CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: winamp05

Gathering Board History, Myth & Legend --- Report Gath At Page 14 #338

tepeklah pic gathering ni... bleh kenal2 bg yg x dpt pergi...

sedihnya gath kali ni.....

Reply 322# slippergombak

ko ni balik umah terus on cari ke totok ?

Reply  slippergombak

ko ni balik umah terus on cari ke totok ?
winamp05 Post at 27-3-2011 19:08

YER LA... aku on sebab nak cakap sedih gath nih....

Reply 324# slippergombak

ape yg sedeynyer..... aweks kan ramai td.....

nice to meet u alls....  ruffleen, ctsueraya, justcircle, kak bel, mieraedora....

p/s: apesal aku sebut yg pompuan aje... :@

Rate

1

Follow Us
and tak lupa gak kat winamp selaku organiser, chek_am8848 and families, dan jugak totokreturn the legendary...

gambo tengoh dalam proses upload ke website.... so nanti aku bagi link.... kepada semua, hanya yg hadir gath je akan dapat gambar beserta password. ini kerana untuk menjaga pribasi forumer. password terpaksa diletakkan kerana taknak jadi macam gath gath yg lain. sampai polis godek habis web site aku pasal gambo punya pasal. thehehehe.

Rate

1

kamera sapa yg amik gambo tadi boleh la jugak send kat aku. aku masukkan sekali dalam web site aku. thehehe.

nice to meet u alls....  ruffleen, ctsueraya, justcircle, kak bel, mieraedora....

p/s:  ...
system_failure Post at 27-3-2011 20:28

nais tu mit yu tuu...

Rate

1

and tak lupa gak kat winamp selaku organiser, chek_am8848 and families, dan jugak totokreturn the le ...
system_failure Post at 27-3-2011 20:34

ade ke tokreturn?

kamera sapa yg amik gambo tadi boleh la jugak send kat aku. aku masukkan sekali dalam web site aku.  ...
winamp05 Post at 27-3-2011 20:47

makasih winamp atas juadah yang disediakan
nais tu mit yuuu...  en eberibodi yang hadir

Reply 328# winamp05

apa kes cerita sket pasal polis tu??

aiseh..tak dapatla tgk gambaq....

aiseh korang... gambo takmo tepek sini plak
takde muka pun takpe la...bubuh gak gambo...

mcm aceheng pi gath writers room... xde sape dpt tgk muka dia, manjang dia sorok cam bandi amuk dah

p/s:  ...
system_failure Post at 27-3-2011 08:28 PM

woi.. woi.. ala.. aku baru nak sorok status jantina aku kat sini.. kekeke!

happy to know you guys too..

siap sorok identiti la sgt.. hak tuih!

@mieraedora
hallu!!!! JC here..  

yg totok yg mana plak tadi? ooo yg construction bagai tuh slipper dr gombak ker?

@winamp
privasi kan ye? hehehe!

Rate

1

Reply 335# nazurah

aku tengah usahakan nak sonsored kan muka muka derang. thehehe. tapi aku tak amik banyak gambor pun.

Post Last Edit by winamp05 at 28-3-2011 00:31

Report untuk gath HML,

Salam semua,
pertama sekali nak bagi tau, aku sebagai organizer bukanlah person yg mula mula sekali sampai. Masa aku parking moto, aku dah nampak dari jauh kelibat orang dah duduk kat tempat yg aku book. ade sorang lelaki, ade 2 orang pompuan. aku bajet derang ni warga cari forum la. so naik je tingkat atas restoran pelita, aku berkenalan dengan lelaki yg aku nampak tadi. owh, rupanya dia lah forumer Chek_am8848. thehehehe.     

Kendian aku diperkenalkan dengan wife Chek_am8848 beserta 3 orang anaknya. seingat aku la yg diceritakan tadi kalau tak salah, yg sulung umurnya 5 tahun. tak ingat nama. yg nombot 2 umur 4 tahun, Ain namanya, dan yg bongsu 2 tahun, err... sara kot nama dia. thehehe. Beralih pulak aku pada sorang forumer pompuan yg ada kat situ jugak bersama anaknya, mieraedoera nickname-nya. Dia tengah setup pc untuk anak pompuan dia main game. senang betul jaga anak dia. on je notebook, dari awal gath sampai habis tak bunyi langsung. dok tumpukan perhatian kat game dia je. keh keh keh. sori mieraedoera, aku tak sempat nak berkenalan dengan anak ko yg sorang tu. tunggu lagi 15 tahun kot baru aku boleh nak lebih berkenalan dengan anak pompuan ko tu. hik hik hik.     

