CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sham-xv1986

Kisah Daripade Kenalan Aku...

Close [Copy link]
syue86 posted on 6-3-2013 10:18 AM
kemayan city ke tmpat ni?

mcm menjurus ke situ je... sebab kemayan city tepi jalan kan?... sib baikla shuk selamat melintas... tkt org charge dia sexual harrasment je.. kalo aku kene gitu tak tahu nak wat ape... nanges tak benti jela kot?....

thanks TT... sambung la lagi... suka baca.... bahaya gak jin asyik ni... mujola yg asyik kat adek aku cuma jin pempuan dua beradik.... tp skang dah buang dah... x pyh kot nk berdamping ngn mende2 tu.. baik kawan2 ngn manusia betul je...

mienina posted on 6-3-2013 10:44 AM
mcm menjurus ke situ je... sebab kemayan city tepi jalan kan?... sib baikla shuk selamat melintas. ...

macam menarik je cite jin asyik 2 beradik tu... ce cite ce cite... hehe

sham-xv1986 posted on 6-3-2013 02:33 PM
macam menarik je cite jin asyik 2 beradik tu... ce cite ce cite... hehe

takde asyik 18sx ni... ni lebih kepada caring maring mcm adik beradik pempuan.. share susah payah... kalo org kaco adik aku diajin cover.... gitu2 je... diajin x de nama.. tp adik aku bg nama.. Auna dan Auni... time exam paling syokkkk... siap tlg bgkan jawapan..... aku adelah tertest adik aku skali... nk tgk dia ckp bohong ke betol.... aku masatu ade pakwe skang husband... aku suh diajin2 tgk pakwe aku tu ok tak? tgh wat ape.... si jin dua beradik ni bgtau la laki aku ni lelaki baik... jgn isau.... cuma nakal sikit... suka "ukur jalan "malam2 smpai subuh.... tu je.. tp x involve ngn pempuan.. jenis setia la konon2nye... dan mmg betol sbnarnye..... aku la kalo nk kira player nye... masa couple pun ade spare lg.... lepas tu aku tanya adik aku cer citer dia tgh wat ape skang ni?... diajin tupun gi la ushar.... cakap laki aku tgh keje..... malam masa tu..... mmg masa tu aku tau dia ade text aku ckp dia OT mlm ni.... so mmg betol la OT bukan ukur jalan.... hehehehehe....  

so kesahnye adik aku ni dpt 6th sense ni pun dari Allah melalui diajin ni la.... sejak dr hari adik aku di sahkan ade pendamping dia suka cakap sorg2.... kdg2 tgh tido sebelah dia.. dia bangun cakap kt aku... kak.. tepi sikit.. kawan adik nak lalu.... kak tido tgh2 jln diorg.. aku ni kdg2 sengal balas balik.. ckpla kt kawan ko suh lalu tepi sana sikit... mmg x berapa nk takut la sebenarnye sbb rupa mereka mmg x dela menakutkan.. biase2 je.. adela sekali tu 'kawan' adik aku pandang aku sambil senyum... adik aku cakap... nape pandang kakak saye gitu?... aku paling ke adik aku... adik aku plak senyum dgn keadaan menakutkan.. ah sudah!... pastu adik aku cakap.. jgn takutla kak.... ade sesuatu diajin bisik kt aku ttg kau... tp aku x leh bgtahu.. dh janji.. x baik mungkir.. smpai skang adik aku simpan rahsia tu... dan aku masih x berjaya korek sampai skang... huhuhu...

adela beberapa kes jadi kt adik kat sekolah.. sesape yg usik dia mmg kne la mlm tu... mcm diajin bg peringatan la...

update: skang adik aku masih ade 6th sense.. tp aku x galakkan dia guna sgt power dia.. cukup2la dia kne ganggu teruk masa kecik2 dulu... dulu insyaAllah.. boleh aku tlg fight sama... sebab tido sama... tp skang ni aku dh berteman... x leh nk tlg dia kalo kne kacau teruk2 lg....  "kawan2" dia,  mak aku dh suh ustaz buangkan... mcm aku citer tula... diajin nk bawak adik ke alam diajin.. mujo smpt stop...

mienina posted on 6-3-2013 10:44 AM
mcm menjurus ke situ je... sebab kemayan city tepi jalan kan?... sib baikla shuk selamat melintas. ...

kan..
rasa cm kat situ gak
situ mmg selalu hidup kembali
hehe

tp klu kena cm shuk tu
ahai...
mmg muke tebal cm bibir negro
hahaha

dulu penah gak suspek diri diganggu jin asyik
tp dh g berubat
katernye xde pape
fuh!

TT.. penceritaan anda memang sangat menarik.. marvelous...

Kisah yg paling saya suka sebab ia ada pengajaran ialah kisah Shuk #3 yang dia rupanya berbogel.. mungkin jin tu nak ajar dia sikit..

Apa Shuk tu buat skrg ? masih masuk pertandingan body building ke? Last edited by k_a_a on 6-3-2013 06:58 PM

takde sambungan lg ke syam? bestla citer ko

Follow Us
syue86 posted on 6-3-2013 05:13 PM
kan..
rasa cm kat situ gak
situ mmg selalu hidup kembali

alhamdulillah la u x de ape2... yela menda gini mmg la dgn izin Allah semuanye.... kita boleh ikhtiar jela kalo diri rasa semacam kan?.....

mienina posted on 7-3-2013 10:07 AM
alhamdulillah la u x de ape2... yela menda gini mmg la dgn izin Allah semuanye.... kita boleh ikht ...

