CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: moteto

Revisited - Kes muslimah dirogol 8 lelaki india di Kangkar Pulai 2 tahun lepas.

Close [Copy link]
tak boleh cerita banyak. biar SB buat kerja lebih sikit. skrg SB duduk dpn PC je cari maklumat, dah  ...
kakikorek Post at 13-5-2012 00:34

kat sungai layar...sungai petani kedah ada geng macam ni...aku dgn geng aku ja tau aktiviti depa ni sbb member aku kena warning sbb buat hal,tarik tangan member aku letak kat pistol yg tersembunyi disebalik baju...antara kepala mereka ni adalah jiran depan rumah aku yang hari2 pergi surau dan seorang bapak dan jiran yang baik...sapa sangka

marah bebenor post atas aku neh
angura Post at 16-5-2012 14:21

yg marah bebenor tuh pon ape yg disumbangkan pon x tau laa...

Reply 303# True-X

ade le tu yg xkene smpi terkeluar posting mcmtue

kat sungai layar...sungai petani kedah ada geng macam ni...aku dgn geng aku ja tau aktiviti depa ...
Hassan.Dragon Post at 16-5-2012 15:10

kalau la ade org2 camtuh... soo ape yg diorg akan wat ngan banduan yg dah kene penjara sbb rogol muslimah ni... takat kene 10 thn je cam tak cukup je.... diorg ade connection kt penajra ke... kasi masak lauk lebey2 sikit perogol2 tuh....

jgn nnt kl perogol2 tuh mati mampus dlm penjara.. ade pulak yg suruh siasat demi hak asai manusia...

paria hamjadah!! mabuk todi sekoley mcam kena setimba..busuk cam jamban!!

aku dendam sampai mati pada paria2 yang buat gheja ham jadah nih!

Follow Us
celaka..haramjadah.... kamjat..barua...sesuai untuk2 k3ling2  ni.

aku takleh bayangkan camna situasi depa..damnNN!!

bagi aku diorg ni kalau baik alahai baikla sesgt tp klu yg mcm jahat tu mmg mcm syaiton nirrajim la
makbudakcomel Post at 16-5-2012 12:34

betul la tu. nak stereotype pun ada gunanya, tapi jangan sampai menganiaya yg tak bersalah. jgn lupa jugak yg polis bahagian jenayah berat ramai jugak geng diorang ni. kan tahun lepas ada sorang yg dijumpai dibunuh. aku rasa dia menyamar masuk geng gelap nak korek maklumat tapi identiti polis dia bocor, tu yg kena bunuh. kalau sesiapa ingat awal 90an dulu selalu keluar nama DSP A Paramasivam, S Kulaisingam, buat operasi tembak penjenayah ganas.

agak2 kalau bangsat 8 ekor tu mampos ke cedera parah ke dlm jail/lokap ada tak golongan yg nak menuntut hak asasi diorang?

Thread ini dibuka untuk bincang kes kangkar pulai dan berkaitan serta salah laku kaum india paria dan cara nak mengatasi mereka (paria jahat nak mapos nih). Salah satunya dapatkan balik peraduan Melayu kita tanpa kira fahaman apapun.... Setuju tak T.T.?

innalillah.... agaknya dah tak tertanggung derita dan trauma yg dihadapi .... simpati sgt2
semoga dijauhkan aku dan keturunan aku dr jadi mangsa kejadian2 sebegini...

Reply 313# miskucing

Amin ya Allah. Moga Allah selamatkan muslimin dan musliman di Malaysiaini dari kejahatan kafir dan golongan mungkar ya Allah ....

Thread ini dibuka untuk bincang kes kangkar pulai dan berkaitan serta salah laku kaum india paria da ...
iskans Post at 17-5-2012 21:25

Setuju!! Memang itulah niat saya..

UTK kebiasaannya xkan pkai org daerah sama klu ade sesuatu kes kt daerah die...slalunye dieorg pkai org daerah lain untuk settlekan kes2 berat...

sbb nk jaga keselamatan keluarga UTK sendiri...

tak tahu nak komen apa dari mula baca berita ni..sebab rasa marah geram sedih bercampur2..ni baru terasa nak masuk..marah dengan perilaku lelaki2 gila yang menganiaya perempuan tak berdaya..dalam kumpulan ramai..melakukan perkara2 diluar batasan kemanusiaan...ni adalah salah satu kes antara berjuta2 kes kejam penganiayaan terhadap kaum perempuan..sampai bawak kematian..

manusia makin menuju kehancuran..kenapa jadi mcm ni..kenapa ada manusia2 kejam..kesan sejarah kehidupan keluarga? latar belakang macam mana manusia boleh jadi seteruk ni...atau disebabkan tekanan perasaan/kehidupan menyebabkan manusia2 begini wujud?.bagaimana cara nak mengurangkan kewujudan manusia2 yang tak waras begini?

yang jadi mangsa ialah kaum yang lemah..tak kira lelaki ..perempuan..kanak2 org tua..asalkan yang lemah..

Sorry kalau mencelah lebih banyak daripada T.T>, tujuan saya pun untuk tarikdan sedarkan kaum seagama Islam kita untuk berhati-hati dan sedar akan bahaya bangsa india dan terutamanya yang beragama Hindu sebab diorang ni melampau. Lagipun ramai tak tahu pasal cerita kangkar pulai ni...

sib baik la kawasan kejiranan aku penuh ngan melayu.. rasa selamat skit.. paling byk pun ada kes isap dadah and merempit je.. kalau nak rogol pun biasa rogol anak ngan cucu sendiri je.. tak kacau anak bini org lain..

aku rasa Muslimah itu dipaksa hisap **** keling itu, kerana dia dan suaminya adalah golongan beragama, menutup aurat...jadi oral seks adalah salah satu cara untuk degrade atau menghina si isteri tu.

40% jenayah dari 7% populasi adalah besar. Kena ingat 7% itu
-separuh adalah wanita; dah tinggal 3.5%
-katalah dari 3.5% itu, 1/3 adalah warga tua atau kanak2 lelaki, bererti
tinggal 2% aje kaum lelaki matang.

BANDINGKAN
kalau 40% accident datang dari jenama kereta X yang 2% bilangannya aje di jalan raya. Kita tentu tidak akan beli kereta X ni.

Jadi kalau 40% crime dicommit oleh 2% kaum ni, tentu ada yang tak kena pada sistem kaum ini.

Reply 320# 4x4wd

betui tu..yang selalu eksiden tu pulop kereta triton vgt .......4x4