CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: kerill

Bunga2 Cinta Fasha Sandha & Botak Juvana...pg10

Fasha Sandha Pakai Topeng Beli Blackberry Bold 4 Di Pusat Maxis, KLCC-rotikaya

fasha &  ...
fukadaminchi Post at 13-10-2011 02:02

hmm..walaupon botak x ngaku cintakan fasha..tp deep down dihati die iols rase johan akan berasa jeles ngan jejai

aku suka fasha n jejai.. huhuhu

aku tengok citer cinta elysa dua mlm lepas. adakah aku sorang je yg merasakan acting botak sangat over?? tak natural. sangat dibuat2 lorrr

dah agak dah ...

die ni tak leh berkata tak pada jengload!!!

from rotikaya

Tengok, bunyi tajuk macam kami di’bayar oleh Maxis untuk mempromosikan Blackberry Bold 4. Sedangkan tidak, sedih hati ini.

Seperti biasa, kita mulakan hari Khamis kita dengan kisah selebriti yang ringan supaya anda boleh fikirkan masalah lain yang lebih penting — seperti kerja.

Petang tadi, kami menerima satu SMS yang nampak tergesa gesa dari salah seorang pekerja di Pusat Maxis, KLCC yang nampak kelibat Fasha Sandha melangkah masuk.

Sebelum ini, sumber pernah bercerita yang Fasha Sandha kerap datang ke’sana bersama kekasih tanpa status Rizal Ashram (Jejai) tetapi hari ini jejaka idaman Malaya itu tidak kelihatan.

Sembang punya sembang, Fasha Sandha memberitahu kepada sumber yang Rizal Ashram sedang menanti di’kereta. Dan lebih menarik, Fasha Sandha hadir dengan bertopeng.

Menurut Fasha Sandha, beliau bukan suka suka memakai topeng itu ketika keluar hari ini tetapi adalah kerana mulut beliau kini mengalami kecederaan akibat jatuh ketika menjalani penggambaran.

Lasak juga adegan yang Fasha Sandha lakonkan sehingga pecah mulut di’buatnya. Semoga cepat sembuh dan sudah ada Blackberry Bold 4 baru, bila mahu sedekah BBM Pin kepada kami? Heh.

Reply 684# samshik

bila la nak naik pelamin ni....aura cinta mrk cukup kuat walaupun beribu lelaki nak himpit fasha namun dgn jejai lombok jugak dia nak......sbb jejai idup dgn duit...duit makpak....

Reply  samshik

bila la nak naik pelamin ni....aura cinta mrk cukup kuat walaupun beribu lelaki n ...
offwhite Post at 13-10-2011 12:19

hm .. suke stetment offwhite even ku tahu kite bakal kena lahar ngan NAT1!!!!

Follow Us
Reply 686# samshik

sama2 kita dengo apa komen NAT1.....

isk..isk..isk....

isk..isk..isk....
piot Post at 13-10-2011 23:13

ni scene yg masa kat kubur ayah dia

Reply  As_Qein

Sweetnya avatar .....jejai mana boleh pisah dgn fasha...aku pun x leh terima. ...
MekConkey Post at 29-9-2011 06:11 AM

geng..cuba ko tolong tengok tangan tu,jejai punya ke hihi
cun fasha dalam pic ni dan sudh 2la mak ayah jejai tu
terimala anak awk dah suka fasha..pelik aku

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=275925915771940&set=a.114289051935628.11534.114286968602503&type=1&ref=nf

fasha n jejai mmg sesuwai sangat.. kawen aje la, gigih benor dulu merampas dari ND tapi tak kawen2 jugek.. fasha n botak tak sesuai sebab muka botak nampak jauh lagi muda..

Reply 691# mesmerize

err word merampas tu agak kurang sesuai kot geng,, sebab tak silap aku dulu
fasha pernah bagtau yang dia sudah kawan degan jejai sebelum jejai kawin dgn ND lagi..
jadi, di sebabkan parents jejai tak suka fasha tu sebab jejai kawin juga dengan ND..
rupa2nya cinta itu tak boleh dipaksa..dia nak juga fasha..itu kot yg berlaku.

JEJAI

Saya amat terkejut dengan penyebarangambar2 saya bersama jejai di internet kebelakangan ini…saya tidaktahu apa motif penyebaran gambar saya dengan dia. Ya, Memang saya pernah berkawan rapat dengan rizal ashram(jejai). Saya mengenali jejai sejaktahun 2005 sebelum dia berkahwin dengan nora Danish. Harus sayajelaskan disini,memang saya tidak pernah bercinta dengan jejai ketikadia masih suami nora Danish.

http://selangor2u.com/blog/current-issues/hiburan-current-issues/pengakuan-berani-mati-fasha-sandha-mengenai-hubungannya-dengan-jejaiallyqabil-n/

