CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: NBM

PEMBUNUHAN NORITTA SAMSUDDIN - APA KESUDAHAN?

comfirm ek si SK vvip tu???

ada org bagitau aku kadang2 Allah bagi seseorang tu senang lenang kaya raya duit juta2 sb Allah nak bagi peluang dia sedar dan kembali ke jalan yg benar & bertaubat. Tapi sekiranya org tu masih tak bertaubat dan tetap melakukan kemungkaran maka satu ketika Allah akan turunkan bala dan tarik segala kesenangan dan rahmat yg diberikan sekelip mata. Sama la dgn kes ni secara spesifiknya ramai yg tau siapa yg terlibat tapi takda apa atau siapa yg boleh buat apa2 terhadap mereka ni..dan mereka dpt enjoy hidup ni sepuas2nya dan lalai. Aku berdoa kepada Allah satu hari nanti binasalah mereka2 ni dgn sehina2nya, sekiranya mereka2 ni masih tidak bertaubat dan lalai.... dan kita semua diberi peluang melihat kebinasaan mereka supaya jadi pengajaran dan peringatan yg Allah itu maha berkuasa...aminnnnn

slippergombak posted on 26-12-2013 03:05 AM
dia mati bukan dibunuh, tapi kelemasan.. sesak nafas....

so bkn kes bunuh lh...

slippergombak posted on 26-12-2013 03:05 AM
dia mati bukan dibunuh, tapi kelemasan.. sesak nafas....

perbuatan seks melampau mcm mana sehingga mampu membunuh?

lubang faraj kalau disumabt tp lubang hidung kan ada 2...

xfaham..mcm mana boleh sesak nafas.

NBM posted on 28-12-2013 09:21 AM
ada org bagitau aku kadang2 Allah bagi seseorang tu senang lenang kaya raya duit juta2 sb Allah nak  ...

itu istidraj sebab nak jahanamkan org tu

Bukan sebab Allah beri duit byk supaya insaf.

Hati2 sikit berckp tu.

HannahMontana posted on 30-12-2013 05:56 PM
perbuatan seks melampau mcm mana sehingga mampu membunuh?

lubang faraj kalau disumabt tp lubang ...

Seks ganas, main ikat2 kat tiang katil...kira declare bunuh gak laa kalu mati..

Follow Us
slippergombak posted on 30-12-2013 06:50 PM
Seks ganas, main ikat2 kat tiang katil...kira declare bunuh gak laa kalu mati..

Dr ckp dlm court yg lidah Norrita ni hancur dan doc tu potong dan bawa bukti kes hasil bedah sisasat tu dan tunjuk pada hakim

aku x berapa nak faham sampai ke lidah cedera teruk dlm bab seks ganas.

HannahMontana posted on 31-12-2013 12:14 AM
Dr ckp dlm court yg lidah Norrita ni hancur dan doc tu potong dan bawa bukti kes hasil bedah sisas ...

yg cakap dalam court tuh aku ingat2 lupa.. yg kata seks ganas nih dalam akhbar perdana.. maybe nak alih pandangan...

HannahMontana posted on 30-12-2013 05:57 PM
itu istidraj sebab nak jahanamkan org tu

Bukan sebab Allah beri duit byk supaya insaf.

beto kak 2 istidraj...

slippergombak posted on 31-12-2013 12:20 AM
yg cakap dalam court tuh aku ingat2 lupa.. yg kata seks ganas nih dalam akhbar perdana.. maybe nak ...

Aku pernah tengok VVIP nih bagi kuliah subuh kat TV3 kalau tak silap. nak tergelak aku......setan pun ada hati nak bagi kuliah subuh.

