CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: chenta_dewi

Apa Korang Rasa Hari Ni [Vol. 4] Sedih? Hepi? Terkilan? Luahkan di sini.. ^_^

Close [Copy link]
after 2 weeks tak jumpa, akhirnyer semlm jumpa...busy betul dia tu...susah tul nak carik time slot for me...aku nak marah lebih2 pun tak bole sbb dah tanggungjawab dia...sabar jerlah...

Sakitnya tuh di sini ..didalam hatiku

sayu plak sepatutnya xperlu pun

tapi tu lah ..berita baik buatmu jadi berita sedih buatku...sob..sob..sob..

apapun tahniahlah..

Esok kena keje....

teringin nak beli barang online tapi tade tempat nak pos..nak pos kat rumah tade sapa nak kutip..nak pos kat opis boleh ke kena try sekali kot tengok cemana susah gak keje kat opis gitu2 ni tapi tatau nak beli apa pon kat online..kang beli takut tak padan kena return pastu tunggu barang sampai lagi..baik beli kat kedai je

nak cari baju kurung kain cotton buat baju raya tapi tade orang jual pon kat online tu lagi la baju merepek2 dress pelbagai..meols tak pakai baju seropa ittew..tidak reti

kan best kalau banyak duit tengok bebudak muda duk pakai memacam terpikir jugak gaji dorang memang banyak ke ke dorang dari family yang ada2

Ish. Geram betui. Camne anak aku bole ter pee pee atas tilam ni. Ya Allah. Kau mudahkanlah perjalanan hidup ku ini. Dalam aku nak sound anak aku sbb terkucil. Bole pulak beliau cakap "whoops, im sowi"..terus sejuk hati mak..walopun hati mak sejuk, mak tetap suruh
dia "please remove the cadar" "wash first"..biar dia tahu tu kesilapan besau..#redha #autism

Lega dan bersyukur lulus ujian mengaji. dan kecewa fail interbiu

Follow Us
aku pelik ....tengah aku ada masalah ...tiba2 die tegur aku kat tagged...cara tegur mcm org serius ..schema...so aku just layan tak layan...sbb tunggu mesej laki jahat tu ....

so lama2...aku rasa die laki yg ok..xmcm yg lain..skit2 topik tu...then mesej bersambung wechat...start situ..wajib tiap2 hari mesej...pg ptg siang malam..katanya nk kawan je...sbb dh serik nk bercinta...isi masa lapang yg kosong je ....so aku pn ok..sbb aku pn sama..x rasa nk bercinta ke apa...lyn je as kawan mesej..maybe setakat kawan kuar mkn2....

tp lama2 lps sebulan..aku nampak die lain...tp aku je yg sll highlight kan as kawan mesej..die pn mcm ok....
and tiba2 masalah krittikal aku dtg lagi..sbb xtau nk citer kt sapa...aku luah kat die...so sebenranya masalah kitorang sama...sgt sama..sampai aku rasa dia tu Tuhan hantar nk tlng aku....die pn sll remind aku psl solat awal waktu..erm....aku sll tinggal solat ..solat pn dh lewat...huhu...

sjk aku kenal die..solat aku terjaga...so bg aku die mmg 'hadiah dr Tuhan'

one day aku jumpa die...apa nth die nampak kt aku.....tiba2 jd angau...huhu....katanya gorgeous la..gorgeus mana nth aku 24 jam tgk cermin...apa nth die nampak..mamai kot..maklumla jumpa kol 1 pg...huh

so start dr situ..lg teruk die mesej...ingtkan die betul2 serik...dh bertukar lak...

maybe one day hati aku akan terbuka utk die....tp die leh ke trima aku mcm ni.....ermm....takut..aku x nk sedih lagi psl ni....single pn not bad....

nervous plk..huhuu..hr tu x mcm ni...

