan umco laknatullah wal lombu songkok tinggi bangsat..orang2 kampung, felda chempelak suka bergurau kaitkan anwar.."ko jgn duk blkg den..mcm anwar yo"..tak pasal2 dapat income pasif..kahkahkahkahkahkah!!!

nurul izzah ckp nuar ade bersama izzah ngan kak wan masa kejadian tu berlaku..

adakah nuar meliwat depan family die

adakah nuar meliwa ...
hafiz18 Post at 3-3-2011 18:17

Masyallah.. seorang lagi yang percaya DSAI meliwat.. even Mahkamah pun belum jatuhkan HUKUM...

Reply 523# alhaj72

ala..kalau mahkamah jatuhkan hukum ..kau bukan percaya pun

whatever la korang nak anggap apa pon...dia tak senarai ker senarai ker...bagi aku dia ja yang pernah jadi imam kat masjidil haram...walaupon sekadar ganti...lebih tepat aku kata dia tok guru laa kat masjidil haram tuh....(caya ker tak cerita aku terserah la kat hampa semua)sebab aku tak dapat apapon klu hampa nak caya ker tak... dan sama sekali aku tak tipu....TERSERAH...

ok...aku tak kan bercerita dah tentang tok sedara aku nih...wpon skang dah lewat aku masuk gak....baru sudah solat n mata cerah....dah laptop depan mata....on jer laa...

sesapa yang tak percaya anuar meliwat....dan serah kat mahkamah ok laa....so jgn la hina si sepol tuh....(nmpk tak berat sebelah mn tuduhan hampa tuh)byk yang sokong anuar wpon hakikat kata tak sokong.....sbb klu benar dia diliwat...mcm mn pulak hukum korang yang hina dia sampai kuar thread nih...patutnya thread nih tak payah wujud....tggu sampai mahkamah jatuh hukum....nih berdekah dekah ketawa hina sepol....diragui laa....segala macam....nak kata anuar tuh kena fitnah...

aku bela sepol nih sebab aku anggap dia teraniya...dan aku percaya kat dia...itu hak aku la kan nak percaya...ada masalah??? nak jatuh hukum kat aku....??? nak kata aku tergolong dlm pemfitnah....aku fitnah apa erk??? sepol report dia diliwat....aku percaya dan aku sokong dia...bukan aku fitnah apa pon...cuma percaya dia diliwat....100%.....klu pon dia tak bersumpah...aku mmg percaya kat dia....

hak aku la nak percaya kat sapa pon....

lepas nih aku malas dah nak berbahas dgn pokcik2 kat cnie yang suka menghukum org....kasyaf tuh bukan satu anugerah ker??? fitnah aku apa erk....TGNA kata sokong PAS masuk syurga mcm mn lak PITMIE....klu yang  sokong tak pernah solat mcm mn pulak????

opppsss...tak yah jawab....aku dah tak nak taw apa2 komen dah kat thread nih....mintak maaf la kepada sesapa yang terasa...dgn komen2 aku...baru aku rasa mcm sia2 jer masuk forum nih.... BAIK BACA QURAN....DAN YANG DAH TUA2 TUH...INGAT2 LA NAK MATI...tak suka kat org pon jgn lah hina( pemimpin kita pon hamba Allah gak)

dan kat MOD yang nama apa ntah tuh...jgn la pilih bulu bila nak tolak kedit ker apa....bukan tingin pon nak dapat kedit...aku masuk sekadar suka2...dan aku nak kuar pon suka hati aku ...tak hingin dah nak masuk cinie pon...tolak la kedit aku sampai KOSONG pon...ADA AKU KESAH...ni last aku masuk...

baik aku jauhkan diri dari perkara yang sia2 mcm nih...

ASSALAMUALAIKUM....SORI TERKASAR BAHASA....JGN RISAU AKU TAK KAN MASUK DAH THREAD NIH....

P/S : AKCELI TOK SEDARA AKU LAGI BAIK NAK DIJADIKAN CONTOH DARI TGNA YANG SUKA HINA ORG....BERBEZA YANG AMAT....

