CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: IbuAulia

Pedophile-Pengalaman hitam(pengajaran utk ibu bapa)

Pakcik yg lagi sorang plak memang baik dengan saya sekarang.tapi bini dia cam belagak skit..jenis rasa diri perfect dan bagus..tapi dalam hati saya,kesian nye kau laki kau jahat.kalau la kau tau apa laki kau buat kat aku,aku rasa kau x sanggup tengok muka aku dah

ziaizi replied at 27-6-2015 09:10 PM
Salam kak,boleh saya shared cerita akak kat fb?Kalau x boleh x pe...

Boleh je tapi kalau boleh jangan letak nama ibu aulia tu..tu nama anak saya

IbuAulia replied at 28-6-2015 03:51 PM
Boleh je tapi kalau boleh jangan letak nama ibu aulia tu..tu nama anak saya

ok terima kasih..pandai2 la saya letak nama...

IbuAulia replied at 14-5-2015 05:43 PM
kejadian ketiga.saya dirogol lagi oleh kawan lelaki..masa tu saya masih kecil jugak.budak lelaki tu  ...

TT saya simpati dengan nasib tt. saya baca kisah TT ni pun rasa nak sepak telor sekor2. darah daging yang kita harapkan menjaga kita semua tak berguna. harap mereka celaka hidupnya (maaf, tak mampu doakan yang baik2 untuk manusia macam ni)

TT jangan jadi pasif. kerana ini semua bukan salah TT. jadikan ini cabaran untuk TT. buktikan pada keparat2 ni yang TT boleh maju.

ya Allah TT, saya tak mampu nak berkata apa2 sebab saya percaya apa yang saya ucapkan takkan dapat menghilangkan semua memori hitam tu.

Semoga Allah memberi jalan yang terang & lurus untuk TT. saya dooakan yang terbaik untuk TT & semua mangsa pedophile di dunia ni

Edited by lalangwang at 10-10-2016 02:49 PM

Dah baca cerita, tak tau lah macam mana nak menunjukkan kesedihanku la bila tengok benda-benda ini berlaku!
Semoga awak mempunyai hati yang tabah untuk meneruskan kehidupan!

masa zaman aku dlu..yg aku masih igt..masa tu kat kampung..saudara mara sume berkumpul kat umah arwah opah..arwah opah aku ni ade sorg ank angkat laki yg remaja dlm lingkungan 20-an kut kitorg panggil pak su..aku masa tu 5-6thn jgk..

Nak dijadikan cerita, biasala lps berkumpul2 sanak saudara..sepupu sepapat yg kecik2 ni sume tido sekali yg ala2 sebaya..kitorg mmg sonok ngn pak su sbb dia mmg rajin melayan ank2 buah yg kecik2 ni...tiba la satu malam raya tu..tgh aku asek tido..tetiba mcm sepupu pmpuan yg tido sebelah aku tu mcm menendang2 aku..

so, aku terjaga..rupanya dalam gelap2 gitu aku tgk pak su ni duduk dpn kitorg yg tido ni..aku bangun..aku trs la ckp "pak su nak duit raya!" dgn mamai2..aleh2 pak su aku kata "nak duit raya bukak seluar dulu"..aku pun..tanak! pastu aku buat2 tido balik..aku tgk dia tgh godek2 spupu pmpuan yg sebelah aku tu..aku terpinga2 tatau dia nk buat apa..aku pun pura2 tido balik tp aku rasa takut gila masa tu..

Makpak aku, mak sedara pak sedara lain yg dewasa sume tido ruang tamu kat bawah..kat atas ade 3bilik...
kitorg yg kecik2 ni sume tido dlm bilik kat atas..satu bilik ank2 dara x boleh masuk kut sbb dorg kunci..bebilik penuh bebudak mmg ternganga la masa tu..satu lg pastu bilik bujang2..abg2 aku tido kat bilik sebelah pun tertutup gak pintunya.. pak su aku tu pun sepatutnya tido bilik yg bujang2 tu...

Pastu dgn x semena2 spupu aku tu tido pakai seluar.kaki dia kan ala2 menendang kaki aku, tetiba aku boleh rasa kulit dah..makdnya pak su aku dah selamat dah bukak seluar spupu ni..aku mmg tader idea ape yg dia buat tp aku mmg rasa something wrong..aku takut sgt...aku peluk bantal sekuat hati..pastu pak su aku nk cuba kat aku pulak kut..

aku peluk bantal tu kaku sekuat2 hati...takut gila..tp dia berlalu pergi sbb aku mmg sekuat hati x bg dia bukak pelukan bantal aku tu..terlepas azab tu aku rasa lega..tp masih takut..aku x tido sepanjang malam..tp aku nengok spupu aku yg kena bukak seluar tu tido mati..dia mcm tatau ape2..aku tgk pak su pun berlalu masuk bilik bujang tu..

