CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: eazzad

★-pengalaman sebagai perawat 2-★

Close [Copy link]
hehehehe... ko ni cam perli aku je...
tunggulbatu Post at 10-3-2011 15:39

aku ader member tahfiz pon kdg2 lg teruk dr yg biase2...
Yg penting bukan DIPAKSA belajar oleh makbapak...
tetapi ikhlas dihati....

kalo pakai kolam plastik beli dkt tesco pun ok gak...hahahaha... eazzad nak tanya sikit... mcm mana  ...
joker2 Post at 10-3-2011 17:15

cantekk.. Mmg idea yg cukup bernas.. Aku rasa eazzad akan pertimbangkn.. Lagipon mudah dibawa.. Bole lipat.. Good idea bro..

Reply 137# tunggulbatu

tgh keje...sambil memerhati gelagat penforum ini....

budak2 tahfiz pun ramai yg gay...

hey aku nak tanye....knape aku x pernah nampak bende2 halus ni?...bukan aku nak cume aku x penah kene skali pun

hey aku nak tanye....knape aku x pernah nampak bende2 halus ni?...bukan aku nak cume aku x penah ken ...
Slasher^^Buzz Post at 10-3-2011 20:17

ko nak nmpk benda halus...cube ko bersihkan hati ko dulu..

Follow Us
kalau boleh pakai baju yang menutup mata supaya xada yang mengumpat dan memfitnah merata2 nanti... k ...
eazzad Post at 10-3-2011 13:18

kalo  pakai kain sarong dgn baju pagoda boleh x?

aku tgh pk lagi nih..
camner nak bawak tab mandi besar masuk hotel ekk..
ermmm... silap2 kene so ...
tunggulbatu Post at 10-3-2011 15:45

heran tul kt hotel xde bathtab ke?cari la bilik yg ada bathtab..

ok...aku akan cube...tapi time aku solat la sekse sebab x dapat focus

kalo  pakai kain sarong dgn baju pagoda boleh x?
Fariz07 Post at 10-3-2011 20:41

senang tanggal dan senang tertanggal...!! Hehehehe...

bagi aku, manusia tetap manusia.. Samada dia tahfiz atau tidak.. Menghukum bukan kerja kita.. Hanya Allah Yg Maha Adil.. Dia selayaknye mengadili kit sume..

Kalo bole kita sume mahukan yg terbaik. So, doakanlah agar semua yg kita knal tu sentiasa mendapat hidayah..

ni aku nak tanye lagi ni..adakah disebabkan penapakkan jin di dalam badan so kite x boleh nampak alam ghaib?

Ntah. Tapi bukan best pong nampak mende2 gini. Huhuh. Memang fitrah manusia kot tertarik dengan benda tersembunyi... Tapi betulla, kalau kita takat nampak, tapi takde ilmu tuk handle menda2 gini... Memang tak best. Cuma rasa overwhelm je. Aku rasa laa. Sebab takat tengok je... BUat pe. Menyemak je. Kalau ada ilmu boleh jugak nak beradventure sket hehehe.

yuup kau betul...tapi aku nak tau je

ezad nak dtg cnie buat rawatan ke?? kenapa duk cr batap?? mandi air attar jin tuh utk apa? mana nak dpt attar jin tuh?

salam.. sorry semalam aku xbuka internet pun.... aku banyak hal maklumlah nak siapkan semua dengan buluh runcing untuk pagar rumah... pastu masalah kete pulak dengan pomen banggang lagi... hampeh je... memang aku jual part kete... tapi ni masalahnya wiring dia je... problem ada ke suruh itu ini... hampeh betul,.... aku call je member aku lagi sorang ni dia memang handallah bab wiring dengan problem2 kete ni... last aku kasi dia.. menyemak je kete aku kat pomen sebelah kedai aku tu... geram betul aku...

tengok2 semalam aku dapat tahu minyak hitam aku liking pulak... itu xapa boleh tukAR GASKET JE...

ah.. ni aku nak tanya siapa ada nak jual kete KE70 ke AE86 ke.. hubby aku carilah...

lepas tu boleh pulak hubby aku kuar dengan jiran belakang umah aku nak cari kete KE70 kat JB... dah dia sembur :@ hubby aku... aku yang kena pulak tu.. hampeh lagi... aduh teruk gaklah aku melawan benda tu... pastu aku suruh hubby aku balik cepat.. {:1_139:} boleh pulak duk lagi lama kat situ aku hangin lagi... pastu call suruh balik cepat gak... jangan lama... xlarat aku nak menahan tembak dia tu... elok je hubby aku balik aku dekat dengan dia aku tunjuk lengan aku signal ada dengan bulu roma aku... ada benda ikut hubby aku sah memang dia punya angkara... hubby aku terkejutlah.. xkan duk sebelah dengan dia pun kena...??? aduh... ape daa... mestilah lagi senang dia nak tembak...

ah pasal... batap tu memang hotel xada batap.. sebab aku ambil hotel kelas 2 bintang.. kalau 3 bintang baru ada batap.. 1 hari rm170 aku xada duit.. dan takut nanti pesakit lagi teruk kuar duit... so aku buat cara senang je...

eehhmm... nanti aku cari kolam renang tu... aku pun pikir xkan nak bawa baldi dengan besen pulak... memang ada sesi mandi punya... tengok pada penyakitlah... meman kalau rawatan aku.. mesti aku suruh mandi... hehehehee.. bolehlah nak mandi kuak renang.. hehehehe...

aduh.. memang dugaan sungguh dalam seminggu ni... terasa dugaan nak merawat pesakit orang KL ni.. macam2 dugaan dia... sampai nak cari buluh runcing pun susah sangat... sampai ke BP aku pergi... dalam 1 buluh je... tapi aku cari kat pt sulong nasib baik ada buluh2 yang panjang2... dan bolehlah nak buat pagar rumah.. dan buluh tu memang limited... ni nak dipotong lagi nak hidupkan lagi ni.. 1 proses lagi nak buat.. eehhmm.. tadi pagi tadi aku tengok buluh aku dah abis terbakar hitam betul2 hitam... semalam siang aku tengok xlah hitam masih cerah ni hitam kena hanggus.. eehhmm.. banyak juga dia hantar semalam ni...

kalau ikutkan semalam dah settle dengan makanan kucing aku kandang kucing aku... tandas dia lagi... dah betul2 siap dah kalau ikutkan.. tapi pomen ni buat sepoi betul... semua keje aku tergendala lah...

eazzad,

jiran belakang rumah awak tu lelaki ke perempuan?
husband awak tau tak pasal pekara tu?
Moga seluruh ahli keluarga eazzad akan dilindungi Allah S.W.T

Assalam..
TT pakai buluh kuning atau hijau...