CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: eazzad

★-pengalaman sebagai perawat 2-★

Close [Copy link]
gema acid?????:re:

yup.. gema asid... asid tu dia ada gas... tapi tengok peringkat asid tu jugak..

ok eazzad..saya dah pm semula..

mmmmmm.....sini mmg hr2 main acid.....huhuhuhuhu.....lawan gema acid ni,atar yg mana satu ek?.....

elok segar...

kak, nk pkai attar ayu cmne?attar segar tahu dh..

Follow Us
mula2 sapu dulu attar segar.. pastu attar ayu.. sama je macam attar segar..

Reply 1604# CikWaa

Alhamdulillah...lega zue dgr kalo brg yang zue pos dah sampai pada tuannya

kegunaannya,lepas akq bilas muka..akq sapukan atr segar dulu kemudian baru akq sapukan setitis dgn mnyk atr ayu ye...
hehehe...smoga b'jye..

salam eazzad..mekasih diatas mengecan keluarga saya tuu..macamana pengerasnye..kena bayar takkk..
memang tak sangka laa ada orang yg antar benda2 ni.org umah tak de laa bukak kedai cuma dia suka mengait..dah hobi dia, saya jadi penyokong jee laa...dah minat laa katakann..mengait tu pon bukannya apa sangat..cuma buat kasut baby, topi baby dan ada laa menda2 lain sket2..tu pon ada org dengki jugak..fening kopala..blom bukak kedai..kalau bukak butik maunya nenek moyang jin dihantarnya pulak...patutnye kena laa bersaing secara sihat dan secara halal..main antar2 ni yg tak berkenan nihh..
org tempah pon bukannya ramai mana pon..setakat sorang 2 je sebulan..pastu tak de nya sampai kaya pon setakat mengait nii..patut laa jerawat org umah saya tu banyak sampai beso2..pakai apa2 pon macam tak jalan..agaknya ada kaitan ngan menda ni kott..sampaikan saya yg tak bersalah pon kena gak jearawat beso2..hampeh tolll..kata org umah saya patut laa semenjak dua menjak dah tak de org nak tempah..kalau tak dalam sebulan paling tak pon ada sorang yg tempah sekarang dah lama tak de org tanye2..ada org tanye2 pastu terus sonyap jee..ingatkan tak de apa2 rupa2nya ada udang disebalik mee kariii...tak pee kita jumpa kat akhirat nanti..heh heh heh...
agak2 eazzad org mana yg buat tu ehh..bleh gitau takk...

eazzad,
biasanya setiap sabtu dan ahad eazzad memang pegi merawat keluar negeri kee....

testimoni lagi......-> 3,4 hr lps,masa iron baju2 utk stock 1mgu,tgn kiri ku ini terkene ler seterika tu....bengkak le gak...pedih,merah,mengelembung le sket....gatai jgn cakap ler kan.....x ilang2...ditambah selalu kene air...lg ler pedih dan lmbt nak baik....smlm sapu atar segar....Alhamdulillah....dah x bengkak...dah jadi sama rata je kulitnyer...wana pun dah x merah menyala...cuma parut tu ada lg ler....kang kalo aku ckp dgn parut2 pun ilang......nampak beno ler aku ni nak jek si eazzad ni kan.........mmg btl...dah x sakit dah.....

sekian timer kacih.....

lain2 testimoni akan menyusul selepas ini jika ada apa2 perubahannyer......

cau cin cau....

Reply  CikWaa

Alhamdulillah...lega zue dgr kalo brg yang zue pos dah sampai pada tuannya

ke ...
Zue_Munawwarah Post at 14-4-2011 20:13

ye zue..trima kasih byk2..mgkin hjung bulan nak beli attar cinta plak..
    bajet bulan ni dh lari dh..hehehhehe

first time pg ni pkai segar & ayu..
rase segar jeeee...ayu xrase lg..
bau dia best sgt222.....
lembut je rase kulitku ini..

pd zue & kak eazad: terima kasih yer....
pkai skit je ckupkan?segar & ayu..

first time pg ni pkai segar & ayu..
rase segar jeeee...ayu xrase lg..
bau dia best s ...
CikWaa Post at 15-4-2011 09:23

abg melompat ker tak?...hehehe

abg melompat ker tak?...hehehe
CariKnow Post at 15-4-2011 09:30

abg mana??

abg mana??
CikWaa Post at 15-4-2011 09:38

cik lg upenye

yer..cik lg..

Reply 1637# CikWaa

bagus2.. dari cik2 lagi la pakai sume nie.. naik seri gitu ... nanti da mak cik2 masih gagah perkasa lagik..hehehe.. nanti bg testimoni lg yer...

unty melly.. elok pakai tau.. mak eazzad pun kulit muka dia pun dah hilang kedut2.. dah... bertenaga... umur pun dah 60 tahun...

ayu ni bila kita makeup... baru nampak jelas...

eazzad xkuar setiap sabtu atau ahad... selalu ada kat klinik belum lagi tahap kuar lagi... ni pun ikut 2 bulan sekali pergi ke KL...

pasal orang umah tu memang masalah bisneslah...

mula2 eazzad scan.. eazzad nampak ada orang dengki kat dia sebab kain... so eazzad pikir.. ada buka kedai kain ke??? sebab berkaitan dengan kain.. rupanya menjahit je... apelah diorang ni... benda2 macam ni pun nak putuskan rezeki... bagilah anak2 tu pun nak makan sama... kita pun ada hak nak dapat kebahagiaan...

aku rasalah orang2 jenis ni.. suka kot kita ni makan pasir... makan rumput.. jadi kurus kering macam orang afrika kot???

wahailah manusia.. bukalah otak tu banyak2.. rezeki semua datangnya dari Allah SWT.. dalam malaysia ni... ada 30 juta manusia... belum masuk haiwan2 lagi ni... pun nak berebut ke??? pelik...??? cuba pikir jauh ke depanlah.. kalau duduk je kat situ duduk kat umah tu je harapkan orang kampung je datang.. masing2 nak berebut orang situ je... memanglah rezeki itu je..

kalau nak tambahkan pendapatan.. buka internet.. jual baju2 jahitan kat internet.. lakulah... ape da... nak berebut2.. nak hantar menghantar.. aku cukup benggang sangat orang macam ni... xada otak ke ape???

kita ni hidup alam dunia moden.. penuh dengan teknologi.. macam2 ada... boleh buat.. kalau orang lain boleh buat tentu kita pun leh buat... jadi jangan buat otak sempit... nak berebut2 manusia malaysia belambak... jangan risau... xbuka kedai pun xapa... buat kat umah je dah laku.. dan senang...

kolan... ko buat je blog... pastu ko buka fb... ko jual je dalam tu.. biar orang tu tunjuk bangga... tapi ko duit belambak2.. tengok tahun depan tambah lagi umah.. sebelah... baru best... dia pun terkejtlah... tengok orang langsung xdatang... tapi duit tetap ada.... biarkan dia dalam pikiran dia... rahsia tetap kena rahsia.. :@

xprnh dgr perawat islam buat attar utk bg jd ayu2 ni..salunya utk pelbagai masalah dn rawatan je. leh ke buat mcm tu? udah mcm myk pengasih pun ada. pasti ke xde campurtgn jin?