Saya dan jejai menjadi rapat sejakjanuari tahun ini iaitu 6 bulan setelah Nora Danish bercerai. Diaadalah teman rapat saya pada ketika itu. Kami selalu berjumpa dan diaadalah lelaki yang istimewa utk saya pada ketika itu.
Memangbetul, jejai pernah melamar saya. Dia melamar saya pada tanggal 3january awal tahun 2009. Saya beritahu mama dan keluarga tentangperkara ni tapi mereka menentang. Saya yakin keluarga jejai juga tentutidak suka dengan hubungan ini kerana jejai sudah punyai seorang anakhasil perkahwinan dengan nora. Tetapi itu semua kisah lama,kami sudahtidak rapat seperti dulu lagi kerana mama saya menghalang saya terlalurapat dengan jejai diatas macam2 sebab. Saya menghormati permintaan ibusaya kerana saya terlalu sayangkan mama saya. Mama adalah nyawa saya.Saya sanggup mati demi mama.
Saya faham,sebagai seorang ibu,mama mahukan yang terbaik untuk masa depan saya. Mama sedih setiap kaliorang berkata yang tidak baik tentang diri saya. Orang menuduh sayapunca penceraian Nora dan jejai sedangkan orang tidak tahu cerita yangsebenar.. Walaupun hubungan kami dihalang, Saya dan jejai terusberhubung sehinggalah pada tanggal 11 feb, saya mengambil keputusanuntuk tidak mahu meneruskan apa2 hubungan dengan jejai lagi keranaterlalu tertekan. Saya terlalu tertekan kerana saya dipersalahkansedangkan orang tidak tahu perkara sebenar. Kami tidak berhubung selamahampir sebulan sehinggalah pada 7 march, jejai menghubungi saya danmerayu2 supaya memaafkannya. Ketika itu saya berada di PasirGudang,Johor.. Jejai terus menghantar sms dan menghubungi saya setiaphari selepas itu walaupun saya tidak peduli dengan rayuannya. Pernahjuga jejai menunggu dihadapan rumah saya selama 4 jam untuk bercakapdengan saya.Jejai tetap mahu saya berkawan dengannya walaupun tidakjadi seperti dulu. Saya setuju setelah berminggu-minggu dia memujuk saya.
Walaupunsudah tidak ada sebarang hubungan istimewa, saya dan jejai masihberkawan selepas itu. Di mata saya pada ketika itu,dia seorang lelakiyang baik ,selalu mengambil berat tentang diri saya dan keluarga dansaya tahu dia perlukan saya dalam hidupnya sebagai seorang kawan.Walaupun ramai org berprasangka yang tidak elok ttg dirinya .,sayatetap berkawan dengan jejai ketika itu. Pernah juga kami mencuba utkkembali bersama selama beberapa kali tetapi gagal. saya rasa masyarakattidak harus menunding jari pada sesiapa tentang penceraian Jejai danisterinya. Hanya mereka berdua yang tahu apa yang tidak kena padarumahtangga mereka. Lagipun soal jodoh,ditangan tuhan.
Tidak dinafikan,saya menjadi mangsa tuduhan,.seringdihina dan sering difitnah. Macam2 fitnah orang lemparkan pada sayatapi saya bersyukur pada yang maha Esa kerana keluarga, teman2 rapatsaya masih mempercayai saya kerana mereka tahu perkara sebenar yangberlaku antara saya dan jejai. Mereka adalah saksi saya.
Kesimpulantentang hubungan saya dan Jejai,kami pernah menjalinkan hubunganistimewa sebelum ini ,tetapi kami hanya berkawan selepas itu sehinggatarikh 18 August 2009. Sekarang tidak berhubung lagi. End.

Reply 690# GONE

Rasanya bkn tgn jejai...fs kt ipoh odw gi kuala kangsar utk shooting....jejai x ikut la..hehe

Reply 692# GONE

gigih uols tampal artikel lama sbg bukti fasah tak merampas bagai

sebenarnye iols cakap dia perampas bukan iols kira siapa bercenta dulu ngan jejai.. tapi jejai dah bernikah ngan ND.. so bila fasah interprem dalam rumahtangga ND - jejai sampai jejai tawar hati pada ND n ceraikan ND, tu yg aku kata fasah merampas kot.. sepatutnye as an ex gf, bila bf dah kawen pompuan lain.. doakan aje exbf tu bahagia ngan wifenya, even kalau exbf tu merayu nak balik pun, sepatutnye sheols tak melayan lah.. tak elok runtuhkan rumahtangga orang kan walaupun centa habis kat jantan tu.. ni i dengar cite selalu jah dating ngan jejai masa jejai masih suami ND..

lepas putus cinta selama dua bulan..rupa2 cinta bertaut balik dlm diam...so timbul balik gosip fasha dan jejai dah berbaik kembali...tp fasha ttp napikan....kalo dah break tu break je terus..ini x on/off...on/off....kalo dah kawin/cerai mahu gila talak dua ekor helang ni....

fasha kata, cinta elysa dapat rating tertinggi? oh kiranya paling
ramai orang tonton  berbanding drama2 lain? wahhhh cayalah

Reply 696# offwhite

ala macam kita jugala, dah putus dgn bf jap je dah baik balik gitula kaedahnya hihi

Reply 694# MekConkey

tak kan dia tak ikut, cinta itu buta mesti ikut nya..haha

FashaSandha1:
johan suka ajak posing pakai iphone bosannnnn hehehe. dia sbenarnya mat posing
...
MekConkey Post at 10-9-2011 21:24

bkn bosan betul pon tu...bosan gedik...siap ade hehehe lagi...tapi layan kan jugak kan...