CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: clonedetector

apsal ramai bini bini tak reti jaga badan?

nak tambah sikit....

laki nih kalo bini badan lawo dah kena ngorat pulokkkkkkkkk!!!!!

sapa nak jawab tuhhhh???

yang aku tengok yg berskandal ngan bini orang...even muka bini orang tuh nan hadooo...bodi selaunya cun2....hehehehe....so jaga2 lah pada lai yg dapat bini bodi cun2tuh.....

nak tambah sikit....

laki nih kalo bini badan lawo dah kena ngorat pulokkkkkkkkk!!!!!

sapa nak ...
akubest Post at 25-6-2010 20:00

betoi laaa..

aku tak kata badan aku lawa laaa.. tapi aku rasa, ok lah kot kalau ikut2 ngan umur aku neh haaa kan..

mmg kadang2 aku rasa sikit2 lah terkongkong.. mintak izin ngan hb nak gi suping kompleks dah suami kata ok.. boleh gi.. tapi tunggu dia duluk.. dia nak ikot.. yang neh mmg best, sebab selalunya, dia yang akan bayar.. but no privicy lah kan.. kadang2 nak gak round2 sendiri survey2 apa barang yang gegedik gituh..

out station mmg kena hantar laaa.. terutama kat KL tuh.. hb akan gi carik alasan nak buat / selesaikan kes dia kat situ.. so, boleh bermalam bersama kekdahnya.. aku tak leh lah beraktiviti sosial ngan kengkawan aku..

aku tak pernah tunjuk sikap aku gegedik.. kenapa boleh takut aku bersosial dan buat perkara bukan2 eh?.. aku mmg pernah cakap dia neh mcm bontot jah ngan aku kan.. pulak hb tanya 'nape?.. tak suke?.. tak leh bersosial ngan orang lain dah?' aduhhhh.. nak cakap ye kang, terasa hati lak..   dia tak tau ke kadang2 benanah juga telinga aku klau orang cakap aku ada bodyguard..

Reply 682# NURMIMIE

i dont like to be like this mik....!!!
i really don't like
( ntah pasei apa aku speking LONDON weight manegement plak nih)

Reply  NURMIMIE

i dont like to be like this mik....!!!
i really don't like
( ntah pasei  ...
akubest Post at 25-6-2010 20:18

mmg lah.. kalau i like, tak ada lah seolah2 mcm i komplen gak kat sini neh kan?

ramai jah yang cakap aku neh untug sebab laki sayang.. orang cakap, aku iya kan saja.. tapi kadang2 aku terkilang juga kalau kawan2 aku ada hppy hour aku tak leh join..

tu belum kira kalau dia outstation hujung minggu.. nak heret gak aku sekali.. kalau akucakap anak2 tiada orang jaga.. dia suruh heret anak2 sekali.. tak tau kah ini akan makan belanja yang banyak?.. tuh siap saiko aku lagi kengkunun pegawai lain punya bini iya iya nak ikut tapi laki tak nak bawa.. bagi aku sesekali tuh ok.. tapi kalu sokmo, aku penat juga.. 'tua atas jalan' neh aku mmg selalu cakap laaaaa..

tapi nak wat mcm mana.. hati hb ku ada taman.. taman bunga rose.. fragile sangat.. kang aku jentik, berguguran pulak bunga2an tuh.. aku gak yang susah..

aku masih study kenapa dia buat mcm gitu ekceli..   orang lain pun ada bini juga.. tapi idak ler kepit2 sentiasa.. i need my own space.. pernah aku cakap aku nak gi bercuti kat pulau sorang2 coz nak amik gambar sorang2.. dia boleh cakap 'dah ada mamat yang tunggu ka kat pulau tuh?'.. wahhhhh!! boleh menopose cepat aku..

gelak aku baca pengakuan isteri ter kingkong cam mimik nie
dalam hati ada taman.....hahahahah

ok.. nnt aku sambung.. nak gi suping kompleks.. hb ku ajak nak beli spenda katanya..

bajet neh aku nak suruh dia beli g-string bole ka??