Dia ni pernah mengaku yang Noritta tu adik angkat dia bila orang tanya pasal tu. katanya biasalah.....adik angkat orang sama negeri

Makcu posted on 31-12-2013 10:06 AM
Aku pernah tengok VVIP nih bagi kuliah subuh kat TV3 kalau tak silap. nak tergelak aku......setan  ...

malaysia nih kalu PRU tukar pemerintahan negara.... banyak kes X-File boleh bongkar dan cerita kejahatan para pemimpin2 negara sekarang nih dan camna mereka lakukan.. contoh kes altantuya, noritta, gro havana club, kes lembu fedlot dan banyak lagi...

slippergombak posted on 31-12-2013 11:51 AM
malaysia nih kalu PRU tukar pemerintahan negara.... banyak kes X-File boleh bongkar dan cerita kej ...

Alah,xpayah tukar pemerintahan pun banyak kes yang bukan kategori "X-file" pun xsetel2..dh ada bukti video pun..muka sebijik muka dia..ada saksi lagi..alasan dia bagi,konspirasi!..jangan nk ngaku..bersumpah dengan nama Allah pun xmau..Sekurang2nya,org yang dituduh dengan kes altantuya tu ada jgk bersumpah dengan nama Allah.
Banyak btui spekulasi kes Noritta ni..semuanya khabar angin ja..dgr dari kakak kawanla,makcikla,pakcikla..berita xsahih pun..xp,ramailak yang percaya..kes pembunuhan nurin jazlin pun xsetel2 sampai sekarang..tu pn xsetel sebab sabit VVIP ka?..Sapa kita nak ckp org tu org terlibat..kita ada ditempat kejadiankah?
Kesemua kejadian yang jadi adalah rahsia Allah..kita manusia ni,hanya bleh b'usaha utk cari pembunuh tu..kalau Allah xizinkan,xjumpa la kita..xp,kalau Allah izinkn..walau halangan cmna pun..kebenaran terkeluar juga.

kn_112005 posted on 2-1-2014 06:12 PM
Alah,xpayah tukar pemerintahan pun banyak kes yang bukan kategori "X-file" pun xsetel2..dh ada b ...

Cai beginner nak menyampuk dengan ayat ratiban... prfghhh jerk laa....

slippergombak posted on 2-1-2014 07:00 PM
Cai beginner nak menyampuk dengan ayat ratiban... prfghhh jerk laa....

Cai?...hadoiii..cai pun cailah...janji otak still function utk b'fikir dengan waras..daripada beku sampai kena putaq baik punya dgn ayah spin.

kn_112005 posted on 2-1-2014 11:46 PM
Cai?...hadoiii..cai pun cailah...janji otak still function utk b'fikir dengan waras..daripada beku ...

Funtion laa sgt cai... Function... Function... Semua salah ....... Prfghhhhh...

slippergombak posted on 3-1-2014 12:26 AM
Funtion laa sgt cai... Function... Function... Semua salah ....... Prfghhhhh...

Saya pun nk prfghhhhhhhh u jgk..

Aku pun ikuti jugak kes ni. Bila baca paper aku pulak fikir macamanalah wartawan ni buat kerja. Duk ulang2 dia dapat 5A UPSR. Setahu aku, dia ni muda setahun dari aku. Masa tu UPSR ada 4 subjek je. Entah macamana pulak lebih satu subjek. Dia amik bahasa Cina kot. Taknaklah condem arwah tapi reporter ni main tulis kot. Sumber dari mana. Pastu dia dapat offer pergi sekolah menengah sains. Masuk uitm. Kerja dengan syarikat tu dah 3 tahun. Masa dia meninggal umur 22. Kalau campur tolak arwah ni start keje umur 19 lah kan. Tu yang jadi persoalan.

Semoga arwah tenang kat sana. Nasib kita belum tau lagi.

Kes ni iras2 cite Michael Crichton - The Rising Sun.

sharlenetexas posted on 5-1-2014 08:18 PM
Aku pun ikuti jugak kes ni. Bila baca paper aku pulak fikir macamanalah wartawan ni buat kerja. Duk  ...

hmmm betul laa...ada kemusykilan kt kredibiliti reporter tu..mengarut pulak dia kan

cukuplah apa yg berlaku itu jd pengajaran kepada kita yg masih hidup.semoga Allah mengampuni rohnya.