CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: madmualij

RE: Kisah rawatan @page53 Makcik cleaner angker

Reply 114# madmualij

uiiii ganasnya jin ni pun sian min tu trauma jugak kang..

Reply  stars83

erkk.. part ni tu sy tak cek plak huhuh...

Ada jugak orang yang bela han ...
madmualij Post at 15-3-2011 09:49

Assalamualaikum..betui tu TT..hantu raya dan tuannya pun sama2 gatai, miang, gila seks, merenyam gila.. anak2 buah pompuan saya memang dah kena.. tuan hantu raya gila tu bukannya org lain pun ada kena mengena saudara gak ngan saya...diaorang memang musuh ketat saya.. sya pun musuh ketat diorang gak anak buah dah berubat kat darul syifa' ada yg kat tempat lain.
Sejak diaorang berubat kat darul syifa' ni tuan hantu raya & the geng ni dah slow down dah.  sekarang kalau lalu kat umah bapa anak buah saya pun x singgah dah.  main tuju atau intai jauh2 kot.

Last sekali jumpa anak buah awal bulan 2 haritu.  dia cerita pada sya..kesian sambil bergenang air mata.  Tapi TT nampak cam power..kalau ada masalah boleh contact kot..

Reply 119# amiraputri93

part mandi bogel ni yg payah skit kot sbb bilik air aku kecik, takde tmpt nk jemur kain basahan. tp yg cuci darah kt pad tu mmg sentiasa aku amalkan.

tp akan ku ikhtiarkan....

Assalamualaikum..betui tu TT..hantu raya dan tuannya pun sama2 gatai, miang, gila seks, merenyam ...
Az_zy Post at 15-3-2011 11:24

sy ada jugak kisah hantu raya bertuan ni., sampai tuan dia dah mati, hantu raya duk terjah pesakit tu... insyaALLAH nanti sy sket masa lg story.

ni x sabar nak tunggu episod seterusnya nih....  berdebar2 gak nih...

ni x sabar nak tunggu episod seterusnya nih....  berdebar2 gak nih...
carly_lah Post at 15-3-2011 12:09

sabo... sabo...

Follow Us
sabo... sabo...
madmualij Post at 15-3-2011 12:52

dah x sabo................

takutnya....jahat betul hantu raya......subhanallah, moga dijauhkan huhu

nak kongsi kisah berlaku di kejiranan aku baru2 ni..kisah jiran (a) yg terkena sihir dengan kawan baik sendiri (jiran belakang umah B)..citernya mcm ni..

Awal bulan lepas mak A sakit teruk di kampung dia kat selatan nun..bawa g hospital dah tahap kritikal..dlm tekak mak A tu ada mcm kayap..tak boleh makan dan minum..Jadi A ni susah hati laa sebab mak dia selama ni sihat tetiba sakit teruk.Adik-beradik dia kat kg dah bacakan yassin kat mak dia ni..Dlm pada tu ada ahli keluarga A yg bawa perawat utk tengokkan keadaan mak A.Menurut perawat ni sakit mak A berpunca dari sihir yg kawan baik dia (B).

Buat pengetahuan semua..B ni dah berhijrah ke obersea ikut suami dia.Sebelum berpindah B ada bagi jiran2 barang-barang kenangan..aku tak dapat sebab aku bukan close sangat dgn B..just tegur2 gitu aje laa..Jiran sebelah umah aku dapat pengisar beras..(aku panggil lagan)..untuk A ni B tinggalkan periuk tembaga..katanya periuk ni dari arwah bapa B..B minta A jagakan periuk ni sebaik mungkin.

Masa A nak balik kampung untuk tengok mak dia..perawat tu call suruh A buang periuk pemberian B tu.Ketika ni A tak tau lagi kenapa perlu buang periuk tu.Dengan pertolongan jiran sebelah umah aku..ada laa sorang hamba Allah yg sudi menolong A untuk buang periuk tu.

Rupanya selama ni periuk tu B gunakan untuk puja beras nak bagi tok laki dia makan..patut pun laki dia ..'yess maam 'manjang!

sambung kejap lagi ekk...

Rate

1

Terima kasih TT dan forumers lain kerana berkongsi pengalaman.

Thread menarik

sambung kejap lagi ekk...
kodoklawa Post at 15-3-2011 13:43

yes mem!!

Post Last Edit by madmualij at 15-3-2011 14:54
takutnya....jahat betul hantu raya......subhanallah, moga dijauhkan huhu
Pumpkinhead Post at 15-3-2011 13:35

takde ape yg perlu ditakutkan ngan anto rayo ni.. Takut pada ALLAH.. automatik takut lah anto jin pada kita..
    kuatkan pertahanan diri, balik pada asas insyaALLAH benda yg sy citer tu terjadi pun kadang asbab teguran dari ALLAH SWT pada hambanya.

sambungan

Pak cik yg tolong A ni bgtau ..periuk tu sebenarnya B guna untuk isi beras dengan tujuan untuk menundukkan suami dia.Kemudian pakcik tu amik periuk tu bawa balik rumah dia..kata dia kalau B nak balik periuk..datang laa jumpa dia bila B balik sini nnt.Barulaa A boleh balik kg dengan tenang.

