CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: noodle.baby

Apek & footballer Kelantan berlagak Superstar?

put3reen posted on 1-4-2013 08:52 PM
aku akui org kelantan mmg jenis 'kerakyatan' sket...tu lah kelebihan org kelantan.. yg org luar ngri ...

Kelebihan ke tuh ??? adoyai...... geli aku....

mmmmmm... naik muak dah aku nengok player2 tempatan nih, mcm2 pangai...yg prasan diva ade, yg korek idung depan2 ade, tapi yg pastinya, aku x penah plak nmpk player tempatan ni rejek nak begambar dgn peminat...tak penah lagi... aku pling suke tgk wan zekkk layan peminat, safiee pon ok gak.... safik mesra media ( sorry, aku tak boleh cerita pasal player kelantan sajor....kecik sgt skopnye tu)Ni ha.... korang tak penah lagi hadap tgk pangai BAMBANG PAMUNGKAS.... aku sendirik penah tgk depan mata dan diberitahu oleh media Indonesia bahawa mamat tuh mmg kuang ajar ngan peminat mahupun media antarabangsa.... aku x rasa lagi ada pemain kita setaraf bambang... aku bukan gila bergambar ngan players tapi ada la gak collection begambar dgn players n officials yg jarang2 dtang cni spt sir alex, dalgish, benitez, wenger, players2 EPL yg dtang sini for off season friendly matches... most of em r friendly, siap dpt souvenirs lagi spt diskman, ipod dan sebagainya. My fav photo adalah bersama giggs.... sekian kisah saya dan pemain2 bolasepak....     

Pergh, langsung x tgk camera... Kalau dlm majalah hiburan bkn main srnyum bagai... Kacang lupakan kulit...

anuar zain x sombong pun

ala setakat pemain bola sepak... bukan lame pun mase kat atas....!!! tunggu je la.... !!

nasib baik la iolllsss x suka nak bergambo ngan celebriti.... klu terjumpa pon iolllsss lebih suka buat2 x kenal....

Follow Us
Aku nie idaklah gila sangat dengan dunia bola sepak. Tapi kalau ada lawan kat tv aku layan. Tgk team mana jugaklah. Kalau aku rasa best, aku layan. Kalau tak, aku tgk citer lain. Tapi kalau team best pun, dtg mood taknak tgk, jangan harap aku nak layan. Hehehehe....
Takat nie yg aku minat cuma Mahali (sebab dia nampak macam comel. hahahahaha....), Hai-O (muka dia nie nampak garang. tu sebab aku suka kot), Akmal Rizal (tak tau sebab apa aku suka dia. tapi mmg kalau dia main, dia lah yg jadi perhatian aku. hehehehe...). Lagi? Ntah. Tu jer kot. Even negeri sendiri dah ada team bola sendiri, tapi ati aku tak 'tersangkut' pun kat saper2. Nama pun minat, sukatilah nak minat kat saper pun kan
Tak penah plak aku berdepan situasi mcm nie. Tapi kalau diikutkan perangai aku yang tak semenggah nie, rasanya kalau jumpa pun, mmg haram aku nak datang dekat. Maybe sebab aku bukan jenis yg nampak artis/selebriti nie, aku sibuk nak bergambar kot. Nampak muka depan mata, ok dah. Jadinya tak ada nak komen apa2 pasal isu nie. Kalau btul sikap diaorg mcm tu, berubahlah. Kalau salah org yang jadikan isu nie, pun berubahlah. Benda2 mcm nie tak mendatangkan hasil apa2 pun. Sana kena maki, sini pun kena maki. Tambah dosa jek

Kenapa yg jakun sgt nak bergambo dgn selebriti  bagaii...x dtgkan faedah pun...lain la kalau para ulamak atau ilmuan Islam dah tentu dapat jugak berkat bergambo dgn deme tu..pernah dulu ternmpk ustaz haron din kat klia..masa tu pi hantar suami buat umrah...dlm hati ni terkinja2 nak bergambo tapi x kesampaian sbb ramai sgt org nak gambo dgn dia waktu tu...terkilan juga rasanya...masa tu muka ustaz haron tu putih bersih je..mmg tenang nengoknya..

Kalau dgn artis x payah pun xpe..x minat lgsg & diorg tu xde aura yg dpt tarik minat teman ni..

bungalisa posted on 3-4-2013 12:38 PM
ala setakat pemain bola sepak... bukan lame pun mase kat atas....!!! tunggu je la.... !!

Ye setujuk.....10 thn dari sekarang, time dia dh mcm azman adnan, tgk ler sama ada dia masih sombong lagi ke tak..

haha..ye dok apex xhagah?? klu xhagah acu awak tepom ko sy gk blh skali..nk dgr sore etep..

tak logik coz kalau sorang yg sombong tuu leh terima dek akal lee, nee semua kat meja tuu wat do noo,
adek tu pom agak2 lee tak kan lee nak abehkan satu memori card ngan snap pic ngan diorang. buat nyee memori card tuu 8gb tak ke sawan diorang nak layan adek nee.
kalau camera dulu guna kodak entah berapa roll baru nak puah ati amik gambar.
diorang pom dah letih nak pose kot... cukup lee sekeping dua amik gambar ngan diorang tuu.
diorang pom penat dek oooi.

wizza posted on 3-4-2013 05:09 PM
tak logik coz kalau sorang yg sombong tuu leh terima dek akal lee, nee semua kat meja tuu wat do noo ...

adabla jd bintang pujaan..kene hadap la...amik gambor je..bukan luakk pon..penat sgt ke org nak amik gambor..bukan main bola atas padang..dasar perasan pemes jgn nanti adik tu jd pemain bola tekenal..pastu apek plak terhegeh2 nak amik gambor nge die..( berangan xpe ye dik)

Apek ni xdalah hansem...cuma tertanya2 apek ni byk duitkan..nape x buat bracers utk gigi dia yang tunggang langgang tu
baguslah kalo bini dia dah sental kulit muka dia yang mengerutu tu...hehehe

forex posted on 3-4-2013 09:37 AM
Kelebihan ke tuh ??? adoyai...... geli aku....

kelebihan pada aku..sbb tu aku ckp org luar xkan fhm apa tu kelebihan yg aku ckp tu... geli? silalah...

Salam, biar apa pun kritikan, komen mahupun pujian serta penafian, yang tak suka The Red Warriors tetap tak suka, yang suka The Red Warriors akan tetap menyokong sepenuh jiwa. Kerana sudah begitu lumrahnya... Cuma satu nasihat, baik footballers, mahupun mana-mana celebrities, sikap sombong tetap tak membawa anda kemana-mana. Dan kepada peminat, sebelum minta bergambar ataupun snapshots, tengoklah pada situasi dan keadaan yang bersesuaian.....

p/s: Suka bergambar sendiri....  ;)

x teringin nk amik photo dgn local footballer..lainla kalau player La Liga ke..

ell768 posted on 1-4-2013 11:44 AM
kesian..ramai org kelantan sentap dgn statement kutuk mengutuk idola mereka yang disanjungi..kekekek ...

Kau pulak tak hazabedah perangainya? Bukan lima kali dua sahaja?

KESIAN I TENGOK ADIK NI...DIA SEORANG JE PANDANG KAMERA