CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bungasejuk

Hero Remaja 2011/12 Fattah Amin yang hot..Hero 'playboy itu suamiku'...(soon)

Close [Copy link]
x suka heroin yang baik bodoh...jom muntah..

aku ingat aku sorang je meloya tgk cite ni dgn penuh pelakon  kayu kayan.si wan syarmila tu pun dah bjabgkit jd kayu kayan gak lam cite nih.adoi..ngan hero tah pape bajet playboy tp tak jd....ngan heroin kayu ngalahkan si lopak ngan si chacha over giler tahap langit ke 7,baik layan detektif conan kat ceria.

mmg lain 360degree cite ni dgn LYMA

pelakon kot ye nk amik muka baru, tak yah la yg kayu..diorg tak pegi audition dulu ke?
dari heroin, hero, watak antagonis, extra (ya hampun, main sauk je yek muka amoi bukit dgn kertu)
smp ke watak mak kayu nyaaaaa

pastu blk2 ulang dialog sama "pmpuan kampung" "tak payah nk berkakak2 sgt la" boringggg

produksi memang save cost agaknye...!! pelakon kayu!! naik kete tak bergerak..pretend tgh memandu..crew goyang2 kete macam nak rak!

pelakon??harroommm sorang pon aku tak kenal kecuali mak bapak si fina tu dgn kwn dia.. kemain kayu lagik...takde ciri langsung jadik playboy dgn gaya gitu! kurus skema ade hati jadi playboy?ohheemmgee!! penerbit memang gila2 cut cost!

peminat skrg ni dah matang.. walaupun tak disajikan dgn muka hero yg hensem2 atau heroin yg cun2 tapi sekiranya dapat sembahkan hasilkan lakonan yg mantap.. tetap akan meletup apabila kena dgn jalan cerita dia.. sayang novel ni seronok dibaca tapi bila didramakan FAIL

cth terdekat zya zara, dia takdela kategori cun melecun.. tapi so so je dan langsung tak pemes pun.. sblm tayangan LYMA ramai yg mengeluh bila tgk barisan pelakon LYMA kata cite ni akan boring la dan pelbagai komen negatif sampai pertikaikan nape pilih zya zara nape tak amik anzalna je, { tak caya cuba beklog rumah pertama LYMA } tapi bila LYMA ditayangkan, perghhh meletup terus.. ramai yg puji lakonan zara dlm tue. mmg superbbb dan zara berjaya tutup kelemahan dia dgn beri lakonan yg mantap... sampai ai yg tgk fes episode pun terpegun dgn lakonan dia.. hahaha kalo tak mana nak dpt rating 4.6 juta tu nok

PISA sampai episod ke-3 tetap boring jugak.. sbb pelakonnya yg terlalu kayu kayan

please laaa...takde hero lain ke??

Follow Us
Aku tgk budak2 skolah minat la kat fatah amin ni...

boring btl jalan cite drama melayu..kawin sbb xsuka..lama2 suka..pastu asik la si jantan ank org kaya..

novel pn sama

hero playboy tu ya Allah, cara cakap mcm budak sekolah menengah yg tgh dok gatal cari awek ramai2.
tak matang, takde karisma, tak elegant langsung cara pembawatakan watak playboy tu.

Aku tgk budak2 skolah minat la kat fatah amin ni...

tgk 1st episod dlm stgh jam jer..
pastu x kuasa nk layan lg dah
kayu kayan sungguh!!!!!

takleh hadam,... suke lagi masa dia jadi hakim dlm cinta jannah.. leh gitu kekeke..

ai de tengok episod 1,pergh tergamam tengok "playboy" itu
muke xse ciri2 playboy langsung!!!
dah la kayu kayan,pastu keding, xhensem, x manly
pastu bajet r breakfast ngn pompuan laen,lunch ngn pompuan laen,dinner ngn pompuan laen bru lah konon2 playboy

cer amek abg fahrin,kompem sesuai Last edited by hasniey on 14-11-2013 02:33 PM

Aku takdelah pandai sangat nak komen2 ttg filem ke drama nie, sebab LYMA pun aku tgk tuang-tuang gitu je, takdelah melangut depan tv sejam direct...

.. tapi nak bandingkan hero LYMA, si Azlee Khairee dgn hero Fattah ni sangat2 berbeza... yang paling jelas pada mata aku adalah KARISMA kedua-duanya... Fattah pada aku TRYING TOO HARD untuk nampak playboy/kassanova, tapi akhirnya nampak KERAS sangat lakonan, dialog yang tak sesuai dengan mimik wajah dan bahasa tubuh... Mungkin di masa hadapan kalau Fattah ni diberi peluang lagi dan DIA pun cuba perbaiki kelemahan dia ini, insyaAllah dia boleh berubah jadi lebih baik... Contoh macam Dato' Rosham Nor dalam Gila Gila Remaja dulu, pun kayu kayan lakonannya, dgn dialog yang kita tonton balik skrg ni mmg tergelak punya tapi tgk hari ini macamana levelnya...

... ttg heroin dan watak Chacha tu, takyah la aku komen, korang dah kaw-kaw bambu dah... hehehhehee...

p/s : Lambatnya nak tukar ke cerita lain plak... sementara keluar cerita baru nih, layan LYMA kat pc dulu lah...

matdue77 posted on 14-11-2013 02:39 PM
Aku takdelah pandai sangat nak komen2 ttg filem ke drama nie, sebab LYMA pun aku tgk tuang-tuang git ...

kann..layan LYMA kt pc dulu la sementara cter PISA ni nak abiz..adoii.try jgk tgk td cter PISA ni n cuba menahan diri dari meloya..tp sampai part hero tu,terus bangun masuk toilet muntah (over x ) lembik benor

yg heroin plk sikit2 nk tekejut,sikit2 nk tkejut bl tesempak dgn hero,..mcm semput je nengok. .ntah pape..

ok sekadar komen membina

expression si heroin sangat over masa dia bermonolog tu...

kenapa perlu pakai cermin mata besar tu?

somaki posted on 11-10-2013 01:39 PM
henseeeeemmm  . festaim tgk heols masa cite cinta jannah yang kawan airel

haha sama ah..perasan die kawan si aeril zafril tuhh..
huhu, xsangka dah lead

naleeya posted on 13-11-2013 01:44 AM
Fathiah ke heroinnya?

haah nur fathia

ngape ha.. aku tgk lakonan fattah ni, mcm bukan playboy tp mcm ponen tersembunyi la plak....jahat ke aku ckp mcm ni uols?

X best..x best....apa punya adaptasi la
King apa gitu punya style