esok dah puasa..lupa nak beli kurma..taun ni tak dapat kurma free

tingat petang tadi, masuk body shop belek2 perfume..tade sa yang assist pon tapi takpe, tak suka jugak sa yang kulu kilir ikut orang macam kita nak curi barang..lama sikit ada sorang sa datang, explain pasal perfume 2,3 ayat..last2 dia kata - jujur eh kak, nak cakap..(padahal muka dia lagi tua ) beli setakat mampu dah la - sebab masa tu aku duk pegang botol yg 200 tu..tatau nak gelak ke nak nanges tapi menyedari dia tu hanya sa kedai body shop je, aku keluar je dari situ, g shopim tempat lain pulak..koser sangat

sori kalau sa lain terbaca post ni..tade niat nak hina atau nak rendahkan sesapa tapi keje tu biarlah ikhlas lagi2 kalau yang servis orang ni..duk judge orang apahal tapi untuk sa body shop nu sentral tadi, nak cakap jugak..awak tu sa body shop je pon..jangan nak berlagak sangat pandang orang lain macam tak mampu..ada lagi ke zaman skang orang pakai perfume body shop

Ya Allah..geramnya aku hari ni dengan bos aku niii!!!! ko sebagai bos patutnya kena lah bertanggungjawab sikit,kot nak temankan bini ko check up ko pergila waktu client tu dah dtg then ko lari la kejap hantar bini ko

ni ko tinggalkan kitaorg terkontang kanting..dah la nak kena present nant..sungguhla tak bertanggungjawab. isshh,mulut aku ni dah la masin. kang ko nak sgt memang xde la benda tu nant.padan muka ko.

hari ni aku rasa lemau sgt

thn ni raya balik melaka...asal turn melaka je aku lemau

dah bape kali turn melaka tapi aku tetap rasa awkward. aku rasa tak masuk dgn sedara mara dia

aku tak reti la nak berpura2 berbasa basi dgn sedara mara

aku rasa fake sgt bila bersembang...nak sembang topik apa pun tak tau

aku benci bila kena maniskan muka bila blk melaka....benciiii!!

iols cuti raya 2 minggu..best nyaaaaaa
lagi best kalau single camni..nak pegi mana pon pergi lahhhhh

dah pesan kat teammates jugak..dun wasap me, dun call me, i wont pick up..gitu

Rasa berat je otak ni..serabut..byk mslah....semoga dipermudahkan segala urusan aku ini..

ai sedih. ikan ai dah mati. bangun sahur tengok2 dah keras terbaring. tak berenang2 lagi macam dulu. ai sedih mengingatkan kenangan2 ai bersama deborah (nama ikan). maafkan akak sepanjang akak bela deborah ada yang akak terlambat bagi makan ke, terlambat cuci akuarium deborah ke. siapa lagi yang nak main cak cak dengan akak nanti. pahit akak nak menelan makanan akak sahur tadi. pahit nak terima hakikat deborah dah tak ada lagi. semoga kita bertemu lagi. insyaallah. akak sayang deborah till jannah.

MeghanK replied at 6-6-2016 01:21 AM
esok dah puasa..lupa nak beli kurma..taun ni tak dapat kurma free

tingat petang tadi, ma ...

Aku buat spare je kt uma aku perfume body shop vanilla tu. Tp mcm da berhabuk da jrg sgt pakainya..tp zaman study aku suka pkai perfume body shop

cpixie replied at 3-7-2016 06:31 AM
ai sedih. ikan ai dah mati. bangun sahur tengok2 dah keras terbaring. tak berenang2 lagi macam dulu. ...

comel nya ikan nama deborah

weirdwaniey replied at 3-7-2016 05:20 PM
Aku buat spare je kt uma aku perfume body shop vanilla tu. Tp mcm da berhabuk da jrg sgt pakainya. ...

zaman memuda dulu suka oceanus kot nama perfume tu..

Edited by cinta_ungu at 4-7-2016 02:09 AM

Tengah pk cemana la raya tahun ni..haihhhh...

Menyampah sangat nak hadap muka adik beradik mak yang selalu buli mak..semuanya talam dua muka. Eiiii..geram betul.

Takyah la nak duk tayang senyuman yang fake tu. Takdenya kitorang nak bayarkan hutang sejuta korang tu. Pandai makan duit orang pandaila selesaikan sendiri. Nak heret mak pulak..cisss

Ayah..boleh tak lepas solat raya kita terus pegi klang. Takyah raya kat kl ni. *sigh*

bosannya aku dok kat opis while org lain dh sibuk dengan family masing2..

huhuhu...

sejuk kejung daa dalam opis ni.. kat luar nuu kereta dah sesak.. i can see that view from my window.. haha..

btw selamat hari raya Aidilfiri semua.. maaf zahir batin..