CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 6373|Reply: 8

Kelas Taewando

Hi dear friends...nak tanya sikit. Berhajat nak hantar anak ke kelas taekwando...di area wangsa maju or yg berhampiran...ada sesapa yg boleh suggest tak kat mana yg ok? Ada dpt contact ada kelas kat sekolah di seksyen 4. Ada sesiapa yg blh bagi pandangan tak?

Oh!

Hi dear friends...nak tanya sikit. Berhajat nak hantar anak ke kelas taekwando...di area wangsa maju ...
myra316 Post at 11/10/2011 01:47

Ada lagi ko yer...?

Jizzz... Klong! Klong!

Reply 2# AceHand

sebenarnya dojang senang cari saja, cumalah ada orang memang tak ada hasrat nak cari. jadi, pasal apa nak cari samai forum? itu kurang praktikal dan buang masa saja! takkanlah semua dojang bagus macam mbw? itu sekadarnya perlawakan, tak sedar dengan kemampuan diri pula.

Reply  AceHand

sebenarnya dojang senang cari saja, cumalah ada orang memang tak ada hasrat ...
BulldogKing Post at 6-11-2011 02:27

ape maksud bro???xfaham

Reply 4# kamarulaiff

itulah experience saya, saya cari kelas martial arts pun cari sampai pintu bukan internet. internet pun, saya baru cari dengan google atau yahoo saja. kelas w t f tkd memang berada di mana-mana saja, kat sekolah pun ada kelas taekwondo jugak.

minta ampun kalau saya terlanjur kata, saya kata bahawa paling baik ambil perhatian kepada kawasan sekeliling kediaman kita sedangkan w t f ada di mana-mana saja. melainkan itf atau gtf, saya tak ada sebarang komen dengan itu.

Follow Us
betul 2..tp en.bulldog dah kaji ke dalam2 ITF dan GTF?mmg wtf diperakui dimerata2 dunia..ITF juga begitu..GTF sy kurang pasti kerna ianya sebenarnya berasal dari ITF juga..Grandmaster Dato,Sabree Salleh dlu adalah Presiden ITF malaysia sebelum beliau dipecat then he join GTF. Masing2 ada kelebihan dan kekuranggan..en.bulldog mungkin lebih cenderung pada WTF kerna e.orang WTF...sy sebagai orang ITF juga akan kata ITF adalah yg terbaik antara ketiga2 aliran taekwon-do.

Reply 7# kamarulaiff

minta ampun sebab aku memang tak ada bagi sebarang komen dengan itf mahupun gtf, lagipun apa yang aku kata itu hakikat.

Reply  kamarulaiff

minta ampun sebab aku memang tak ada bagi sebarang komen dengan itf mah ...
BulldogKing Post at 28-3-2012 22:52

yelah bro...mmg hakikatnya wtf lebih di pandang tinggi dari ITF mahupun GTF