CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: nitrotech

aku betol2 terhina,jatuh tersungkur,dan saat yang paling aku tase terhina dalam

kesian u.. bertabah lah yer.. Lupakan dia jerlah... Ramai yg lagi bagus dari pompuan cm tue.. satu hari nanti mesti Tuhan balas balik apa yg dia dh buat.

Sabar je la T.T..tp mmg hampeh la pompuan tu..memalukan kaum je..klu dh bertunang kena paksa pon..berterus terang je la..pastu tak yah r pi hantar lauk bagai...:@

takpe la T.T moga dpat yg lbh baik dari dia..x de jodoh la tu..tu yg Allah nak tunjuk skrg ni kan..

Tular pasal....

Xperlah TT, yu tu lelaki... xyah nak sedu sedan hantuk pale kat dinding as ...
maharani_gebu Post at 6-6-2012 16:28

aku xder la sampai nak hentak pale kat dinding bagai,hati aku runtuh wei bile tengok gambar die atas pelamin tu,runtuhh hati aku,dan yang paling aku rase terhina,aku makan LAUK PERTUNANGAN AWEK AKu weii,tu yang aku xleh terima tu,aku betol2 rase terhina wei,betol pnye hina aku rase skang,

bertabah je la dengan manusia yg tetap pendirian mcm tu

maknanye kt sabah/sarawak la ni?

sabar bro..aku penah kene dlu...1 masa dlu...
aku pa ...
Sagoo Post at 6-6-2012 16:34

ko pon penah kene ke,same dengan la kita,aah semenanjung,aku x der la stress sgt,tapi aku cume rase terhina yang amat,betol2 hina pnye aku rase,best kan jadi aku,berat betol dugaan yang aku kene tanggung,

jmpe kejap jer,die dengan mmber  die,just anta lauk jer,pastu belah,pastu i ade perasaan muka die ...
nitrotech Post at 6-6-2012 04:29 PM

ewah2..... kat situ dh nampak x jujur dier...

member yg ader majlis berinai dia yg mekap sakan pehal????   ceh, Actually masa yu tanyer pasal make up tu dia dh blh bg hint tp yu tgk dia kona baring camner..... :@

bg plak mak bapak dia kuar anta lauk bagai yer..... isk, mungkin gak parent dia tatau yg dia nak anta lauk tu kat yu tp sbb orang yg diraikan xkan senang2 yu blh kuar time majlis tu (walaupun majlis tu dh berakhir but it still the day maaa...)

contoh mcm pnah sape2 tgk pengantin tgh ari leklok bsanding kat plamin bila mlm kuar jln g pasar mlm on the same day???

Lg satu konon dia xkan tinggalkan yu yer... caner pun nak jugak dgn yu yer??? walaupun ai ppuan, jawapan aii - ppuuuiitthhhh!!!!!

dia ingat bakal somi dia tu blh tepuk tgn jer ker kalau tau korang still contact? x takut masuk metro der????

dah lar... moved on lar TT.... lupakan jer cikaro bedul tu!!!

Follow Us
Reply 20# Sagoo

mengong aku dengan ayat sagoo ni.....

sabo TT...ngadu lah pada Dia puas2..insyaallah TT akan dapat yang lebih baik dari dia tu.. ...
ketotmerah Post at 6-6-2012 16:36

tu lah,tengah bersabar la ni,tengah slow2 untuk bangun dari kekecewaan yang teramat nih,sakit di hati,xder siape yang tahu,dugaan yang kuat dalam hidup aku,kali ni aku betol2 terjatuh tersungkur bagai,

sila bertabah TT...think positip k....org dah x nk blah je ...xyah nk dirayu2...pekebendenye tunang tanpa kerelaan tp cam xde perasaan je bg lauk kenduri kt tt....

iols doakn TT jumpe gegurl yg 1000X lagik bek drpd she ols

ko pon penah kene ke,same dengan la kita,aah semenanjung,aku x der la stress sgt,tapi aku cume r ...
nitrotech Post at 6-6-2012 16:43

sipi2 mcm ko la..tp aku xde la dpt lauk2 tu semua   erkk sori bro..gurau je..
mmg aku penah kene mcm ni....tp dlu le...5 tahun lepas.....

xpe bro...mmg susah nk lupekan hal ni..aku tau...ermmm xde idea nk ckp pe kt ko...
jgn bende ni rosakkan diri ko dah la...

