CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: toshiro_mifone

filem2 dan drama sampah hidangan hari raya!

dah laa buat vodoh sajork org mcm tu same jenis ngan si anu kurus tu. ayat sume nak skema a ...
fukadaminchi Post at 4-9-2011 22:25

ayat skema cam gayboy

yes u are, but you're trying to act cool, just because you don't have anything else to reply. ka ...
awekcunbanget Post at 4-9-2011 22:27

ikut suka kamu namun orang mampu menilai yang mana putih yang mana hitam.
siapa yang sentap,marah dan siapa yang mampu ketawa melihat reaksi mereka.

ikut suka kamu namun orang mampu menilai yang mana putih yang mana hitam.
siapa yang sentap,mar ...
nani_manu17 Post at 4-9-2011 22:31

sy rase mostly kat sini lg gelak hati melihat telatah2 jelek golongan berziarah 24jam seperti kamu yg tidak memahami isu yg nak disampaikan.

dah habis berziarah?

sy rase mostly kat sini lg gelak hati melihat telatah2 jelek golongan berziarah 24jam seperti ka ...
awekcunbanget Post at 4-9-2011 22:33

kamu pasti saya berziarah 24 jam?

filem2 dan drama sampah hidangan hari raya!

ada yang tak nampak lagi tak tau lah

Lu LOMBOK mari ka? ka BANGLADESH mari?
fukadaminchi Post at 4-9-2011 22:27

yang pasti bukan ummah melayu yang suka tersentap dan suka memerli ke hulu ke hilir.

Follow Us
kamu pasti saya berziarah 24 jam?
nani_manu17 Post at 4-9-2011 22:39

kamu golongan berziarah 24jam tak reti nak balik rumah n xde masa nak tgk tv n sibuk isi kuih dalam balang..kahkahkah

sila pergi berziarah occay?? tiada faedah nya mengadap forum..

Post Last Edit by nani_manu17 at 4-9-2011 22:50
kamu golongan berziarah 24jam tak reti nak balik rumah n xde masa nak tgk tv n sibuk isi kuih da ...
awekcunbanget Post at 4-9-2011 22:46

kamu tidak faham maksud sebenar sibuk dihari raya lalu memerli saja kerja kamu.kerja senang saja bukan?

sila pergi berziarah occay?? tiada faedah nya mengadap forum..
beta_carotene Post at 4-9-2011 22:46

mengadap forum 10 minit je tu..jap lg smbung berziarah blk

kamu tidak faham maksud sebenar sibuk dihari raya lalu memerli saja kerja kamu.kerja senang saja ...
nani_manu17 Post at 4-9-2011 22:49

kamu yg tak paham isu thread ni at the 1st place then knapa sy perlu paham apa yg kamu nak smpaikan?

n knapa dari td kamu nak susah hati sgt kalau kami perli2?kamu tergolong dikalangan orang2 itu kah? kamu sebenarnya yg tersentap. sbb tu susah hati sgt dari td. kalau tidak masakan kamu nak buang masa kat sini, pastinya kamu sibuk melayan tetamu dikala ini.

kamu yg tak paham isu thread ni at the 1st place then knapa sy perlu paham apa yg kamu nak smp ...
awekcunbanget Post at 4-9-2011 22:55

saya faham saja isu thread.apa kamu faham?adakah perli satu sama lain itu berkaitan dengan thread ini?ada kamu lihat saya sentap dan marahkan2 smiley?ada?

saya faham saja isu thread.apa kamu faham?adakah perli satu sama lain itu berkaitan dengan threa ...
nani_manu17 Post at 4-9-2011 22:59

kami perli golongan2 pathetic yg tak paham isu. what's wrong with that? knapa susah hati sgt ni?if you're not one of them, tak terasa kami perli, relek saja k

saya faham saja isu thread.apa kamu faham?adakah perli satu sama lain itu berkaitan dengan threa ...
nani_manu17 Post at 4-9-2011 22:59

kami memerli kepada yang tidak faham tajuk sebenar thread ini. kami berforum tentang rancangan TV. walaupun bukan semua rancangan TV itu kami tonton, tengok iklan sahaja kami sudah membuat konklusi bahawa rancangan TV raya ini tidak menarik.

ini tidak bermaksud kami tidak punya saudara mara dan tidak menziarahi rakan taulan. malah kubur pun kami ziarah. yang menjadi sebab kami memerli adalah kerana segelintir forumer di sini bertazkirah & mempersoalkan mengapa kami mengambil tahu tentang tahinya rancangan TV raya ini? cara mereka mempersoalkan seolah-olah kami hanya tahu menghadap TV & tidak seperti mereka yang sibuk melayan tetamu dari pagi hingga ke malam dan tiada masa jugak hendak berak.

kami perli golongan2 pathetic yg tak paham isu. what's wrong with that? knapa susah hati sgt ni? ...
awekcunbanget Post at 4-9-2011 23:03

kamu memerli orang yang berziarah 24jam bukan?bukan memerli pada golongan yang tidak paham isu.sekarang sudah jelas siapa yang tidak faham isu sebenarnya.
kamu terasa dengan orang2 yang tiada masa tengok tv lalu memerli mereka.saya sudah baca thread ini dari awal.

ko nak berziarah tu ko punyer psl la deyy..tp perlu ke nak cakap org yg tgk tv seolah2 kitorg xd ...
awekcunbanget Post at 3-9-2011 15:28

eh... nape ko sentap sgt nih.. aku x mention pun ko x de life bagai... ko yg ckp sendiri ek..
pastu aku x de ckp pun aku ni bagus sgt. Tp kalo ko rasa aku ni bagus sgt, tima kasih la byk2.

Aku just bg pendapat je, kalo kita berziarah sesama Islam (juga sebagai simbolik meraikan Aidilfitri) adalah lebih afdal drp byk melayan rancangan tv... nk terima atau x, tpulang la... x paksa pun. Kalo ko nk tgk tv 24 jam pun, silakan la. Aku x de rugi apa2.

kami memerli kepada yang tidak faham tajuk sebenar thread ini. kami berforum tentang ranc ...
fukadaminchi Post at 4-9-2011 23:04

kamu perlu tahu memerli orang2 tersebut tiada kaitan dengan isu thread ini.abaikan mereka saja senang bukan?
saya jadi muak mahu membaca thread pasal filem dan drama sampah hari raya sebab saya lihat adengan memerli lebih banyak.saya masuk ke sini mahu baca komen cerita sampah di hari raya bukan melihat adengan sentap dan perli satu sama lain.

tidak ketinggalan PHSM maya karin yg dah basi masi tp masih ditayang kat tv....aduh...bodo ke...dah xda citer lain......

tidak ketinggalan PHSM maya karin yg dah basi masi tp masih ditayang kat tv....aduh...bodo ke...dah xda citer lain......