CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Bedah.Cun

Prison Break Star Wentworth Miller Comes Out As Gay

Sebenarnya dah lama saya merahsiakan hal ini daripada peminat2 saya..
Saya terpaksa.Kalau saya mengaku gayah nanti peminat2 semua mesti tak nak tengok citer Pecah Penjara saya tu kan?
Kalau produser mengamuk macamana?Sayaaaaa jugak yang kena...
Tapi saya dah tak mampu menipu peminat semua.Saya bukan hipokrit.Kalau saya tak beritahu sekarang..lambat-laun  peminat  akan tahu juga.Peminat sekarang bukan bodoh.Saya percaya dengan bakat yang saya ada mereka akan terus menyokong saya.
Terima kasih daun keladi..kalaupun saya gayah,teruskanlah menyokong saya lagi ...

Yang benar
Encik Wentworth Miller

Bedah.Cun posted on 23-8-2013 03:18 PM
Takde telo ke duk pakai mn? Selalu jantan je yang suke pakai mn, jenis yang pakai mn ni mesti jeni ...

Kau jawab untuk diri kau ke hahahah hanya pondan ada batang jer meroyan perpiling pompuan dalm porem nie sebab nak feel jadi pompuan sebenar,tp dlm hidup realiti batang masih terjuntai semak samun telur biawak yang di angkut kehulu kehilir dah la bedah insaf la, dah takdir kau lahir lelaki terima hakikat la jgn nak berpeling kau tu ada laki bagai ,perpeling ada vagina clit semua tu padahal batang berjuntai yang kau angkut kehulu kehilir heheheheh

hzln posted on 22-8-2013 08:23 PM
masa citer tu tgh hot lagi semua dah speku kegayahan heolss...cuma dia jah tak ngaku2 sampai ler k ...

weh aku minat dia wehhhh..eh cite neh dah xde sambungan ke weh?setakat dia mati tu je ke..takde ke pasal anak dia ngn sarah tu
punyalah minat aku dulu kat dia,penah guna gambo dia kat abatar
pehtu tahu plak dia gay..dah 2 hero yg aku minat org soksek gay arghhhh

la ni layan the walking dead je sbb ade sarah gak berlakon..dan aku suka gak ngan hero si sherif Rick tu kasar dan lasak gituh

dok layan yg ulangan sbb blm kuar hat season 4 lg

ChildrenOfBodom posted on 22-8-2013 09:13 PM
patot aku tgk ep. last season 3 dah ada sedutan episode akan dtg tapi haram xdak dah pastu..aku ta ...

my name is earl aku suka gila walo ade bab 18sx yg sengal tp serius aku suka hahahahahahah
sanggup tu berjaga lewat malam demi nak melayan dulu xde pvr kan la nih hat lewat mlm semua rekod sesiap je nnt siang hari bleh menonton secara marathon

Bedah.Cun posted on 22-8-2013 09:36 PM
Family guy pun ade watak gay tua reput nak mampos dan juga watak peter gemok tu jadi gayah dalam beb ...

woo family guy best walo  kartun tu xsesuai tuk kanak2 tp haku suka hahahahaha..sengal tu cite tu sindir manjang pehtu sokmo ade adegan 18sx jugak
byk yg mcm merepek tp best ank2 semua senget..sampai si hanjeng pun sama..ade lak hanjeng tu ade awek..awek ngn manusia lak tu siap bersenggama lg

errr . tak hensem . hehe . -_- tapi sukaaa tengok dia belakunn . muehehehehe . apa pun , thumb up sebab mengaku . ekekeke .

Follow Us
seng_kuseng posted on 23-8-2013 05:01 AM
Kau jawab untuk diri kau ke hahahah hanya pondan ada batang jer meroyan perpiling pompuan dalm por ...

Point baru 233 tiba2 dah kenal Bedah macam lame duk berbalas pantun Bedah tak layan jantan gay meroyan macam kena period, gi merengek bawah tiak mak kau

Bedah.Cun posted on 24-8-2013 03:03 PM
Point baru 233 tiba2 dah kenal Bedah macam lame duk berbalas pantun  Bedah tak layan jantan g ...