sebenarnye..
sy x rasa pape pun
just sbb kwn2 n family suruh g
sbb xkawen2 lagi

syue86 posted on 7-3-2013 10:28 AM
sebenarnye..
sy x rasa pape pun
just sbb kwn2 n family suruh g

oh.... kdg2 blom masanye lg... u jgn pening2 paler pk k?.... semua tu ketentuan Allah... DIA yg menentukan segalanya... tp usaha pun kene ade... doa pun kne ade.. good luck yer!

mienina posted on 7-3-2013 10:32 AM
oh.... kdg2 blom masanye lg... u jgn pening2 paler pk k?.... semua tu ketentuan Allah... DIA yg me ...

tq!
mmg tgh  giler..
dah lama start
tp bese la
skjap semangat skjap tak
huhu

atreyu05 posted on 14-12-2012 04:35 PM
aku kan sbnrnya kan
masa kecik2 smpi remaja2 selalu gak alami kes2 yg misteri2 ni
tindih la, dgr ...

saya baru kena pasal mimpi ni
pagi tadi mimpia de pakcik makcik ni
duk jual barang, suruh saya beli
saya cakap taknak
banyak kali cakap taknak
pastu tetiba saya tertido tepi makcik tu
die datang kat saya
tekan badan saya ke dinding n pegang telinga
pastu die macam nak jampi

saya terus bagitau diri sendiri
"Bangun, bangun, bangun!!!"
memula agak lemah lama2 saya jadi geram
meronta utk bangun wpn mengantuk
akhirnya dapat bangun
fuh!!!

dan memang saya dah dekat gila dengan dinding
posisi mengiring

alamak..kadang2 kt rumah pun cecco x tutup aurat sangat.biasa la sorang2 dalam bilik.bagus cerita TT..mcm peringatan pulak.

TT, ada cite baru lagi tak? Kata ada lagi 4?

lemonthyme posted on 7-3-2013 04:24 PM
TT, ada cite baru lagi tak? Kata ada lagi 4?

Yang lagi 4 tu asalnye pengalaman ex-ofismate aku jadi pak guard...  tapi aku dah rase sendiri ape yang die alami, aku dah share kat benang laen...

sham-xv1986 posted on 13-12-2012 12:51 PM
haah... mimpi baby memang ade kaitan dengan saka... mimpi tu belanjutan sampai satu tahap die mint ...

ckp psl baby nie,ada kisah yg tejadi pd aku sendiri....

aku br dpt baby bulan Nov tahun lepas,baby boy...so pas abes pantang,aku pn bawak blik anak aku nie ke kg di Batu Pahat...dan secara tiba2 dia asyik menangis dan dalam masa yg sama mata terbeliak...

nk dijadikan cerita kami anak beranak tido la pas zohor sbb kepenatan...then aku mimpi...
aku nmpk org umah aku dok goncang2 anak aku dlm keadaan baby tu kepala dibawah kaki keatas..(ohh yea,masa nie baby aku br umur 2 bln ++..) aku pn amek anak aku dari org umah dan apa yg aku nmpk adalah baby yg aku pegang tu muka dia buruk sbelah,buruk sgt2...by the time aku tgk tu,br aku sedar anak aku yg sebenar-benarnya ada kt sebelah aku tgh menangis..tak buang masa,aku letak 'baby' td,amek semula anak aku yg tgh nangis dgn sekuat2 hatinya...mcm ada tak kena..

entah datang dari mana kekuatan diri,aku tiba-tiba jadi berani dan mengesound bende tu

"Keluar kau dari sini,aku tak kacau kau,jangan kau kacau anak aku...pergi!!!!" itu la ayat yang keluar dari mulut aku..

tau apa jd,korg bayangkan baby umur 2 bulan tp da bole berjalan...haaa,cam tu la 'baby' tadi pelan-pelan turun dari katil aku,terus terkedek-kedek keluar ikut pintu...elok je dia keluar pintu tu,aku terjaga sebab adik aku kejut suh anta dia nak pegi main badminton...bila bangun tu aku rasa badan aku letih sangat2,mcm baru lepas buat aktiviti berat...

aku tanya pada org yang arif,dia kata kemungkinan ada org nak hantar sihir...waallahualam

Asal seram sangat pengalaman sham n kawan2 dia ni

ishhh.....dasyat btul pengalaman TT nih.....sy jejak setiap benang yg TT bukak,,,dh mcm rutin plak dh...

Sy pun duk sensorg gk. Huhu.. Kadang2 umah tinggal lama sbb g travel.. Kadang2 berani, kadang2 takut.. Tido selimut satu bdn termasuk muka. Duk sorg, mmg xjaga aurat pun... Huhu.. Sejak baca kat mps ni, thread syam lg bertambah takut..lg2 sal hantu milo n syam kene sihir... Pasni kene jaga auratla wpun sorg2

Errr... Pasal mimpi baby tu ? Aduhh.. Btl ke... Sbb pnh mimpi baby ( sy xkawin g ) .mimpi dkong baby ,mcm nk bg baby tu myusu la..n mmg baby tu isap breast sy.. Dan dlm mimpi tu gak sy ckp la kt parent yg sakit laa baby ( konon dlm mimpi tu ank sy la ) ni isap susu... Apakah mimpi sy tuuu ???

sham-xv1986 posted on 13-12-2012 01:06 AM
Kisah Daripade Kenalan Aku: Shuk 2

Shuk ni jenis yang jage badan, kire fit la... Die akan wajibka ...

seriously bila tgk sea games yg bina badan ni, rasa menyampah.. apa beza ngn petandingan ratu cantik yg org melayu islam tak bole masuk?
ni sama je, beza nya utk lelaki.. tapi ramai je lelaki melayu islam yg join petandingan ni kan? tunjuk aurat gak kan sbb pakai suar kecik tu je..
cam sedih ngn situasi ni.. and geliiiii.. tak paham apa yg cantik ketui2 camtu! trus tukar channel hehehhe