CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: gammbir33

Susah ke nak buang saka?

hantukiller posted on 25-4-2012 07:59 AM
MENANGANI MASAALAH SAKA

Terlalu banyak permasaalahan akibat gangguan saka kepada manusia terutama ...

Owh my....

Sabtu lepas, 27 apr 2013, ada sorang pesakit datang dari k trengganu.... pasal pernah kene rasuk kat sekolah dan beberapa tempat lain, dah berubat juga di sana....

Tapi, dalam perjalanan nak sampai rumah aku jek dah lembek, tak mau datang... hehe

Terpaksa dipapah masuk rumah usang aku....

Mereka ingat gangguan dari tempat dia kene rasuk.... aku kata tak!!! saka!!!! saka dari belah mak, penuh seluruh tubuh dengan saka!!! beribu lemon.... dan bila dapat berbual dengan jin jin tu, ternyata memang saka, punyalah banyak,  hampir segala macam jenis hantu hantu ada dlm tubuh tu.....

zasst punya zasst, bertukar dan bertukar, tak pernah keluarganya tengok jin sebegitu, siap bersilat, bertarian dll.... sampai aku yg letih.... hehe

akhirnya aku suruh balik dulu, untuk hadir keesokan harinya.... bila hadir lagi, ternyata masih banyak sangat.... tapi semuanya lembek, aku cabar cari yg kuat, seekor pun tak de, ada yg menyamar jadi ifrit, lum sempat aku zasst dah berkecai... alhamdulillah....

InshaAllah pulihlah tu, biasalah sekor dua yg baru datang menyinggap pasti ada, dah ajar mereka bunuh sendiri saka saka tu.... hehe

Rupanya belah moyang dia belah mak, adalah pawang besar dulu kat indon, siap kalau gaduh dikejar, boleh menghilang dalam batang pokok!!!!

hantukiller posted on 30-4-2013 04:50 PM
Sabtu lepas, 27 apr 2013, ada sorang pesakit datang dari k trengganu.... pasal pernah kene rasuk kat ...

entah lah wak...ni kali ketiga i post, kalau x boleh i pon x tau...pasal saka ni...orang bukan islam pon ada saka keturunan...kalau ada boleh tak buat rawatan buang saka seoerti di darul syifa...? thank you..
Last edited by mrsLucky on 25-6-2013 12:25 AM

mrsLucky posted on 24-6-2013 09:42 PM
entah lah wak...ni kali ketiga i post, kalau x boleh i pon x tau...pasal saka ni...orang bukan isl ...
entah lah wak...ni kali ketiga i post, kalau x boleh i pon x tau...pasal saka ni...orang bukan islam pon ada saka keturunan...kalau ada boleh tak buat rawatan buang saka seoerti di darul syifa...? thank you..
Buat rawatan buang saka seperti darulsyifa??

Kenapa tak pergi je darulsyifa tu.... cubalah

Tapi kalau setakat buang, kejap je balik semula....

Perrhhh... Penin pale baca hal saka la, hal golongan jin. rajin btol menaip nye. bagi aku, ilmu ghaib milik Allah. Tiada sape yang lebih mengetahui, walaupun dikaji dengan teliti, kita tetap hnya tahu sedikit. hmm...

hantukiller posted on 25-6-2013 09:58 AM
Buat rawatan buang saka seperti darulsyifa??

thanks hantukiller, so camner nak buat saka tu x balik...? susah lah keturunan yg ada saka ni.....anak cucu cicit piut pon dapat warisan...

Follow Us
sasukekun89 posted on 25-6-2013 03:14 PM
Perrhhh... Penin pale baca hal saka la, hal golongan jin. rajin btol menaip nye. bagi aku, ilmu ghai ...

Betul tu, ilmu Allah terlalu lalu lalu luasssss nya, kita hanya tahu sedikit sangat... dan yg sedikit itu kalau tak diberitau kat orang lain, akan hilang begitu sahaja, so ilmu yg bermenafaat kene kongsi, untuk kesejahteraan manusia jua.

mrsLucky posted on 25-6-2013 03:57 PM
thanks hantukiller, so camner nak buat saka tu x balik...? susah lah keturunan yg ada saka ni..... ...

Senang jek, bunuh sampai habis, dah mati mana nak baliknya, ye tak?

So, carilah perawat yg mampu bunuh saka saka tu semua sekali, jangan tinggal seekor pun.... ramai sebenarnya... carilah ye.....

Alahai susah lah nak carik pawang yang bagus....bomoh yg i pernah jumpa siap offer nak masukkan saka kat badan katanya nanti boleh ubat orang...you rekemen lah pawang yang you kenal HK...

sasukekun89 posted on 25-6-2013 03:14 PM
Perrhhh... Penin pale baca hal saka la, hal golongan jin. rajin btol menaip nye. bagi aku, ilmu ghai ...

yup..sedikit atau banyak tu..bergantung pada empunya cakap.

kalo org kaya raya 10K jadi sedikit jek bagi mereka.
tapi kalo org miskin 10K tu sangat banyak bagi mereka.

jadi yang mana satu yg di maksudkan sedikit tu..pada maksud Bro??

Aku dah berjaya buang saka, pasang je ayat ruqyah masa tidur malam, nanti saka tu akan menjerit dan keluar dari badan.

Saya ade masalah sikit.... selepas keguguran kandungan ke8 ni saya stress yang amat, saya ingat semua perkara buruk yang berlaku dalam hidup saya dan saya rasa nak marah sampai mengigil satu badan.... saya stress sampai ade cubaan nak bunuh diri, nauzubillah.