Follow Us
laki aku plak...aku siap citer ada pak arab ngorat pon dia wat budussss jek....

katanya "lenkali jangan terlebih peramah sangat"????? bulehhhh????

and business as usual.......huhuhu...laki aku yg terlebih self esteem...........

gelak aku baca pengakuan isteri ter kingkong cam mimik nie
dalam hati ada taman.....hahahahah:laugh ...
my-alja Post at 25-6-2010 20:27

sambung sikit..

dulu2 fb aku gambar aku sorang2.. dia ada hint2 kalau tak nak orang ngorat, kena letak gambar berdua.. dan itu yang dia buat kat fb dia.. aku wat bodoh jah.. sampai one day ada kawan aku yang tanya pasal gambar fb hb vs gambar fb aku.. poyo jah ye ye hb aku sokong..
tuh sebab fb aku jarang aku luah perasan.. nnt kalau ada kawan yang komen ala2 perihatin, abes aku kena tanya salasilah kawan tuh..

alasan aku tak ada gambar brdua best yang lain.., cuti2 sekolah ari tuh, berabis dia ajak aku posing berdua..   bila dah banyak gambar berdua, kena lah aku letak gambar berdua..

hmmm...

citer2 cam citer mimik nih bagusss untuk TT wat perbandingan...laki nih mmg tau ke apa yang dia nak sebenarnya.....sellau tak mo pk panjang...and see the other side of the story...

orang nak bini cun...dia nak bini cun...orang ada bini badan lawo, dia pon nak bini badan lawo...orang tuh punya bini setia dok kat umah...dia punya bini pulok berskendal ngan orang lain...behtu dah cun and lawo.....ingat dia sorang jek ke ada mata dan napsu tengok bini lawo....jantan lain pon ada gak napsu cam tu...boleh pikiaq skett dok?????

pehtu POMPUANNNNNNNNNNNNNN jugek yang salah....cun salah, ada byk jerawat salah....dada leper salah, pungkok besaq salah..... bodi cun giller salah... ai aolsss penat hokayyyy dengan masalah lelaki2 yg kurang self esteem nehhhhh

hmmm...

citer2 cam citer mimik nih bagusss untuk TT wat perbandingan...laki nih mmg tau ke apa ya ...
akubest Post at 25-6-2010 20:36

sambung sikit lagi sementara tunggu hb dressing..

hb aku tidak low self esteem bagai.. body dia masih sasa.. perut dia masih ada 6 pax.. muka dia pun orang tetap percaya tanpa ragu kalau dia cakap dia masih bujang.. dan pada yang pernah baca cerita aku dulu2 bagai mana dia neh lari dari perempuan2 gila satu masa dulu, musti tau.. dan kawan2 forum yang fren pada aku kat fb, musti tau juga..

hb aku tak ada masalah nak dapat awek mudah2.. bukan sekali dua kawan2 aku pun puji2 dia depan aku.. bukan aku tak cemburu pun.. tapi aku malas nak kecoh2 wat sakit hati cumanya, once you wat taik, makan ler taik tuh seumur idup gitu..

cuma masalahnya ngan aku neh haaaaa.. sbb tuh aku cakap, sampai sekarang aku masih studi kes dia neh.. sebab low self esteem tuh tiada kena mengenan ngan dia.. aku tengah korek2 neh kot2 dia ada dengar sesuatu yang pelik2 pasal aku?.. tapi tak kan lah dari dulu kala gitu??

kongsi2 pandangan wahai jejants sekalian??..

last2 mmg mcm aku nak mengaku juga jantan neh mmg banyak songeh..

sambung sikit..  

dulu2 fb aku gambar aku sorang2.. dia ada hint2 kalau tak nak orang ...
NURMIMIE Post at 25-6-2010 08:34 PM

aku pasan bab nih kak mik...aku dah agak kak mik misti tukow pastuh....
makbul gak rekues bebeh kak mik....walau x secara terus...sipi2 pun dah kene dan tercapai...

ok.. nnt aku sambung.. nak gi suping kompleks.. hb ku ajak nak beli spenda katanya..

bajet neh ak ...
NURMIMIE Post at 25-6-2010 08:28 PM

x menahan....

last2 mmg mcm aku nak mengaku juga jantan neh mmg banyak songeh.

ini yg aiolsss nak cakap nehhhh...

lagi satu, laki yang berwawasan tinggi nak wife ala2 natasha hudson tuh satu jek nak tanya..

