CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: toshiro_mifone

filem2 dan drama sampah hidangan hari raya!

smlm boleh 3 channel siar catwoman.....

aku sllu perasan, channel B4U x pnh ula ...
micha Post at 5-9-2011 11:17

yer!!! itula kemurkaan mek yang paling ultimet!!! bersambung2 lak tu!! motip la kan time2 raya nak opah nak bagi cucu cicit nganga tengok kucing betina yang tak cukup kain!!!

tolong simpati kat ai sebab ai subscribe kat raacuun.com nak tgk tv mesia alih2 tayang citer nta ...
Is@bell@ Post at 5-9-2011 11:21

sebenarnyer .. banyak jeer cter best.. kalu die ulang cter zaman2 sarimah n uji rashid pun ai sanggup dari tengok cter tauke cine bukit tu!!! gampunk benorrrr!!!

yer!!! itula kemurkaan mek yang paling ultimet!!! bersambung2 lak tu!! motip la kan time2  ...
samshik Post at 5-9-2011 11:27

bkn ke sepanjang hr raya dr raya pertama smpi smlm ade citer catwoman nih kan.....
aku nk tgk mlm ni ade lg ke x.....

banyak dapat det raya ker mek sampai nk bakor tb
meklin Post at 5-9-2011 11:18

duit gahyer?? duit gahyer mek kena hold sebab nenek ai buat mulut ponden ok??? motip nak sound kezen mek yang montot saiz tempayan tapi quote sekali ngan nama mek yang berpakaian cukup kain nie!! harus bapakku jegil sampai nak keluar bijik mata!!!

duit gahyer?? duit gahyer mek kena hold sebab nenek ai buat mulut ponden ok??? motip nak s ...
samshik Post at 5-9-2011 11:36

haruslah uolls yg jd bahan gusipsss..!!!
benarkah itu hanya gossips nenek uolls sahaja atau mmg uolls memakai baju raya ala2 jasemin hamid???

haruslah uolls yg jd bahan gusipsss..!!!
benarkah itu hanya gossips nenek uolls sahaja atau m ...
meklin Post at 5-9-2011 11:45

mek lin .. mek menutup orat okeh kalu depan2 macit2 n pacit gomen!!! cuma tak bertudung jahh!!! motip sangat nak samakan montot mek yang bersaiz kancil ngan kezen mek yang bersaiz alphard!! mek marah laaa.. sebagai hukuman .. mek pun tak bagi duit rayer kat die!!! tahun depan mek nak tempah tiket mak ayah mek p berayer kat obersea!! suruh2 la cucu kesayangan lain temankan die!!! koserrr

Follow Us
asal aku bukak je aku tgk muka azli senario..terjerit2..jemu betul aku..petang semalam aku layan kat astro darah satria dengan panglima badul kat 105, sedap gak sesekali tengok.

citer jangan bakar anakku.. tu la yg plg best setakat yg aku tertengok hr tu.. byk pengajaran... walau sedih citer tu tp tk adala sakit hati ngat nk tgk citer len yg ntah apa2.. asal raya citer antu...cite indon.. apa ingt kat INDON tu psg citer MSIA ke..aiyaaa.....

citer jangan bakar anakku.. tu la yg plg best setakat yg aku tertengok hr tu.. byk pengajaran... wal ...
real_ery Post at 5-9-2011 12:14

bagi bibik2 layan la kot!!

filem stem tu ok la jugak...

tu laa...yg aku notis citer yg berpuluh2 kali ditayangkan...kat tv2 lagi laa tak boleh blah...sikit2 nyanyi...sikit2 nyanyi...cinta kolesterol pun ada??? aadoii...dlm byk2 filem yg dikeluarkan oleh pengarah2 malaysia nie...citer zaman budak sekolah dulu pun dikeluarkan lagi time2 raya??? ermm.... aper punyer planing laa aku pun xtau...baik tv3 suku, rtm...asteruk...semua sama!! makan sekut raya layan anak2 lagi bagussss!! boring tol!

Raya Haji pun dorang kuar beraya untuk sehari saja, kan?

asal aku bukak je aku tgk muka azli senario..terjerit2..jemu betul aku..petang semalam aku layan kat ...
addicted_girls Post at 5-9-2011 12:11

tau xpe...bosan la tgk azli tu...dah la muka hodoh..belakon still nak wt muka hodoh hiruk pikuk...pastu terjerit2 macam budak tak siuman..

ai x balik beraya d kampung tahun nih
beraya di KL sajork
encik suami bertugas..
so...raya pertama ada la juga jalan2 ke rumah sedara mara terdekat di KL nih itu pon sampai jam 5 petang sahaja
end up melayan tv la keje ai..
nak ukur shopping kompleks pon byk kedai tutup..
sekali tv tayang citer tah apa2..
imagine..tgk citer Zoo berkali2..thp muntah
pehtu tgk Kl Drift 1 & 2 berulang kali..naik pening
semerah cinta stiletto...hampas
NKTM..x tgk..coz x minat..
drama raya? yg ai tgk Menantu Mak..di RTM
drama raya kt tv3..ku petik dosa tgk sikit je..x sanggup tgk muka zaidi omar yg gatai tu
sdhnya ai tutup tv..n tidoooooo

cuma satu saja drama yg mmg aku tunggu2 dan aku tengok sampai habis sebab ada Beto Kusyairy dan Amani..  "Yang Sesungguhnya" smlm kat Astro Prima

ai x balik beraya d kampung tahun nih
beraya di KL sajork
encik suami bertugas..
so...raya pertam ...
chaintea Post at 5-9-2011 12:26

hm .. lebih kurang cter mek jer .. cuma mek tak bersomi lagi.. hari raya 1st lak mek kena batuk macam nak tercabot peparu.. so tunggu mak abah balik dari kubur... pukul 2 makan ubat batuk .. terus padamm!! gasakla saper pun nak mai umah nenek ku ..

filem komedi melayu skarang mesti tak sah kalu buat lawak tak terjerit-jerit,bingit gegendang telinga ni...takde idea nak bikin orang gelihati dengan lawak bersahaja macam citer2 omputeh atau citer2 komedi P.Ramlee

tak layan sangat cerita raya2 nih. bila bukak TV, balik2 muka zizan n geng2 raja lawak yang aku tak minat tuh, takpon muke fauziah nawi jadik mak2 yang menangis sebab anak2 semua dah kaya lupa diri takmo balik raya, takpon muke retis2 nyanyi lagu raya yang berkurun2 tak berubah konsepnya. Baik aku layan youtube..

mmg rancangan tv time raya thn ni byk yg sampah. dahla tu asekla ulang cite2 sampah dulu2 mcm cinte kolestrol n lady boss tu. adoila... tensen la. last2 aku layan cite spongebob kat tv2 jah... lg best kot.

rsnya cinta kolestrol dh sll sgt dok tayang...dr sebelum posa, tgh posa n time raya....
anak beranak dok layan pontianak beraya di kg batu....so aku pn tumpang semangkuk lerrr...sib baik leh msuk....haaaaa