Pada tahun 2007, saya kene marah oleh family in law, diaorang kate macam2 yang tentunya menyakitkan hati, dahla mase tu saya tengah dalam pantang anak mati dalam perut.  Bapak mertua saya ni ada ilmu dan dia boleh kate dia tahu semua tentang saya. Mulai saat tu saya memang tawar hati ke keluarga ni dan jarang balik rumah diaorang dan saya juga selalu minta cerai dari suami.

Saya mudah marah terutama kalau ingat pasal keluarga mertua saya.  Nyampah betul betul.  Untuk pengetahuan, saya dah keguguran 8 kali ( ade yang 3 bulan, 4 bulan dan 5 bulan), pernah mase saya mengandung saya bermimpi opah suami saya bagitau bapak mertua saya kenakan saya.

Sekarang ni dah 3 tiga hari saya pening kepala dan panas baran, saya menjerit sorang sorang.  Saya memang cepat naik darah kalau teringat keluarga mertua saya, tengok sms diaorang ke suami saya pun saya menyampah.  Saya asyik nak cerai je.  Saya takut ngan diri saya.  Saya juga ade makan ubat jantung.

Ape pandangan perawat sekalian.  Mood tensen.... saya nak mati dalam iman

sambung skit.... perhubungan aku ngan kawan-kawan tak berapa bagus padahal mase mula mula berkenalan kami rapat pastu aku pun menjauhkan diri atau diaorang yang menjauhkan diri.  Aku keje dulu pun tak lama kat satu satu tempat, sekarang ni aku housewife.

Alhamdulillah, sampai dah ke garis penamatnya lepas berhari2 menela'ah thread ni.

Assalaamu 'alaikum tuan rumah...
Tuan tanya susah ke nak buang saka?
Pengalaman sayalah...
sering nengok HK buat kerja, senang bebenor.
Bukan takat dibuangnya, dimeniinggalkan terus dari dunia ni

Biasanya saya temankan mereka yg dah merata, berbulan, hatta bertahun pi cari perawat.
Kalau dah kebuntuan, baru saya offer, meh ikut saya.
Bukan apa, cara dia kan tak sama yg selalu diwar2kan.
Tak brapa minit, dah... settle

Cuma ada 1, 2 saja yg perlu penyetelan sendiri - bercampur sihirlah katakan.

***Wak, kalo lpas ni telfon hotline, jangan marah ye Wak             

ihtisyam posted on 27-6-2013 11:12 PM
sambung skit.... perhubungan aku ngan kawan-kawan tak berapa bagus padahal mase mula mula berkenalan ...

pregnancy dfficulties
stress
in-laws
marah, panas baran
bosan
sakit kepala yg amat sangat
jerit sorang2
sentiasa perasaan takut menghantui diri
dada berdegup kencang penuh debaran
asyik minta cerai
sedih tengok langit, anak, suami...
selalu ingat mati - suicidal thoughts, nak terjun...
takut mati

U r not alone...

Nak tanya sikit.

* Makhluk2 yg tak kita nampak ni, yg duduk dimana2 anggota badan pesakit, mereka ada 'body weight' tersendiri ke?
Saya bertanya ni kerana tiap kalii lepas tengok HK mengenyahkan makhluk2 ni, pesakit automatc rasa perbezaan sebelum dan sesudah sesi.
Boleh rasa keringanan pada diri masing2 walaupun sebelum ini rasa berat ditengkuk, bahu dsbnya.

* Adakah kerana mereka dicipta dari api, makanya, haba itu menjadikan penghuni terasa kepanasan dirumah?

* Mereka berwarna gelap atau sangking banyakknya jumlah mereka hingga menjadikan sesebuah rumah itu nampak suram, tiada serinya?
Bukan apa.
Rumah2 pesakit yg dah HK clearkan, mereka perasan yg rumah mereka lebih terang, lebh aman dan selesa dihuni.

Terima kasih tuan rumah beri laluan pada saya.

Wassalam.               

Eye_Opener posted on 1-7-2013 09:24 PM
pregnancy dfficulties
stress
in-laws

ape maksud u r not alone.... mmg ramai camni ek, tekanan hidup

saya pernah PM HK dulu, lepas tu HK suruh saya mandi tanah..... dah buat........

Mungkin saya terlampau panas baran... kelemahan saya

ihtisyam posted on 2-7-2013 10:37 AM
ape maksud u r not alone.... mmg ramai camni ek, tekanan hidup

saya pernah PM HK dulu, le ...

Yes, u r not alone. Ada yg lagi parah pun ramai.
Perawat dah kata gitu. ikut jelah.

Panas baran...
Kelemahan yg amat sangat...
Process biasa.

Istiqomah...
Sampai jua kegaris penamat, InsyAllah.

apa pun
pada sesiapa yg nak dapatkan rawatan/pemulihan dr si wak ni
(dr muka baru punya canang- si eye opener)
tunggu dulu ya

INSYAALLAH saya akan ke johor berhadapan dgn wak tuu
kalau dia di jalan yang benar...maka saya akan TULIS/JELASKAN disini
dan
kalau dia adalah sebaliknya - dia tak akan jadi perawat lagi..sehinnga waktu yang ditetapkan

ok ke????

Eye_Opener posted on 1-7-2013 08:54 PM
Alhamdulillah, sampai dah ke garis penamatnya lepas berhari2 menela'ah thread ni.

Assalaamu 'alai ...

ooooo..yer ke???

Insyaallah kalo ade rezki boleh laaa kiter berjumpa..