Hahahaha ala klu org baru baca post kau pon dah boleh agak pondan karat tak terima kejadian perpiling pomouan tp batang berjuntai yang di usung kekanan ke kiri tp perpiling ada lubang kamat kunon dah la teeima la kejadian kau tu lelaki bedah tak payah nak perpiling nak berlaki bagai,gie selak suar tgk batang berjuntai kau dah bertukar ke belum heheheheheheheh,malu skit dgn batang berjuntai kau tu, batang berjuntai tetap batang berjuntai klu potong sekli pon tetap tak sama mcm asli so jgn nak pepiling sht hokey

seng_kuseng posted on 23-8-2013 11:46 PM
Hahahaha ala klu org baru baca post kau pon dah boleh agak pondan karat tak terima kejadian perpil ...

Bunyi macam gay berhingus je, takut nak pakai nick yang selalu pakai ke? Potong je la batang berjuntai kau tu bagi Bedah pakai. Boleh Bedah perpiling jadi jantan dengan sutun kau tu
Last edited by Bedah.Cun on 24-8-2013 05:11 AM

Bedah.Cun posted on 25-8-2013 01:09 AM
Bunyi macam gay berhingus je, takut nak pakai nick yang selalu pakai ke?  Potong je la batang ...

klu gay takkan kan la aku nak kondem kau,sebba aku nie lelaki la aku geli tgk pondan karat mcm kau perpiling berlaki bagai tapi batang berjuntai yg di bawak kehulu kehilir..adui yai

seng_kuseng posted on 24-8-2013 02:05 PM
klu gay takkan kan la aku nak kondem kau,sebba aku nie lelaki la aku geli tgk pondan karat mcm kau ...

Lelaki bacul dan pengecut macam ngkau bukan gay ke?

Bedah.Cun posted on 25-8-2013 01:22 PM
Lelaki bacul dan pengecut macam ngkau bukan gay ke?

hahaha owh pondan mmg selau tuduh lelaki lain kecut padahal ,pondan yg perpiling berlaki bagai perpiling ada vagina padahal yang ada hanya batang berjuntai yg di bawak kehulu kehilir yg pengecut nak terima ketentuan hahahahah
gie la selak sleuar kau tu pastu tgk dpean cermin batang berjuntai kau dah tanggal ke belum...

seng_kuseng posted on 24-8-2013 06:58 PM
hahaha owh pondan mmg selau tuduh lelaki lain kecut padahal ,pondan yg perpiling berlaki bagai per ...

Suke la tu duk ulang2 batang berjuntai, dapat hisap dah ke batang berjuntai hari ni?

Bedah.Cun posted on 25-8-2013 03:00 PM
Suke la tu duk ulang2 batang berjuntai, dapat hisap dah ke batang berjuntai hari ni?

pondan perpiling perempuan nie mmg kita kene bg taw keadaan sebenar biar dia sedar,yg dia kendung kehulu kehilir tu batang berjuntai bukan nyer lubang peranakan ada faham,jadi jgn la nak perpilign sgt yg kau tu berlaki bagai tp sebenar nyer pondan karat..

seng_kuseng posted on 24-8-2013 07:11 PM
pondan perpiling perempuan nie mmg kita kene bg taw keadaan sebenar biar dia sedar,yg dia kendung  ...

Jeles agaknye duk dunia luar tu tertekan, dah gay tu gay la jugak

Bedah.Cun posted on 25-8-2013 03:14 PM
Jeles agaknye duk dunia luar tu tertekan, dah gay tu gay la jugak

perasan pondan mmg mcm tu lagi2 bila ada orang asik bg taw keadaan sebenar nyer...

luluhhhh hati kuuuuu..

seng_kuseng posted on 24-8-2013 08:04 PM
perasan pondan mmg mcm tu lagi2 bila ada orang asik bg taw keadaan sebenar nyer... ...

Sebenarnye ape? Kau gay ke sebenar nye? Kau suke hero drama Korea ke? Badan kekar tapi mekap muke macam pempuan?

Bedah.Cun posted on 25-8-2013 05:14 PM
Sebenarnye ape? Kau gay ke sebenar nye? Kau suke hero drama Korea ke? Badan kekar tapi mekap muke  ...

hahaha aku jijik dgn pondan perpiling pompuan berlaki bagai tp kehulu kehilir bawak batang berjuntai

seng_kuseng posted on 24-8-2013 09:21 PM
hahaha aku jijik dgn pondan perpiling pompuan berlaki bagai tp kehulu kehilir bawak batang berjunt ...

Kau jijik dengan diri kau ke? Kan ke Bedah ni mn kau