CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: safieyah1984

DON'T MESS WITH AN ANGEL [CUIDADO CON EL ANGEL][MAITE PERRONI,WILLIAM LEVY]

safieyah1984 posted on 5-12-2014 11:06 AM
alahai dh nak habis kan, i ingat dia habis hari ni rupanya dia habis hari isnin. xde plak i tgk ik ...

Tu la tak nampak pun iklan telenovela yg akan menggantikan Don't Mess With An Angel... Kalau slot Estrella dihapuskan oleh tv9 memang tak adil la sebab banyak peminat telenovela kat Malaysia ni. Nanti rumah ni sunyi la. Comfirm lepas ni rindu kat Marichuy-Juan.

Kalau saya tahu ada telenovela apa yg akan gantikan nanti saya inform awak. Kalau you buka rumah baru pun takpe... saya akan meriahkan rumah awak haha.

Jom sama2 email media prima, tv9 & tonton.

Mrzzz200 posted on 5-12-2014 11:12 AM
Tu la tak nampak pun iklan telenovela yg akan menggantikan Don't Mess With An Angel... Kalau slot  ...

ha tu lah pasal, i kalo cite telenovella mmg i akan follow punya sbb i tau cite latin mmg x menghampakan, xkisah lah beratus episod pon i follow hahaha.. skang ni i akan email diaorang nanti kalo i dapat feedback i akan forward dekat sini punya. sbb sebelum ni kalo i email diaorang akan feedback.

cite dont mess with angle tu akan tamat isnin so i rasa selasa baru dapat tau sama ada di kekalkan atau di tukar ke slot lain.

and i akan suruh gak diaorang tukat slot ke malam, u rasa mcm mana babe, ok x kalo tukar slot ke waktu malam mcm dia tayangkan cite rossalinda dulu?

i will miss juanito lah sbb anak marichuy dng juan miguel tu comel sangat, geram betul i hahaha..

hari ni baru i perasan yang armando robles tu hensem sangat. stok muka hero dia tu, tapi dapat watak jahat plak kan hahaha... tapi xleh lah lawan kehenseman juan miguel. mmg padan dia dng marichuy..

Mrzzz200 posted on 5-12-2014 11:12 AM
Tu la tak nampak pun iklan telenovela yg akan menggantikan Don't Mess With An Angel... Kalau slot  ...

Dear Media Prima / Tonton

Saya adalah salah seorang peminat setia rancangan slot Estrella bersiaran setiap Isnin hingga Jumaat pukul 10-11 pagi, buat pengetahuan pihak tuan/ puan rancangan Donn't Mess With Angle akan tamat siarannya pada hari isnin ini, jadi di sini saya ingin mengetahui adakan Slot Estrella ini akan di kekalkan atau sebaliknya,

untuk makluman pihak tuan / puan, peminat slot estrella adalah sangat ramai di Malaysia, saya di di sini merayu agar di kekalkan slot ini dan masa siaran juga di ubah ke waktu tayangan yang sesuai. sebelum ini tanyangan telenovella Rossalinda adalah pada waktu malam dan tiba-tiba di tukar ke waktu siang apabila siaran tamat, akibatnya saya tidak menyedari ada telenovella baru menggantikan telenovella Rossalinda, diharapkan pihak tuan peka dng masaalah ini.

Saya juga mengharapkan pihak tuan memilih telenovella terbaik dari produksi latin seperti Telemundo dan Televisa untuk di tayangkan si slot estrella kelak. Saya percaya dengan pengekalan slot ini akan menarik lebih ramai penonton TV9 kelak,

Sekian, Terima Kasih

Yang Benar
Miss Safieyah

babe i dh hantar dh kat tonton / media prima guna email opis i hahaha lantak lah janji i dh hantar, nanti tunggu feedback dari diaorang, kalo i dapat maklum balas nanti i akan forward kat sini ye hahaha.. doakan semoga feedback diaorang positif amin

safieyah1984 posted on 5-12-2014 12:57 PM
ha tu lah pasal, i kalo cite telenovella mmg i akan follow punya sbb i tau cite latin mmg x mengha ...

Armando Robles tu pernah dapat watak utama di Mexico. Awak cakap citer ni tamat hari isnin? Tapi saya tengok di jadual tv9 hari khamis ni pun still ada Don't Mess With An Angel. Hope tv9 tak buat masalah dgn slot Estrella. Bagus awak dah email pihak tonton. Saya selalunya akan send inbox kat tv9 di FB or email media prima.

Teringin sangat nak tengok La Usurpadora. Kan best kalau ada ulangan.