Dalam pada tu..ada org datang nak beli rumah B..susah payah ada kakak sorang tu bagi no. hp anak B..alih2 masa chat dgn aku dlm fb..B kata tak nak jual pulak (masa ni aku tak tau kisah yg B tinggalkan HR .)..B bagitau srh kabo kat A..klu ada sesapa tanya ckp aje org yg menyewa tu nak dok lama .Aku pulak nak bgtau yg A blk kg tapi line tenet ms tu on/off so perbualan kami tergantung disitu..

kemudian A blk sini bawa mak dan ayah dia sekali..Dengan pertolongan jiran2 yg prihatin ..derang bawa A sefamily berjumpa dengan seorang perawat.Masa ini laa terbongkar segala niat jahat B.Rupanya kepulangan B ke sini penghujung tahun lalu tu ada niat tak baik..dia pergi beli lagi beberapa ekor jin dengan tok cha (aku tak tau ape tu tok cha..masuk thread ni baru tau..heheheh) untuk mengganggu keluarga A..

Selama ni B cemburukan kebahagian family A..dia sengaja tinggalkan periuk tembaga tu untuk mengacau A dan anak2 serta keluarga A yg di kg supaya suami A tinggal A apabila A jadi sasau kelak.Jiran aku siap rakam lagi proses rawatan A tempohari..derang siap soal B (ms tu A tak sedar diri) nape nakkan suami A?Suruhan B kata dia nak kasih sayang..Abis tu laki dia sendiri nak letak mana?Katanya lagi yg tu "aku cuma nak duit aje..dia tu aku dh bodohkan..duit dia semua aku dah beli emas..kalau aku tinggalkan dia ..dia ada hutang banyak. "(maksud B..laki dia tu cuma tempat dia perah duit aje..dengan laki A..dia nakkan belaian manja)..macam2 lagi yg jiran2 aku bersoal jawab..perghhh..dahsyat weiii..rupanya selama ni kalau dia buat jamuan tu semua dengan hasil kangkangannya..uwekkksss

Bukan A aje yg dia sihirkan..sape2 yg bermusuh dengan dia..dia akan hntr sesuatu..untuk dianiaya.mujur laa aku ni jenis tak berapa nak close sangat dengan jiran & jarang amik pot sangat  isu  semasa kecuali yg kiri kanan umah aku aje.

Citer A ni belum berakhir lagi sebabnya lepas2-3 hari  A pergi berubat dengan perawat tu..B call A..silapnya A jawab..malam tu A kene lagi teruk..menurut perawat B ni hntr pelesit pulak thru telefon aje.. (canggih ko !)..kali masa berubat ..si B ni mengaku akan buat sampai A giler dan rumahtangga derang porak peranda sebab b ni nak sangat suami A.Selagi suami A tak berpisah..B akan cucuk2 gambar suami A..B mmg ada gambar suami A sebab ms dia balik sini tahun lepas..jiran2 aku termasuk B & A ni pergi berkelah di air terjun..masa tu derang ada posing beramai2..& suami A ada bg setiap orang gambar2 kat air terjun tu.

sambung lg minggu dpn..citer pasal rumah B pulak..esok nk blk kg..heheheh

Rate

1

kak kodok blek kluang ke??kim slm org kg yeaaa..

sambungan

Pak cik yg tolong A ni bgtau ..periuk tu sebenarnya B guna untuk isi beras dengan tujua ...
kodoklawa Post at 15-3-2011 15:39

citer tergantung...aku takleh tido malam nanti duk menunggu sambungan ni minggu depan...(macam tengok drama dalam TV palk ade sambungan)

Reply 134# cik_sanchai

balik muo..hehehe

Reply 132# madmualij

Terima kasih TT

Knplah ada manusia bertopengkan setan sanggup melakukan apa sja termasuk membunuh utk mendapatkan apa yg dia mahukan. I'm speechless dgn org mcm ni.

(posted by mobile)

aku rasa persoalan samada pompuan  yg disetubuhi oleh jin tu masih dara/tak, dari segi fizikal mmg tak ada terjejas apa2 kat dia punya kehormatan diri
tapi dari segi badan rohani si mangsa tu mungkin ada

aku rasa persoalan samada pompuan  yg disetubuhi oleh jin tu masih dara/tak, dari segi fizikal mmg t ...
immortallez Post at 15-3-2011 20:13

terjejas ke tak tu mmg sy tak pasti.. dan tak pernah tanya pada pesakit yg kena..
cuma.. apa yg diceritakan dan dirasai oleh pesakit adalah terasa sentuhan fizikal secara zahir.. bukanya secara imaginasi atau mimpi.

kesan pada rohani dalaman seseorang mmg terjejas.. tetapi ada juga yg merahsiakan perkara ni.. sbb sedap ngan layanan jin tu... nauzubillah...berat nak cita pasal ni.. tp rasanye benda ni perlu didedahkan untuk kebaikan bersama..