Kendian lama sikit, sampai la pulak forumer ctsueraya & ruffleen, baru sampai je tak duduk lagi dah becok mulut depa dok bok bek bok bek sembang dengan mieraedora dan wife Chek_am. sementelahan tu, aku borak borak kosong dengan Chek_am pasai backgraound memasing. cam biasa lah, tanya tinggal kat mana, keja kat mana, keja apa, asal dari mana, camna bole terjebak dalam cari forum ni.... dan macam macam lagi......

Forumer ctsueraya & ruffleen dah turun amik makanan, lama sikit lepastu, diikuti dengan mieraedoera dan wife Chek_am, bilamana depa pi amik makanan, chek_am lah yg kene jaga bebudak tu suma. thehehehe..... siap ada perlawanan tiup belon lagik. sampai pecah belon ditiup chek_am. keh keh keh.     

Dalam dok tengah layan kerenah dan aksi bebudak tu suma, aku sempat mesej dan call mana mana nama yg ada dalam list nak komfom jadik ke tak. so, ada la yang akan datang tapi lewat, ada yg tengah kursus lah tapi akan datang juga.... dan ada yg memang ada urusan tak jadi datang. tak apa lah, nak buat macam mana kan, tak ada rezeki. next time gath board ni korang datang ler yek. kasik ramai sikit.

Kemuadian, abg hensem system_failure mula menjelmakan diri setelah jenuh pusing pusing kat tingkat bawah restoran carik kami tak jumpa. pun sama jugak, salam perkenalan then borak borak lagi sambil tunggu yg lelain. dalam pukul 3.45 sampai la pulak JUSTcircle dan Isabel dengan baby keciknya. org pompuan biasala, salam pastu laga laga pipi kendian setat balik borak. gosip sana, gosip sini. pompuan yg amai datang. aku bajet ada la kawan lelaki yg joint aku nak smoking. tapi xda. huhuhuhu. chek_am dengan system_failure tak isap rokok. isap benda lain katanya. hik hik hik...

Taklama lepas tu pulak, muncul le si totok return aka slipergombak. disusuli dengan kawan aku yg kebetulan lalu kat situ. banyak la yg kitorang sembang. macam macam hal dan topik. tak tercerita aku kat sini. lama sikit lepastu, anak chek_am dah mula nanges nanges. nak balik la tu. budak budak kan....biasa la. hohoho. tapi masa tu pun dah pukul 5.30. sempat la aku suh chek_am tapau apa yg patut. nak bajer aiskrim kat anak anak chek_am tapi depa tak boleh makan eskrim katanya. ala sian la pulak. si ruffleen boleh makan eskrim songsorang. bukan nak ajak bebudak joint skali. hik hik hik. lepastu, disusuli pulak oleh anggota forum yg lain, masa tu kul 6.00 petang dah.

Lepas gath, aku dengan system_failure turun bawah pulak, sambung borak borak dengan totok, dan kawan aku. sampai pukul 6.30 kami masing masing minta diri untuk pulang. system_failure nak gi jenjalan kat KLCC katanya. kalau aku bawak helmet lebih boleh anto dia balik, sebab uah aku ngan dia satu jalan ja.

OK, sekian saja ringkasan gath dari aku. tak best pon rumusan ni. korang boleh tokok tambah dengan lebih menarik lagi yek. so secara rasminya gath pertama di board History, Myth & Lagend dihadiri oleh :

winamp05
system_failure
Chek_am8848 & Family
mieraedoera & anak beliau
ruffleen
ctsueraya
JUSTcircle
Isabel & Babynya
totokreturn

Rate

1

okey report simple dah post.

Ni link untuk gambo yg aku amik. hanya yg datang gath sahaja dapat password yek. nanti aku PM password. hehehe. yg tak datang jangan risau, kalau derang setuju aku post gambar gath tanpa wajah so korang boleh le tengok jugak gambo gath. huhuhuhu.

http://winamp05.ucoz.net/photo/

Klik kat album 1st Board HML Gathering

Rate

1