Reply 516# dinadamia

pada pendapat aku sumpah yang diminta kepada bung Anwar bukanlah sumpah biasa..TETAPI sumpah yang membinasakan..
maknanya kalu yang bersumpah itu berbohong maka bala atau laknat ALLAH akan menimpa/ditunjuk kt dunia ni...

tapi kenapa Bung tak berani...hanya dia yang tau...kadang aku setuju ngan Bung perlu sangat ke bersumpah...?

biar mahkamah menentukkannya..perbicaraan pun dah berjalan....jangan minta tangguh lagi dah ler....

Follow Us

adakah nuar meliwa ...
hafiz18 Post at 3-3-2011 18:17

agaknya masa tu, dia tak terfikir kat kondominium ada CCTV.

disebabkan umco laknatullah wal lombu songkok tinggi bangsat..orang2 kampung, felda chempelak suka bergurau kaitkan anwar.."ko jgn duk blkg den..mcm anwar yo"..tak pasal2 dapat income pasif..kahkahkahkahkahkah!!!
orangdalam Post at 3-3-2011 15:02

Org Johor cakap negeri.

mula2 kes dulu lepas saiful buat pengakuan bersumpah aku pun terfikir benda yg sama, nape anwar tk bersumpah jugak. Tp lepas aku dok tgk dan baca segala kepincangan yg berlaku apa perlu anwar bersumpah. kalau dia bersumpah pun blm tentu org mcm mizz luna ataupun rashiman akan percaya..cuma aku pelik, org yg tinggi mcm saiful blh merelakan apa sj yg anwar arahkan, siap msk mandi pakai towel semua..takde kekuatan ka utk menolak ataupun perthnkan diri. kalau yg kena ni budak tingakatn 1 ka senang gak aku nk percaya bahawa diliwat bkn berliwat..
dinadamia Post at 3-3-2011 12:12

Buat apa Anwar dgn Sepol kat kondominium tu.., Kenapa kak Zizah kata Anwar ada bersamanya pada masa kejadian.
Jika bersumpah dgn nama Allah, menunjukkan kesungguhannya menafikannya. Lagi pun bersumpah nie tak memerlukan masa yg. banyak, tak memerlukan modal, tak memerlukan tenaga, cuma beritahu kpd orangramai "Demi Allah aku tak meliwat Sepol dan laknat aku jika berbohong" hanya 11 patah perkataan aje .  Aku pun bukannya terus percaya apa yg disumpahkan sama ada Anwar ataupun sepol. Itu urusannya dgn Allah s.w.t., atas kehendaknya sama ada nak tunjukkan balasan dgn segera atau dlm tempoh tertentu atau diakhirat kelak kpd orang yg berbohong.

kak wan kata nuar mesyuarat..mmg die ade mesyuarat pun hari tu..tapi mesyuarat habis kul bape..dan saiful dakwa dia diliwat kul bape..

si izzah lak ckp nuar ade bersama diorang..tapi dlm cctv ade je terpacul nuar kat kondo tu..adakah masa tu izzah ngan kak wan pun ade kat kondo tu dan biarkan aje nuar liwat saiful?

Haku x kata tak perlu bawak ke mahkamah.. Ada haku kata? Ko neh mmg jenih belum apa2 dah imaginasi terlebey2 yek?? Mahkamah tgh prosiding kes neh.. Belum pon sabit kesalahan... Tpi gerak gaya & pemikiran ko dah sah2 menuduh sipolan tu bersalah... Kalau nampak dgn mata kepala sendiri, hokkay i rest my case... Tapi neh melalui imaginasi sendiri... Dlm situasi begini, mana yg lebih baik (sbg kita org ke-3 neh)?? Better ke tidak berdiam diri dpd terjatuh dlm golongan pemfitnah (belum2 dah anggap sipolan nun bersalah) ???  Jika diberikan pilihan, mana yg lagi berisiko tinggi utk mencampakkan diri ke neraka?? Pada haku sbg org Islam, biar tersalah anggap org tu tak bersalah (sebab tak tergolong dlm golongan pemfitnah yg jelas hukumannya sgt berat disisi Islam).. Dan serahkan kes tu pada hakim utk menghakimi... ngko tak takot ke dgn balasan bersekongkol dgn pemfitnah ???
Manami Post at 3-3-2011 14:27

Enko dah tahu ke, siapa yg buat fitnah, Sepol fitnah Anwar ke.. atau Anwar fitnah Sepol.