Mrzzz200 posted on 5-12-2014 03:30 PM
Armando Robles tu pernah dapat watak utama di Mexico. Awak cakap citer ni tamat hari isnin? Tapi s ...

watak utama tu dia jadi hero baik ke jahat babe? i tgk muka dia muka baik lah, body pon sado perghh mabeles.. cece jatuh cinta plak pada armando robles hehehe

i tgk online cite dont mess with angle td dekat tv3 online streaming, cite tu habis part ana julia mati masa beranak lepas marichuy selamatkan dia dari umah terbakar tu, so i rasa dia habis isnin depan lah. xtau lah kalo tv3 nk tayang complete cite tu i rasa mesti dia potong banyak tu.

la usupadora pon i xpernah tgk. cuma heroin dia i tau si heroin cite por tu amor right, u request lah babe, mana tau diaorang tayang ke hehehe

safieyah1984 posted on 5-12-2014 05:49 PM
watak utama tu dia jadi hero baik ke jahat babe? i tgk muka dia muka baik lah, body pon sado pergh ...

tv3? Bukan ke Don't Mess With An Angel tayang di TV9? Armando tobles tu pernah berlakon watak utama... jadi baik la. Dia masih artis televisa skrg ni kalau tak salah.

La Usurpadora memang best... Teringat plak kat Paulina dgn Carlos Daniel. Serius best. Tu la memang pernah request kat tv9 sebelum ni.

Follow Us
Mrzzz200 posted on 5-12-2014 06:43 PM
tv3? Bukan ke Don't Mess With An Angel tayang di TV9? Armando tobles tu pernah berlakon watak utam ...

sorry2 tersilap bukan tv3 tapi tv9, tadi i tgk cite tu, hampeh gila lah tv9 ni, dia leh tayang cite separuh dah main kt tv jumaat hari tu, pastu i ingat hari ni habis rupanya sambung lagi, mmg x professional lah tv9 ni, membazir jek setengah jam tayang cite yang sama dia dh tayang jumaat hari tu, u tgk x hari ni nye episod?

armando robles tu dh masuk penjara baru nk menyesal, tapi dia x layak jadi jahat sbb dia hensem hehehehe..

i xpernah tgk cite la usurpadora, kalo ada nanti u rakam k, i nk tgk kat channel u

safieyah1984 posted on 8-12-2014 11:05 AM
sorry2 tersilap bukan tv3 tapi tv9, tadi i tgk cite tu, hampeh gila lah tv9 ni, dia leh tayang cit ...

TV9 biasa la... saja nak bagi lambat habis.

Tadi tengok jadual siaran tv9. Kecewa betul... Don't Mess With An Angel tamat pada hari khamis tapi hari jumaat ada citer Melayu. Geram betul... nampaknya slot Estrella dah dibuang oleh tv9. Kecewa sangat2 dengan tv9.

Mrzzz200 posted on 8-12-2014 11:42 AM
TV9 biasa la... saja nak bagi lambat habis.

Tadi tengok jadual siaran tv9. Kecewa betul... Don' ...

babe u tgk kat mana? serious ke? haram jadah betul media prima ni i dh email dia xfeedback pon kurang2nya reply lah bgtau cite slot tu dh tamat ke hape ke, tensionnya i. kalo betul lah kan babe mmg i akan email media prima balik

alahai xbest lah xde telenovella lagi, nampaknya harapkan astro bella jelah lepas ni. i hope kan media prima ubah lah slot tu waktu malam td slot estrella tu still ada , kalo xde mmg i meroyan

u ada email media prima ke babe?

safieyah1984 posted on 8-12-2014 03:23 PM
babe u tgk kat mana? serious ke? haram jadah betul media prima ni i dh email dia xfeedback pon kur ...

Awak buka link ni... ni jadual siaran tv9: http://www.astro.com.my/whats-on/channel/tv-9/52#dayprogrammes

Kecewa sangat2... Diorang gantikan citer melayu bertajuk 'Dia, Bintang & Bulan' pada pukul 10 pagi start hari jumaat ni sebab Don't Mess With An Angel tamat hari Khamis.

Serius kecewa sangat2. Slalunya saya email tv9 atau pm tv9 di FB. Sebelum admin tv9 selalu jugak reply tapi skrg diam je... takde respon.

Sebab tu la saya cakap media prima lebihkan drama filipina je skrg ni. Macam tv3 slot telenovela tapi asyik drama filipina je.

Jom kita serang tv9 & tonton!! Tak adil la untuk peminat telenovela latin.
Last edited by Mrzzz200 on 8-12-2014 03:55 PM

Mrzzz200 posted on 8-12-2014 03:47 PM
Awak buka link ni... ni jadual siaran tv9: http://www.astro.com.my/whats-on/channel/tv-9/52#daypro ...

babe, hari ni cite don't mess with angle dh tamat dh, so esok cite baru, samada wujud lagi ke tidak slot estrella i xpasti plak, aduhaii lepas ni kalo xde mmg frust lah. i nak email tonton balik lah. kenapa email i dia x feedback, dulu i tanya pasal bella calamidades keap jek dh repply

hope xdelah cite indon atau melayu yang ganti. mesti i rindu nk tgk juan miguel, marichuy, armando robles dan baby juanito pasni

safieyah1984 posted on 10-12-2014 02:25 PM
babe, hari ni cite don't mess with angle dh tamat dh, so esok cite baru, samada wujud lagi ke tida ...