"if only you have a hot wife, can u handle it???"...itu jek......takkat nak beranagn semua orang bulehhhh.... dah dapat bini lawo....awak pulok perforamance tak mantop....wife plak bergetah dan bertenaga ( al malumler org lawo byk energy and fit sbb makan multivits and exercise)....dahh kena samborrr ngan pak belang lain...masa tuh baru terhegeh2 nak masuk porum pakei ID baru...PATHETIC!!!!

sambung sikit lagi sementara tunggu hb dressing..  

hb aku tidak low self esteem bagai.. bo ...
NURMIMIE Post at 25-6-2010 08:51 PM

ok la tuh kak mik.... mebi dia nak tebus balik ape yg jadi dulu...so moment2 yg ade skang dia nak bebetul melekat ngan kak mik...
hepi hour tuh aku x bleh komen lelebih sbb lain org lain caranye...cam aku la kan mmg x der hepi hour nih...x dan nak berhepi hour...
jd pd aku x der hal mende2 nih...nak jalan sensorg aku kurang gemar...rs cam kosong jek... tuh pd aku la...

low self-esteem payah, high self-esteem pun masaelah...

so far aku duk carik padangan2 yg amat neutral...tak sebelah mana2
macam fitrah manusia laa, suka tgk benda chantekk....

laki aku pun high self-esteem....aku plak kena hammered dia supaya sedor diri
peyut dia u dah maju kedepan....tapi dia maintain gak camtu...
haru gak....

malam esok aku nak melaram dgn kebaya nie

lagi satu, laki yang berwawasan tinggi nak wife ala2 natas ...
akubest Post at 25-6-2010 21:03

i think normal kot acik...

ko duk umah teres, nak duk semiD....dah dpt semiD, nak duk bangalow
kekadang aku konpius gak, kalo kita happy dgn apa kita ada....cam tak berdaya maju
kalo kita duk asak mintak yg bukan2....cam org tak puas, kureng bersyukur

mana nak gariskan perbezaan antara tu?

sambung sikit..  

dulu2 fb aku gambar aku sorang2.. dia ada hint2 kalau tak nak orang ...
NURMIMIE Post at 25-6-2010 20:34

memang ada somi suka berkepit dgn wife....
kawan2 kami kat sini pun ada camtu.....malash kami nak interfere

laki aku nie konpiden sebab aku tak keje kot...kawan2 pun bini2 kena tinggal laki cam aku gak
and plus dia kata, i know ur taste is diff....

lagi satu, laki yang berwawasan tinggi nak wife ala2 natas ...
akubest Post at 25-6-2010 21:03

i cant restrain myself from responding to this posting.... kalau aku ada wife camtu, aku tak risau pun... sebab aku pun hensem, kaya dan berbody macho... aku opkos akan didik wife aku jadi wanita hot yg solehah... pakaian tutup aurat, jaga batas pergaulan.....  kalau dia tetap nak menggatal gak nak mencurang sana sini, aku ceraikan aje...

Reply 696# my-alja

bagi aku senang jek alja....

bersyukur apa yang ada..dan besederhana dalam segala benda...

tu jek...itu lebih menenangkan.....esp pada pasangan...mula2 bersyukur lah kita ada suami/isteri.....punya ramai orang yg nak kawen, tapi tak kawen2......dan mengalami evolusi fizikal dan mental nih..it sjust part of the process.....kita akan lawa...tapi makin lama makin tak lawa....kita muda...selamanya ke kita jadi muda...kita badan lawa...selamanys kebadan kita lawa kan???? jadinya semua orang ada cita2 dan angan2...tapi bagi aku tak payah berlebih2an....nih bini badan gemok, over react terus nak tekel awek lain.....mentang2ler berduit kekdahnya.....org laki nih sometimes too immature......sampai benda2 cenggini pon nak kecoh....

pompuan lepas mengalami proses perkahwinan ( teori sperm jadik gemok ada benarnya), proses kelahiran, dan proses penuaan..( haaa tu dia BM aku)....secara lumrah mmg la akan depreciate.... cuma mentality laki jek yang tak penah2 nak appreciate.....hissss!!!

ermmm....blom dapat
cuba dah dpt esok2....bini aku malash masak, asyik sikat rambut saja

kemahuan manusia memang tak pernah ada BATAS....
subjek perdagangan tingkatan 1