Sepol menuduh Anwar meliwatnya.
Anwar menuduh Sepol membuat cerita rekaan.

Sedangkan enko dah buat keputusan, menuduh Sepol membuat cerita rekaan.
Jika cerita Sepol benar, bermakna enko dah buat fitnah terhadap Sepol.

Enko lebih suka menilai dan mentafsir keterangan yg hanya memihak kpd tertuduh sepatutnya mengambilkira
semua saksi, baru adil untuk kedua-dua belah pihak.

whatever la korang nak anggap apa pon...dia tak senarai ker senarai ker...bagi aku dia ja yang perna ...
mizzluna Post at 4-3-2011 02:04

kesian kat kau pak menakan kau hanya pentingkan akhirat jer tp tidak dunia,,sedangkan kita perlu seimbangkan kedua2nya..sb tu la pak menakan kau tk menonjol dan tk berani menegur kemungkaran....

ala..kalau mahkamah jatuhkan hukum ..kau bukan percaya pun
hafiz18 Post at 3-3-2011 22:29

Perkara yang ko nak kata tu.. belum berlaku... cuma yang pasti.. even kes liwat yang pertama pun tak berjaya.. dan kes yang kedua masih belum berakhir... Pencacai macam ko TETAP percaya yang DSAI meliwat...

Enko dah tahu ke, siapa yg buat fitnah, Sepol fitnah Anwar ke.. atau Anwar fitnah Sepol.

Sedangkan enko dah buat keputusan, menuduh Sepol membuat cerita rekaan.
Jika cerita Sepol benar, bermakna enko dah buat fitnah terhadap Sepol.

Enko lebih suka menilai dan mentafsir keterangan yg hanya memihak kpd tertuduh sepatutnya mengambilkira
semua saksi, baru adil untuk kedua-dua belah pihak.
rashiman Post at 4-3-2011 10:22

Sedangkan enko dah buat keputusan, menuduh DSAI membuat perkara liwat tu.
Jika cerita DSAI benar, bermakna enko dah buat fitnah terhadap DSAI.

Enko lebih suka menilai dan mentafsir keterangan yg hanya memihak kpd pendakwa... sepatutnya mengambilkira
semua saksi, baru adil untuk kedua-dua belah pihak. Dan jangan lupa juga akan hubungan yang akrab antara Sayfool dan juga Penolong Kanan DS Najib tu...

pada pendapat aku sumpah yang diminta kepada bung Anwar bukanlah sumpah biasa..TETAPI sumpah yang membinasakan..
maknanya kalu yang bersumpah itu berbohong maka bala atau laknat ALLAH akan menimpa/ditunjuk kt dunia ni...

tapi kenapa Bung tak berani...hanya dia yang tau...kadang aku setuju ngan Bung perlu sangat ke bersumpah...?

biar mahkamah menentukkannya..perbicaraan pun dah berjalan....jangan minta tangguh lagi dah ler....
gede-bab Post at 4-3-2011 08:55

Tunggu je laaa... Sumpah patut dibuat selepas perbicaraan di Mahkamah Syariah... jika pihak yang kalah masih tidak berpuashati...

Kembalilah kepada Al-Quran dan Hadith...

Reply 535# alhaj72

yela..kalau lepas perbicaraan..kalau nuar didapati bersalah..die x puas hati..suruh la die sumpah..ok?

wayang ja lebih...
anakperantau Post at 16-2-2011 15:23

dfydfhgnfgng

Bijan akan jadi saksi pendakwan tak?

ajak debate pon kechut nak jadi saksi....

anwar nk ajak debat..padahal die tu bukan nya ahli pkr yg berdaftar pun..cmne nk debat ngan presiden umno yg berdafar?

Apa nak kira berdaftar ke idak... debat je laaa...