Sama la... dulu saya email tv9, cepat je diorang reply tapi skrg diam je. Takde respon.

Saya akn teruskan email tv9 supaya jangan hilangkan slot estrella.

Mrzzz200 posted on 11-12-2014 06:11 PM
Sama la... dulu saya email tv9, cepat je diorang reply tapi skrg diam je. Takde respon.

Saya ak ...

i rasa kan babe diaorang mmg stopkan slot estrella lah sbb mmg xde sambungan dh, kalo alih siaran pon xkan lah senyap jek xde pemberitajuan melalui iklan, lagipon diaorang x feedback pon kita nye email ye tak,

bongok betul lah, i siap dh lepas geram kat tonton nye blog dont mess with angle tu, biar si admin afiqah tu jawab, i nak gk apa dia jawab, kata dh forward email kita kat penerbit apanya xde apa2 feedback, geram gila i

harap tgk cite betty lah kat astro bella kan. nasib baik astro bella ada kalo x tak tau lah babe, u pon baik sbb u tolong upload sbb waktu tayangan kat astro bella i xleh tgk sbb keje, i balik keje kul 6, ulangan plak kul 1 pagi, mak aii mau berpanda mata i hari2 nak follow astro bella, mmg harap tgk kat channel u jelah babe, dont forget to upload episod 19 ye hari ni please..

safieyah1984 posted on 12-12-2014 10:32 AM
i rasa kan babe diaorang mmg stopkan slot estrella lah sbb mmg xde sambungan dh, kalo alih siaran  ...

See... Media Prima meng-anak tirikan telenovela latin.
Saya akan terus email dan terus mengamuk diorang hahaa.

Mrzzz200 posted on 12-12-2014 11:10 AM
See... Media Prima meng-anak tirikan telenovela latin.
Saya akan terus email dan terus mengamuk  ...

wah bestnya, i pon sama jugak, dont worry mesti diaorang tension sbb hari2 received email dari kita kan hahaha... babe please nk episod 19 hari ni

safieyah1984 posted on 12-12-2014 11:36 AM
wah bestnya, i pon sama jugak, dont worry mesti diaorang tension sbb hari2 received email dari kit ...

Biar la diorang nak tension pun... itu la risiko hilangkan slot estrella haha.

Baru je tengok jadul tv9... untuk hari isnin minggu depan pada pukul 10 pgi tayang telenovela Don't Mess With An Angel. Bukan ke cerita ni dah tamat? Ke diorang ulang semula?

Mrzzz200 posted on 12-12-2014 04:48 PM
Biar la diorang nak tension pun... itu la risiko hilangkan slot estrella haha.

Baru je tengok j ...

lol i rasa diaorang tersilap kot, jap i check online TV9, sini dh tamat ni i dh x follow lagi dh sbb ganti cite melayu kan.

xkan nak tayang lagi cite lama, kalo tayang pon maybe akan ubat slot kot mcm rossalinda dulu. babe i dh check dh mmg xde lah babe, cite yang sama jugak. maybe person incharge yang susun rancangan tu buat kesilapan.

hanya mampu berdoa agar slot estrella ada balik aminn..

safieyah1984 posted on 15-12-2014 10:57 AM
lol i rasa diaorang tersilap kot, jap i check online TV9, sini dh tamat ni i dh x follow lagi dh s ...

Maksud awak diorang tayang semula Don't Mess With An Angel? Ke diorang tayang citer Melayu? Tak sempat nak tengopk tadi.

i bukak tadi sbb ingatkan dia tayang balik cite dont mess with angles tu, tapi xdelah, dia tayang jugak cite melayu tu, i rasa diaorang silap kot. so maksudnya slot estrella mmg dh xdelah. i tunggu si afiqah tonton tu reply jek, sbb dia jek leh bagi feedback wat masa ni sbb email i rasa sume dapat kat tonton dulu baru dia akan sampaikan pada penerbit rancangan.

safieyah1984 posted on 15-12-2014 11:45 AM
i bukak tadi sbb ingatkan dia tayang balik cite dont mess with angles tu, tapi xdelah, dia tayang ju ...

Slot Estrella dibuang macam tu je... Pelik la... kalau berdasarkan rating kat tonton tinggi jugak. Kalau kat TV9 memang jatuh la sebab tayang 10 pagi. So mungkin sebab tu la kot slot estrella di tiadakan.

TV9 pun takde respon apa2... Menyepi je. Sebelum ni diorang reply. Mungkin sebab terlalu banyak email masuk dari org yg sama kot haha. Hope slot Estrella kembali.