TAk per lah....
Sekurang-kurangnya dia bagi gak lauk kenduri dia tu....bermakna dia masih sayang ka ...
jazaa Post at 6-6-2012 16:37

yang best nye,die cakap die bertunang bukan atas kerelaan die,and then lepas aku dah tahu,die still masih merayu kat aku,die cakap die sayang kat aku,die bertunang aatas mak die yang pakse,die still merayu,die cakap die xkan lepaskan aku macamtu jer,dier cakap,dier akan putuskan pertunangan ni,tggu time jer,syko kan orang2 camni

Reply  Sagoo

mengong aku dengan ayat sagoo ni.....
jazaa Post at 6-6-2012 16:45

ala....marah le tu

kesian u.. bertabah lah yer.. Lupakan dia jerlah... Ramai yg lagi bagus dari pompuan cm tue.. satu h ...
lonelygirlz Post at 6-6-2012 16:39

hm,thanx,mmg tengah cari kekuatan nak lupakan die,but die yang still merayu bagai kat i,die cakap die akan putuskan pertunangan ni bagai,hmm,entah la,x mengharap pon,sebab hati ni dah runtuh sangat2,

yang best nye,die cakap die bertunang bukan atas kerelaan die,and then lepas aku dah tahu,die st ...
nitrotech Post at 6-6-2012 16:48

jgn caye le bro ckp pompuan tungau ni......
tunang pon kene pakse ..elok je dia trima..ni dia nk putuskan tunang mcm tu je?.....puihhhhh....ayat nk amik hati ko je tu....
bro..pesal x bg penampo je kt awek lu tu....ludah kt muke ke.....mcm tuttttttttt ajeeee

bertabah je la dengan manusia yg tetap pendirian mcm tu
miss_jay Post at 6-6-2012 16:42

tulah,tengah tabahkan hati,tengah kuatkan diri ni balik,supaya x hanyut terok lagi,hmm,aku betol2 jatuhh,

tu lah,tengah bersabar la ni,tengah slow2 untuk bangun dari kekecewaan yang teramat nih,sakit di ...
nitrotech Post at 6-6-2012 16:46

ketot tau macam TT tgh hadapi sekarang ni..memang terok gielr..down..tapi TT jangan sesekali jauhkan diri dari Dia ya..mungkin makan masa untuk bangun semula..memang susah kita nak lupa..tapi cuba lah ya...fikir positif..kalau boleh sibukkan diri..jangan difikirkan orang yang pernah sakitkan hati kita..

ketot pernah gak kena tipu..sampai lelah jugak la..memang down giler..langsung tak leh fokus dengan keje..so terpaksa cuti panjang..macam mental sekejap..dalam ati memang geram sesangat..huhu kalu jumpa lagi si &*^^&%..mau ku cincang lumat..huhu boleh dia pekak selenge dia mcm tak bersalah..memang lahabau

sabar la TT yeee
aku terkejut kisah kau niiiii
i ingat mcm dalam filem jee
rupanya ade dalam alam realiti

aku rasa minah ni mental la TT
dia bole ckp sygkan kau dan dalam masa
yg sama bertunang bagai yg plg best
siap bagi lauk bagai dan kencing kau idup2

aku nk nasihatkan kau pertama bersabar laaa
mmg payah nk percaya n terima tp da berlaku
lepas kau bersabar kau bersyukur sebab kau
xpayah  nk kawin dgn minah senget sebelah hatta mental mcm ni

infact kau patut ckp mcm ni
aku bersyukur minah mental ni berambus
sebab aku ada peluang cari awek lebih
cun gebus dan seksis lepas nii

regards

ewah2..... kat situ dh nampak x jujur dier...  

member yg ader majlis berinai d ...
maharani_gebu Post at 6-6-2012 16:45

tu lah,i tengah mencari kekuatan nak buang die dalam hidup i,die cakap die akan putuskan pertunangan die,i dah x mengharap,hati ni dah runtuh hancur lebur tengok gambar die kat atas pelamin,aku betol2 rase terhina wei,betol2 hina punye,

sila bertabah TT...think positip k....org dah x nk blah je ...xyah nk dirayu2...pekebendenye tunang  ...
niniewawaa Post at 6-6-2012 16:47

hmm,papepon thanx,sebab memang nak lupakan die,sebab die berjaya menjatuh kan aku,berjaya menjatuh kan aku dengan terok sekali,bagus,die memang hebat,tapi aku akan bangun dari kejatuhan aku,

sipi2 mcm ko la..tp aku xde la dpt lauk2 tu semua   erkk sori bro..gurau je..
mmg aku p ...
Sagoo Post at 6-6-2012 16:47

ingat senang ke nak lupa kan bnde ni bro,yang kene memang xkan dengan mudah melupaka ape yang terjadi,yang membuat nye,memang senang melupakan bnde yang terjadi,