CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: libragirlzod

AKU KECEWA!!!!

irlene_hana replied at 27-4-2016 10:46 PM
Pasal kerja be positive. Lantak la orang lain melangut awk fokus ja pada kerja. Ikhlaskan diri insha ...

saya pun nk seks jugak

jum pm?

masing-masing duk beronline, berborak, play games?????

kenapa orang lain x ada kerja???

ko ckap skop berbeza,.............ko sorang je skop cmtu kat situ

napa boss x penah kasi tugas kat mereka??

cer ko plak jdi cam ofismate tu

apa jdi ??cer wat.............ke x de pape kesan

aq pun ase nk kerja kat tempat ko ah tt,maen fb,org bayar gaji

kawan x mo,bf mau plak

klau x ber bf lansung,x bleh ker tt???

cer ko baca kat perbincangan kuarga atau msalh peribadi..............dapat suami kaki pukul apew,btahun2...menangis mata darah la...............kne camtu,bru ko doa nk jdi mnusia sbtang kara,x dek pape..x nk ade kaitan ngan orang,bia kuar dari penjara tuh

x mati la tt lau x dek,ko ckap mnde pling ko suka,abiskan duit gaji.............aku pun suka gak nieh,cer ko melancong plak

psal lelaki tu

bnyak ko kata laki aparoach ko

apa kata ko plak aproach org yg ko minat,cuma jngn la tros confes nk kapel\
csi dia kaw kaw,joke pe lam wasap

oleh sebab ko mengundang laki dari umah pelacuran jek,jdi magnet untuk banduan lepas penjara

ko kne luaskan horizon,networking...ape kata?..............join hiking ke apa,program papew,bru la bole nk market id wechat,nombo tepon tu,kehkeh,bru kelua tempurung,knal jenis rmai orang,lgi elok join menda yg hobi sama cam ko....................eh sume laki yg ko kenal tu ko knal dri shopiing mall ke

ade kat trid yatt mengayat tu,derang ckap,join usrah tu nk cari suami ...............bukan tempat nk belaja agama........haxhaxhaxhax

Follow Us
apesal derang salu dump ko??

ko tido ngan derang ker?

revoc replied at 1-5-2016 02:30 AM
apesal derang salu dump ko??

ko tido ngan derang ker?

Saya tak akan buat semua tu.saya masih ada maruah.tapi entahla,kenapa semua lelaki suka khianati saya.saya mungkin tidak secantik mira filzah,tapi tak de seburuk ahli sihir hinggakan ramai lelaki yg dump kan saya. mungkin mereka tak berkenan dengan sikap saya yg tegas dan tak nak dengar kata mereka.iyelah,dah suruh buat benda yg tak elok takkan saya nk ikut.contohnya nk minta pegang tangan la,nak dating mlm2 la.memangla sy tak nak.so terus sy ditinggalkan.sy trrfikir memang diorang just nak jadikan sy tempat suka2,bukan nak serius pn.apa lah nasib saya

Aiyok tt... Benda ni normal la. Keje sampai mati pun takkan habis. Kalau dah terbeban sgt, bgtau je boss yg tgh habiskan current works. Ada mulut, kena bukak. Jgn terima je pastu komplen. Tak guna dek, nak tunjuk depan boss diri tu kerja cekap sgt tp hati tak ikhlas buat kerja.

Pastu jgn fikir sangat pasal laki boleh? Apsal gelenyar sangat nak bf utk tmpt luahan perasaan ni. Kwn pompuan xleh luah perasaan ke? Kalau tt x mencari, insyaAllah cinta akan dtg juga kat tt. Just focus on ur own happiness. Ada bf x semestinya happy.

libragirlzod replied at 1-5-2016 08:04 AM
Saya tak akan buat semua tu.saya masih ada maruah.tapi entahla,kenapa semua lelaki suka khianati s ...

elok la tuh

naseb baek ko ada otak lgi,x buat,lau x menangis x berlagu

benti keje jela klau tbeban sngat kat situ

klau nk luah perasaan

meh luah kat aku tt

hikhik

aku pun jantan gak,ade bebird,kahkahkahkah

konfem setiap pm ko tbalas,hakhakhak

judicata replied at 1-5-2016 12:54 PM
Aiyok tt... Benda ni normal la. Keje sampai mati pun takkan habis. Kalau dah terbeban sgt, bgtau je  ...

Pasal kerja saya dah mula bagitau bos yg saya tak sempat.slowly dh berani bersuara.harapnya bos faham begitu juga dgn officemate yg lain.

Yg pasal bf tu saya sebenarnya tak mencari pun.lelaki yang datang approach dan nak berkenalan dengan saya.padahal saya bukanlah hot dan gedik manja.awalnya memang saya jual mahal sebab saya susah nak berkawan dengan orang yang baru dikenali sekalipun diorang adalah kawan kepada kwn saya.tapi bila nampak kesungguhan mereka,saya slowly buka hati untuk beri peluang pada sebuah perhubungan yg lebih jelas. Namun pengakhiran yang mengecewakan. Sampai ada ketikanya saya semacam give up utk mencari pasangan hidup dan berkeluarga seperti orang lain. Tapi saya ingat pesanan salah sorang forumer kt sini pasal selama ni saya hanya mencari cinta lelaki,sedangkan tak pernah cuba untuk cintakan Allah.

revoc replied at 1-5-2016 02:26 AM
oleh sebab ko mengundang laki dari umah pelacuran jek,jdi magnet untuk banduan lepas penjara

ko k ...

Saya terimgin nak join program2 islamik,mana lah tahu ada peluang berkenalan dengan para2 alim.kalau berjodohan Alhamdulillah.tapi memikirkan saya ni bukanlah gadis yang alim2,bertudung litup berstokin bagai.rendah diri pulak nak berkawan dengan geng2 sebegitu

libragirlzod replied at 1-5-2016 09:49 PM
Saya terimgin nak join program2 islamik,mana lah tahu ada peluang berkenalan dengan para2 alim.kal ...

ko x yah pakai mcam derang

pakai paling minimum jek.........ker ko bntai jek sleevless gi usrah tu?

hakhak

baju kurung,tudung biasa jek...............lau x laki join,ko cabut next week,haha

chazey replied at 28-4-2016 10:40 PM
Takda la sesak jiwa raga sangat masalah ko bagi akak dek.

At least (barangkali),

Bagus posting ko ni
Selama ni ada gak aku terfikir spt mana yg ko cakap ni setiap kali ada probs
So aku rs probs aku ni ringan2 jah kalo nk compared dgn mslh org lain