Kejadian ni mmg aku rasa titik hitam sgt...and kesannya selepas kejadian malam tu....

1. Keesokan harinya, aku pakai spender berlapis2 babe..saiz spender aku ngn akk yg atas aku sama saiz..so kitorg share..akk aku mengadu kat mak aku tader spender nak pakai sbb aku da sarung semua sekali harung..

2. drp aku suka pakai skirt masa kecik dlu ala2 pwincess, trs aku tanak pakai dah..aku rela pakai suar, siap bertali pinggang weyh..

3. Pegi umah opah or sesapa pun, aku x penah tido berjauhan drp mak aku..kalau jauh pun selang 2 3 orang (masa tido bersusun tuh)

Bila ke harini aku x sure ape yg pak su aku dah buat ngn spupu tu..spupu tu pun turn jd tomboy..jd keras..jadi jantan sampai la skg ni aku nengok fb dia siap ade gf sume..

Kesian dia, mgkn da terjadi sesuatu yg buruk...aku xboleh nk tolong dia..
AKu pun x berani tanya dia...

Aku bgtau mak aku pun pas beberapa tahun lepas arwah opah meninggal.lepas 10thn kejadian..aku bgtau mak aku, "igt tak masa kecik kat umah opah dulu2 orang pakai spender lapis2 pastu mama marah??" then aku crita sume..mak aku pun mampu geleng kepala jer..tp masih x dpt buat pape..pak su skg ni pun dah kawen beranak pinak..tp aku pasan mmg mak aku nyampah sgt nengok dia..

Harap semua amik pengajaran jgk dr crita aku ni..mmg aku x kena rogol lg..tp hampir jgk ke arah tu...

Follow Us
aku pun ada pengalaman hitam . Memang sungguh2 hitam , dan aku tak tahu first bende ni jadi sebab terlampau banyak sampaikan sekarang aku ketagihan dalam masa yg sama aku cuba jauhkan diri tapi tak boleh ya Allah tak tahu dah kenapa .
.
dimulakan carita jiran aku , dia yang aku ingat . Masatu aku pergi rumah jiran aku tapi tak ingat aku pergi buat ape , time tu jiran aku tu ajak aku masuk bilik die aku pun dah xigt umur aku berapa tapi dia besar dah mungkin sekolah menangah tak sure . dia ajak aku masuk , aku follow jela aku mana tahu apa apa budak2 suka main . Dia bagi aku main laptop dia lepastu dia baringkan aku cium mulut aku , lepastu dia suruh aku pegang kemaluan dia , aku pun buat jela .

lepas tu selang dalam 2minggu dia datang rumah aku , mak aku takde sebab ada jamuan rumah jiran aku , dia datang dan dia suruh aku pegang dan hisap tapi kali ni dia paksa dan dia ckp nk bg aiskrim . Lepastu dia ada jugak ajak pergi jalan naik motor aku duduk depan kaki dalam raga dia suruh aku pegang dia punya .
memang bangan peristiwaa hitam aku dengan dia , dahla jiran sampai skrg kalau ternampak aku takkan tengok muka dia tak tahu la dia berubah ke tak rasa nak pukul pun ada . Lepastu aku pernah jugak kene dengan abang-abang aku , paksedara , kawan lelaki , sepupu  . Banyak sangat sampaikan aku jadi suka benda keji tu , aku pun dah tak tahu kenapa rasa best sampai aku remaja aku tengok benda tu dan tiba tiba aku panda mastrubate . aku takut nak cerita kat mak aku . aku dah cuba lawan nafsu aku , dan aku dah pelan2 cuba tak tengok tapi bila duduk sorang2 mesti rasa nak tengok Ya Allah susahnya rasa . Sampai aku ada kentut faraj sebab terlampau mastrubate dan aku tak pasti aku ada virgin ke tak . Aku malu dengan diri sendiri , malu nak berhadapan dengan orang , aku sakit dengan kejadian hitam yang buat aku ketagih sampai sekarang . Aku hanya mampu berdoa kat Allah je utk tunjukkan aku jalan supaya aku betul2 dapat jauhkan diri dari bende maksiat kotor jahanam ni . Semoga korang dapat doakan untuk aku .

syerahusen replied at 15-6-2017 05:36 AM
aku pun ada pengalaman hitam . Memang sungguh2 hitam , dan aku tak tahu first bende ni jadi sebab te ...

Sis dah kahwin ke belum?

syukurlah ibuaulia ditemukan dengan suami yg baik..tu yg paling penting..Allah Maha Mengetahui,ibu..dan syaitan2 itu Allah takkan izinkan mereka hidup dengan aman..percayalah..Tahun demi tahun ibuaulia akan dapat saksikan dengan mata ibu sendiri kejatuhan mereka..yg memberi kesan kpd diri mereka dan kelurga mereka..bykkan berdoa ye ibuaulia..